Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lolde en çok nasıl eğleniyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Zevk meselesi, başarısız bir tartışma girişiminde bulunmuşsun. Ben her iki oyunu da oynuyorum, lolde de level kasmak için canavar kesiyorum ve her oy... Mesaja git »
Adc önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Xayah' ı dün deneme fırsatım oldu. Şu tüyleri doğru kullanınca anlık hasarı çok yüksek ve ultisi sayesinde hasargörmezlikte kazandığından bayağı güçl... Mesaja git »
Neden Cait ve Jinxe botrk alınıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben itemin türkçesini bilmiyorum ... Mesaja git »
Neden Cait ve Jinxe botrk alınıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Itemin türkçe adını yazamıyor musun?... Mesaja git »
Verilen hasar mı Şampiyonalra verilan hasar mı daha önemlidir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Önemli olan allahın takdiri ... Mesaja git »
Nidalee neden artık oynanmıyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Q sunun yediği ilk nerf hala dün gibi aklımda. 1 levelde Q en uzak mesafeden tutunca rakibin %20 kadar canını bırakırdı. Şimdi anca %30 can götürüyor.... Mesaja git »
Orianna Hakkında Yardım? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Q menzili mi düştü?... Mesaja git »
Sonsuz Karanlık oyun modu, yeni kostümler [Güncellendi] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Umarım diğer saçma sapan modlara benzemez. Urf, hepimiz birimiz gibi bir şey olursa oynanır... Mesaja git »
Rte'nin karşısına çıkabilecek 2019 Başkan Adayı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Osman Pamukoğlu kim ne demek? Bordo klavyelilik yapan sensin kardeşim. Aç tarih kitaplarını oku asker tabanlı olup çok büyük işler yapan ülke idareci... Mesaja git »
Oyunu Öğrenirken Yaptığnız Komik Şeyleri Yazsın. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Oyundaki level mantığını bilmiyordum. Metin2 oynayan biriydim. Arkadaş çağırdı, lole geldim. Oyuna girdik arkadaş sejuani oynuyordu. Ben direk minyonl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.047