Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
47 bin TM 3 sıralaması kaça çekilebilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
hocam 2016 ygs 86k lys 51k, 2017 ygs 58k lys 9k yani gecen seneye gore yuksekti ama matematigimde ve edebiyatimda da yukselme oldu tabi ki... Mesaja git »
47 bin TM 3 sıralaması kaça çekilebilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
edebiyata yuklenmek evet cok onemli hocam ben de gecen sene edebiyata cok yuklenmistim ancak zaten hem bu senenin sana kattiklari hem ikinci senende h... Mesaja git »
hukuk tercih listem başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
duzelttim hocam ikinci ogretim tutar diye dusunuyordum zaten, umarim... Mesaja git »
Kız için seneye kalınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
kiz icin degil kaliyosan kendin icin kal, sevgi ask baska arkadaslik baska egitim kariyer baska seyler bunlari birbirine karistirdiginda elde edicegin... Mesaja git »
47 bin TM 3 sıralaması kaça çekilebilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
hocam gecen sene 51k siralamadan mezuna kaldim, dershaneye falan gitmedim ozel ders vs de almadim evde kendi cabamla calistim cok saglam calistigim so... Mesaja git »
Trakya üni Vs Kültür Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
hocam bana kalirsa devletten yana ol, basarisizlik durumunda bursun kesilmesi vs gibi seyler acikcasi beni korkutuyor cunku yilda 13-15 belki ama 35-4... Mesaja git »
hukuk tercih listem konusunu başlattı (22 sa. önce)
tm3 siralamam 8918. istanbul uni istiyorum, io tutar heralde diye dusunerek ve istemicegim bi sey bulunmasin diye dusunerek daha fazla bi sey yazmadim... Mesaja git »
Onaylanan tercih değiştirilebiliyor mu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tesekkurler hocam... Mesaja git »
Onaylanan tercih değiştirilebiliyor mu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
up yardim... Mesaja git »
Onaylanan tercih değiştirilebiliyor mu konusunu başlattı (dün)
Soru konu başlığında... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.156