Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrefidan45
Gerçek Ademre fidan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
tıbbi laboratuvar teknikleri hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
KPSS ataması fazla yok diye biliyorum... Mesaja git »
peki iş imkanı olarak bilginiz var mı devlet şart değil kpss yi hemen kazanamazsam 3-5 yıl sonra kazanırım kendimi övmek olmasın ama derslerime önem v... Mesaja git »
işte fizik ve kimya derslerinin içindeki matematik çok zorladı mı örnek olarak pH-pOH hesabı yaparken logaritma gerekiyor gibi başka vardır muhakkak.... Mesaja git »
Ağız ve Diş sağlığı bölümünde okunur mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Baya eski bir konu ama sorayım tıbbi lab. tek. mi yoksa ağız diş sağlığı(2yıllık) mı daha iyi iş imkanına sahip ve derslerin zorluk dereceleri nasıl... Mesaja git »
yardım edebilecek yok mu ?... Mesaja git »
tıbbi laboratuvar teknikleri hakkında konusunu başlattı (2 ay önce)
S.a Beyler bu bölümün içinde matematik ne kadar gerekli derslere baktığımda matematik dersi göremedim ama illaki diğer derslerin içinde hesaplamalarda... Mesaja git »
tıbbi laboratuvar teknikleri hakkında konusunu başlattı (2 ay önce)
S.a Beyler bu bölümün içinde matematik ne kadar gerekli derslere baktığımda matematik dersi göremedim ama illaki diğer derslerin içinde hesaplamalarda... Mesaja git »
Tıbbi Labaratuvar Teknikleri Okuyan Varmı aranızda başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
S.a Beyler baya eski bir post hortlatıyorum kusura bakmayın bu bölümün içinde matematik ne kadar gerekli derslere baktığımda matamatik dersi göremedim... Mesaja git »
Oyunu hangi lane taşır,hangi lane mainlenmeli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ahahaha pro sup oynamaz mı benim pro olduğum tek rol support thresh. Threshle cok maç cevirdigimi hatırlıyorum ADC main arkadaşlar telefonla arıyor g... Mesaja git »
tanklarıda kesebilecek-eritebilecek apc? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Syndra ile herşey mümkün yeni w su ile tank mank dinlemiyor. 2. Olarak w fulle ve mid-late farkını gor... Mesaja git »
Arkadaşları

NDS

Michael_Angelo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094