Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moozcan
Gerçek AdOlcay Özcan
Doğum Tarihi7 Ocak ****
MeslekAkademisyen
KonumKırklareli,Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 73
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Moto G5 ve G5 plus Türkiye'ye ne zaman gelir? bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Merhabalar, Kutu içerisinde ; 1x Portal of Power 3x Skylanders Figürü Ürünler sıfır, hiç kullanılmadı ambalajlarında. Tüm Konsollar ve PC ile uy... Mesaja git »
Sattılık Apple Tv (4.Nesil) 32 GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Merhaba 0 ürünün kutusu bile açılmamıştır Türkiye ürünüdür İstediğim fiyat 500 tl dir Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
SATILIK SIFIR APPLE TV 4. NESİL 32 GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
ÜRÜN SUPERONLİNE ÜZERİNDEN ALINMIŞTIR. GARANTİLİDİR. SADECE DENEME AMACLI ACILMIŞTIR VE KONTROL EDİLİP KALDIRILMIŞTIR. KUTUSUNDA EKSİKSİZ OLARAK TESLİ... Mesaja git »
ashes of the singullarity güncelleme ile müthiş ryzen performansi %30 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuyla ilgili haberlerde Oyunun geliştiricisi Oxide çalışanının şöyle bir sözü var, bence önemli bir nokta: "İntel işlemcilerin optimizasyonu ve... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
[link=]https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-wintel-mini-pc-windows-10-406211815/detay/[/lin... Mesaja git »
Xbox One S Kinect ara bağlantı kablosu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ürün Xbox One S Kinect ara bağlantı kablosudur,bana hediye geldi ama hiç kullanmadım,ihtiyacım olmadı,sıfır kutusunda gönderilecek. Sistem Notu : Bu i... Mesaja git »
Xbox One , Kinect ve 4 kutulu Oyun (Halo 5 , Q.Break , Forza 5 , Tomb Raider) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar Xbox One cihazimi Ps4 pro almiş oldugumdan ve ustunde oynamak istedigim tüm exc. Oyunlari oynadigimdan dolayi satiyorum. Cihaz temiz bakıl... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler cevabınız için :) Netflix i ps3 ten izliyorum sıkıntısız, ama hem netflix hem blutv yi sorunsuz izleyeceğim bişey bakıyorum. AppleTV var a... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
BluTV yüklenebiliyor mu acaba PlayStore dan? Hem netflix, hem blutv izlenebilecek bir çözüm arıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

CLauDio_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063