Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KursatDelibas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar iphone se kullanıyorum cihazda full parlaklık yapınca ön kamera tarafı ısınıyor sizdede öylemi... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar nasıl sizce bekleme süresinin böyle 25 saat olduğna bakmayın akşam takmayı unutmuşum... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar iphone'da örnek veriyorum internet paketimin 500 mb nı bu hafta kullanmak istiyorum onu paylaşma gibi uygulama veya ayar varmı ?... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar 16 gb iphone SE kullanıyorum sizce satıp iphone6 almak mantıklımı 6s alamam üstüne para koyamam öğrenciyim?... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar İphone se kullanıyorum xiaomi ye geçmek mantıklımı mi5s veya başka bir cihazına ?... Mesaja git »
Ustam sonuçta cihaz se deilmi nasıl farklı işlemci olabiliri... Mesaja git »
16 lık... Mesaja git »
Cihazımın arka kameranın o kısım ve kameranın alt kısıma doğru ısınma mevcut çok aşırı değil ama kısık parlaklıkta bile oluyor sizinde öylemi bi takti... Mesaja git »
Yok kardeş okulda 3g açıktı ama hep değil yaniv... Mesaja git »
Sizce nasıl normalde 6 saat alıyordum arada bir oluyor böyle ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078