Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Demon
Gerçek AdUmur Yallur
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BİM'den aldığım sütün içinden çıkan YARATIK! Resimli! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İade neden etmiyorsunuz? En azindan diğer kutulari iade edin... Mesaja git »
Huawei TR garantili cihazlara resmi olarak geldi B182 güncellemesi... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Aldığınızda indirimdemiydi hocam? Suan 999 euroda.... Mesaja git »
1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bir işi düzgün yapsalar şaşırırım zaten . Belkide orda yazan sadece indirmedir? Kotaya saymıyordur falan? Bende indirdim 40 gb ama daha modeme reset ... Mesaja git »
Bence güncelliyorlar indirmeyi ama kotadan saymiyacaktır. Yoksa yine olay çıkar burda . Bende başladım indirmeye valla . Aylardır bu günü bekliyoruz.... Mesaja git »
Hayırlısı olsun (Türk Telekom) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ulan simdi indirsem kotadanmi yicek diye kafayi yicem, indirmesem guzelim hizli internet gelmis neden indirmiyorum diye kafayı yicem... Mesaja git »
Speedtest 1 mbps gosteriyor hızımı. Ttnet......... Mesaja git »
Aynen Ben sirf dona dona izlemeyeyim diye 2 saatlik filmi 5-6 saatte indirip izliyorum.... Mesaja git »
Bu ayda 3 kez 20 tl olan pakette arkadaşımı referans yapabilirmiyim?... Mesaja git »
Yeni akk yönetmeliğine TTelekomun tepkileri başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Aynen öyle olur , güya bizimde şuan AKK doldu 3mbps olacak ama 1.58 mbps alıyorum . Daha adam gibi 3mbps yi vermiyorlar ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Splatoon Wii U PAL Referans İlanıdır
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 5 Aralık 2016; 20:03:01
Yorum
mukemmel bir alisveris oldu.hersey icin cok tesekjurler dostum.
Genel Puan

Ürün: Fiyatlarda indirim yapıldı ! SATILIK Splatoon + DK TP ve fazlası
Alıcı: ScottishJR
Tarih: 16 Eylül 2016; 19:13:24
Yorum
harika paketleme.tertemiz oyunlar
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.137