Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amanhem
Gerçek AdAmanullah Hemden
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekBankacı
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben geçen hafta samsunda 1 bu hafta kayseri de 2 gece konaklama yapacağım ve 2,16 ile çarptılar puanı.... Mesaja git »
AYLIK 1800 TL YE GÜNDE 12 SAAT ÇALIŞIR MISINIZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
İş Kanununa göre haftada 45 saatten fazla calistirlamazsiniz. Önce işe girin sonra sgk ya şikayet edin.... Mesaja git »
Turkcell'den cihaz almak için kaç ay faturalı olmak gerekli başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Öğrenci iseniz burs aliyorsunuzdur. Ziraat gidip hemen bir kredi kartı isteyin 1 ay sonra findeks puanınız oluşur. Tahminim 1400-1600 puan olur ilk ba... Mesaja git »
Türk Telekom Çekmeme Problemini Çözebilen Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
İşyerimde çekmiyor, çekiyor gibi görünüyor ama ulasilamiyordum. 2 defa kayıt açtım her seferinde yatırımlar devam ediyor, kontrol ettik sizin orda çek... Mesaja git »
Turkcell'den cihaz almak için kaç ay faturalı olmak gerekli başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Findeks puanınız güzel ise beklemenin gerek yok. Çünkü operatörlerden satın alınan cihazlar müşteriye ilgili operatörün finansman şirketi tarafından... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncel 18.07.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Telekom abonesiyim. 1000 dk 1000 sms 8 gb internet tarife var ve 32 TL ödüyorum. Bu pakete yakın turkcell paket onerebilirmisiniz? Taahhütum 22 temmu... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye - Güncel 18.07.2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
KONUYU, FAVORİ KONULARINIZ ARASINA EKLEMEYİ VE SICAK OLARAK İŞARETLEMEYİ UNUTMAYINIZ Bu konuda, aktif olan tüm Turkcell kampanyaları paylaş... Mesaja git »
tekkredi.com ile ücretsiz kredi notu ve risk raporu öğrenme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kendi kim sorgu sayıda baktım. 2016 yılında 28 kkb sorgusu 2017 20 haziran itibari ile 9 kkb sorgusu yapmışım. Bu sorgulamalar genelde her ay yapıla... Mesaja git »
İPAD VE İPAD MİNİ SERİSİ-İPAD AİR(1,2)-YENİ İPAD PRO FIRSATLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Apple store dan başka yerlerde yavaş yavaş stoklara girmeye başladı Banka kampanyaları,çek v.s fırsatlardan haberiniz olursa burada paylaşabiliriz ... Mesaja git »
tekkredi.com ile ücretsiz kredi notu ve risk raporu öğrenme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ablana söyle müşterilerinin puanını öğrenmek için kredi giriş modülünü, ekranını kullanmasın. Bu şekilde yaparsa kendi puanını da düşürür, seninkini d... Mesaja git »
Arkadaşları

Vals

UML

thorondor16
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.176