Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selowan
Gerçek Adselman sahin
Doğum Tarihi30 Ekim ****
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NIKE AIR ZOOM PEGASUS 33 237, 90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ben pegasusla nike birlikte kampanya mi yapmişlar diye düşündüm ... Mesaja git »
2500tl civari laptop öneri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tavsiyeniz tam f/p ayrica hp kampanyasi da iyiymiş. Fakat kuzene bakiyorum gtx960 i hakkiyla kullanmaz diye düşünüyorum. Ben bir de gtx 950'li hp ürü... Mesaja git »
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
amaci hatira çekmek değil miydi? Tatile ya da geziye çiktiğinda çantaya atamaz mi? Dişarda iş için acil şeyler (anladin sen)için 800 liralik telefon... Mesaja git »
kuzen için bakiyorum onlara da baktimda malesef bütçe 2500tl . bu bütçeye de amazondan f/p ürün yok sanirsam.... Mesaja git »
2500tl civari laptop öneri konusunu başlattı (3 gün önce)
Ekran karti minimum gt950m civari laptop önerir misiniz? Teşekkürler.(yurt dişi da olabilir farketmez.)... Mesaja git »
ayni açiklamayi copy paste mi yapayim. Neyse tartişmayalim tartişcak bişi yok iyi geceler. ... Mesaja git »
2500tl civari ekran karti en az gtx 950 dengi laptop var mi ? Ben baktim da bu fiyatlara genelde TR den ucuz bulamadim.Teşekkürler.... Mesaja git »
amaci hatira çekmek değil miydi? Tatile ya da geziye çiktiğinda çantaya atamaz mi? Dişarda iş için acil şeyler (anladin sen)için 800 liralik telefonl... Mesaja git »
2.5 bine güzel bi kamera alabilirdiniz oysaki iphone helal olsun. bişeye hakkindan fazlasini verirsen helal etme gereği duyarsin zaten :D... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
american express ya da easy karti olana kart kullandirma karşiliği 30tl verilir.Ankara da olmasi şart.... Mesaja git »
Arkadaşları

carantinas

osmandpl

Sfa96
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094