DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GM Discovery wifiden Sistem Güncelleme Sorunu
99
Cevap
7
Favori
43.301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GM Discovery wifiden Sistem Güncelleme Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      104 Mesaj
      10 Kasım 2013 19:32:17 Konu Sahibi
      Arkadaşlar internete wifiden bağlanıyorum şebekede çok iyi çekiyor sistem güncellemeyi bi kontrol edeyim dedim normalde sistem güncel felan demesi gerekirken "Ağ problemi, lütfen ağı kontrol edip yeniden deneyin." diye uyarı veriyor birkaç gündür deniyorum düzelmedi.. sizdede aynı hatayı veriyor mu?

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      10 Kasım 2013 22:43:21
      evet bendede dünden beri aynı uyarıyı veriyor telefon son güncel hali yüklü. güncelleme kontrolü yapmıyor ağ problemi diyor.güncelleme sitesinden olabilir diye düşünüyorum.
      |
      |
    • Teğmen
      107 Mesaj
      11 Kasım 2013 00:11:32
      benimkide hata veriyor, 2 eylül güncellemesi yüklü, 12 ekim güncellemesini yükleyemiyorum.
      |
      |

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 09:54:11 Konu Sahibi
      Normal telefondan internete bağlanınca olurmu acaba bunu deneyen var mı? internet paketi olan varsa deneyip sonucu paylaşırsa iyi olur
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 10:28:52
      Ayni sorun bende de var internet paketi ile de olmuyor. Arkadasta 4 GB olan model var onda sorun yok.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 10:35:31 Konu Sahibi
      evet bendekide 16 GB Acaba bu sorunu bildirmek gerekir mi? daha doğrusu kime bildireceğiz müşteri hizmetleri var mı? Telpayı arayıp sorayım dedim cevap veren yok ki??
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 10:39:04
      Türkiye General Mobile Inc.
      Adres:
      Buyukdere Cad. No:195 K:3 Levent Istanbul Turkey
      Telefon : +90 212 371 02 00
      Başka bir forumda gördüm. Doğru mu bilmiyorum. Bi ara istersen?

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 10:57:34 Konu Sahibi

Bu numara TELPA ya ait arıyorumda bir sürü yere yönlendiriyo bana müşteri temsilcisine bağlanmak için çok bekledim fakat "müşteri temsilcimiz diğer müşterilere hizmet vermektedir beklettiğimiz için özür dileriz" diyip duruyor :)
      |
      |
      srdrkbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 11:16:05
      Standart telpa isleri iste :) ama belki yeni bi güncelleme gelecektir. Sistemi kapatmislardir? İnternette yeni guncellemenin geleceğine ait haberler var. Belki öyle biseydir?

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 11:42:52 Konu Sahibi

Öyle birşey olsa 4GB kullananlarda da aynı hata olması lazım fakat arkadaşın 4GB kullanıyormuş onda hata yokmuş yinede telpaya ulaşmaya çalışcam kafama takıldı.
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 12:13:49
      Simdi başkabi arkadaşa daha sordum evet 4 gblarda hata vermiyor. Güncel sürüm diyor direk. Bi haber alirsan paylaş hocam burdan.

• Teğmen
      157 Mesaj
      11 Kasım 2013 13:05:27
      quote:

Orijinalden alıntı: srdrkbk

Simdi başkabi arkadaşa daha sordum evet 4 gblarda hata vermiyor. Güncel sürüm diyor direk. Bi haber alirsan paylaş hocam burdan.

HAYIR 4 GB MODELİ VAR 2 EL ALDIM MERAK AMAÇLI KURACALARKEN GÜNECELEMEYİ KONTROL ETTİĞİMDE AYNI HATAYI ALDIM.ACABA SERVER YOGUN ONDAN DOLAYI DİYEREK GECE 3 DENEDİM MALİSEF OOLMUYOR.TAHMİNİMCE SERVERLAR YENİLENİYOR

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 13:09:43
      quote:

Orijinalden alıntı: xeroxe

Alıntıları Göster

HAYIR 4 GB MODELİ VAR 2 EL ALDIM MERAK AMAÇLI KURACALARKEN GÜNECELEMEYİ KONTROL ETTİĞİMDE AYNI HATAYI ALDIM.ACABA SERVER YOGUN ONDAN DOLAYI DİYEREK GECE 3 DENEDİM MALİSEF OOLMUYOR.TAHMİNİMCE SERVERLAR YENİLENİYOR

2 arkadasim da ayni şeyi dedi ondan öyle yazdim. Umarim serverlardir.
      |
      |

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 13:20:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: srdrkbk

Telpa internet sitesi destek mesajına şikayeti yazdım yaklaşık 1 saat sonra şöyle bir cevap geldi aynısını paylaşıyorum..

SORUM:
      Merhaba 16 GB Discovery marka telefonumda internet bağlantısı olduğu halde sistem güncellemesi kontrolu yapamıyorum ağ bağlantısı hatası veriyor. Bu düzelecek bir durum mudur telefonu servise göndermem gerekir mi bilgi verirmisiniz? teşekkürler

GELEN CEVAP:
      Değerli Müşterimiz,

Cihazınızı kutusu ve faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese kargo ile gönderebilir yada bizzat servisimize getirip teslim edebilrisiniz. Kargo gönderimi için bir kağıda isim soyisim, açık adres, telefon numarası ve cihazla ilgili şikayeti yazmanız gerekmektedir. Cihazı MNG yada Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Telpa Teknik Servis
      Büyükdere Cd. No:195
      Levent / İstanbul
      Telpa Plaza.
      212 371 15 00

Saygılarımızla.

Şimdi bunlar gerçekten okuyup araştırarak mı bu mesajı yolladılar yoksa herkese standart yolladıkları bir mesaj mı kafama takıldı??

• Çavuş
      54 Mesaj
      11 Kasım 2013 13:25:46
      Büyük ihtimalle standart bi cevap bu. Konuyla alakali birşey yok. Sadece şikayete cevap olarak atilmis bir mesaj bence. Bakaim biraz daha beklicez. Daha sonra duruma gore birşeyler yapicaz. Serverlar da olabilir dediğim gibi. Farkli yerlerde okumuştum güncelleme gelebileceğini.

• Teğmen
      104 Mesaj
      11 Kasım 2013 13:30:40 Konu Sahibi

Bende öyle tahmin ederek 2. bir mail yolladım birçok kişide aynı sorun var standrt cevap mı attınız eger öyleyse ona göre birçok kişi telefonunu gönderecek diye yazdım.. bakalım yeniden cevap gelirse paylaşırım
      |
      |

• Çavuş
      81 Mesaj
      11 Kasım 2013 18:25:15
      16 gb telefonumda benimde aynı sorun var, Hatta başlık açacaktım bu başlığı gördüm.

Düne kadar Son sürüm yüklü yazıyordu şimdi ise wifiden de olsa hattan da ağ sorunu yazıyor.

Sanırım genel bi sorun.

Edit: Sorun akşama doğru kendi kendiliğinden çözüldü, şuan yine son sürüm yüklü yazıyor.
      |
      |

• Yarbay
      2935 Mesaj
      11 Kasım 2013 19:07:37

Standart bir cevap o dostum okumuyolar demek ki.. Cunku bana da farkli bir konu hakkinda tamamiyle ayni mesaji atmislardi..
      |
      |
      moralman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir gün herkes BEŞİKTAŞLı olmasın, bırakın o ayrıcalık bizde kalsın!..
    • Teğmen
      177 Mesaj
      12 Kasım 2013 00:17:40
      Server degisimi bitti galiba cunku ayni hatayi alirken su anda hata duzelmis durumda arkadaslar bilginiz olsun:)

• Çavuş
      54 Mesaj
      12 Kasım 2013 00:20:07

Simdi denedim olmamis daha benim telefonum. 4 GBmi 16gb mi telefon hocam?
      |
      |
      mustyaxu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.