Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hftblgc
Gerçek Adhftblgc ddr
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 215
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Starbucks ve türevlerine gitmek için 3 neden söyler misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dizini kırıp kitap okuyan özenti ergenler olmasa güzel mekan aslında. Ayrica ucuz olsa o kadar rahat bir yer olmayabilir.... Mesaja git »
SAHİBİNDEN SAHTE KİMLİK İLE KARGO DA DOLANDIRICILIK İZMİR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Guzel de resmi olarak bir eksiklik yok ise siz neden it kopekle ugrasiyorsunuz, kargo firmasi isinizi cozmesi lazim onu savciliga vermekle ugrasin ben... Mesaja git »
Merhaba, urunun fiyati nedir (edifier)... Mesaja git »
Edifier R200db BLuetoothlu hifi speaker başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Merhaba, garanti fatura mevcut mudur... Mesaja git »
Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hocam kameradan memnunmusun herhangi bir sorun var mi... Mesaja git »
Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Merhaba hocam herhangi bir sorun var mi saat disinda, dosaridan sorunsuz goruntu alabiliyor musun... Mesaja git »
silinsin. konusunu başlattı (2 ay önce)
cevap icin tesekkur ediyorum, metrekare olayi onemli gercekten. Bir soru daha sormak istiyorum. Salonun uzerinde teras oldugu icin cok soguk oluyor v... Mesaja git »
KALORİFER VE DOĞALGAZ TESİSATI SORU CEVAP SAYFASI (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Degerli arkadaslar cok soguk bir odada eger kaloriferi kapatirsam kalorifere giden su borusu patlar mi? Oyle bir ihtimal varsa vanayi nereden kapatmal... Mesaja git »
Merhaba, isinma sorunu olmayan yalitimli bir odada iki kalorifer mevcut. 21 dakikalik periyodlarla acilip kapanan Eca termostatik vana takili ikisin... Mesaja git »
Arkadaşları

smd

hebsan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı, Vintage Iskelet saat
Alıcı: Best Twisted Fate
Tarih: 28 Kasım 2015; 12:05:38
Yorum
Ürün sorunsuz bir şekilde elime geçti , ne beklediysem o geldi hiçbir sorun yaşamadım , teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Ürün: 90Tl- Dijital (Optik ve Coax ) ve Aux çıkışlı Microlab M910 2.1 ses sistemi. Faturalı - Garantili - Kumanda-Dijital kontrol 
Alıcı: küçükjohn
Tarih: 12 Haziran 2015; 9:46:04
Yorum
Arkadaş ile daha önce de alışverişim olmuştu, kendisi detaylara dikkat eden bir insan, ne dediyse aynı şekilde ürünü aldım.
Genel Puan

Ürün: "Yurtdışı fiyatına" OTOMATİK RETRO SAAT, TASARIM HARİKASI, HEDİYELİK
Alıcı: muco555555
Tarih: 10 Haziran 2015; 22:24:48
Yorum
güzel alışverişti.tesekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı Shark Gulper Watch
Alıcı: a5y5d5
Tarih: 27 Mayıs 2015; 22:57:12
Yorum
temiz güvenilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: SHARK SH239 WATCH (Referans İlanıdır)
Alıcı: Alparslan Yavuz
Tarih: 19 Mayıs 2015; 1:38:32
Yorum
Ürün ilgisi ve gerektiği yerde saat konusunda bilgisiyle fazlasıyla memnun oldum. Sonrası içinde gereken yardımı göstereceğini umduğum ender bir insan. Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063