Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SULZER
Gerçek AdMehmet Güver
Doğum Tarihi5 Haziran 1976
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlk defa bir telefonun üst modeli çıkmasına rağmen fiyatının arttığına şahit oldum :) S7 edge 3300 lirayla piyasaya girdi hemde gözlük hediyesi ile. Ş... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende aynen katılıyorum arkadaşa doğru söylüyor.... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Vallahi öyle ne yazıkki. Bugünde teknosaya baktım. Samsung S8 edge gelmiş 4500 lira. İlk ciktiginda 3300 lira olan S7 edge bile 3500 olmuş. Yinede d... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Servise tyelefon göndermek veya götürmek hoşuna gidiyor ise hiç düşünme G6 derim. O konuda muhteşem bir telefon olacağı kesin :) Zamanında G4 ve G5 i... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yav sen ne dehşeti gördünde bahsediyorsun. Geçen son model iphone kullanan hastasına şakadan dedimki amerikadan resmi açıklama yapıldı iphone 10 diye... Mesaja git »
LG G4 Açılmama (Bootloop) Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sanda sorayım telefonun hangi seri? 601 veya 602 falan. Şengüllere bende parayla ekranı değiştirttim 15 dakikada yapıp verdiler iyi bir servise benzi... Mesaja git »
LG G4 Açılmama (Bootloop) Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Geçmiş olsun. Telefonun hangi seri? Benimki 602. Camını kırdığımdan dolayı yarın bir gün bootloop olursa diye 350 lira verdim ekranı değiştirttim Şen... Mesaja git »
Valla dediklerine tamamen katılıyorum ve en doğrusunu yapmışsın. G5 de elde patladı biliyorsun. En azından samsung sorun konusunda daha iyi. Bende ka... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
G4 kullanıcısıyım. G2 de kullandım. Telefonumdan çok çok memnunum. Kavisli kasası, deri kapağı, hızlı işlemci mükemmel ötesi kamera ve video. Hepsi sü... Mesaja git »
Ulan bu lg dayanamadı çıkarttımı g6 sını.Modelleri resmen üretim hatalı 2 sene dolmadan mecburen yeni bir model çıkartıyor adam yinede açığı kapatamı... Mesaja git »
Arkadaşları

Not Today!
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109