DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
29.019
Cevap
137
Favori
1.387.878
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      10092 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:16:54
      Ben bir tane haydut kampını bastığımda bulmuştum. Gene kırmızı steal yazıyordu da, ölü hayduttan çalmak
      |
      |

2000 Volkswagen Polo 1.4
      2000 Volvo S40 2.0
      31.01.2014 Benzinin litre fiyatı 5.07 TL Motorinin litre fiyatı 4.67 TL
    • Yüzbaşı
      669 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:18:40
      quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
      Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..
      |
      |

• Binbaşı
      1699 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:23:55
      quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:25:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)
      |
      |

• Yarbay
      3300 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:26:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

Alıntıları Göster

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      591 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:29:27
      Dragon scales ile dragon bone ne işe yarıyor.?Accayip ağırlık yapıyorlar ya.
      |
      |

• Yarbay
      10092 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:33:14
      Başlarda bir işine yaramaz. Sat gitsin. Ama ileride armor yaparken işine yarayacak.
      |
      |

2000 Volkswagen Polo 1.4
      2000 Volvo S40 2.0
    • Yüzbaşı
      304 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:34:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

Alıntıları Göster

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

<% state = replace("offline","online") %>

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:34:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Sir Erencan

Alıntıları Göster

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)

Tesekkurler dostum haklisin 10 sayfa basit bir problem yuzunden daha komplike sorunlar cozulemiyor...Eger suc diger sehirleri etkilemiyorsa onu riske edebilirim...Whiterunda soyluyum suanda ama orda da at hirsizi damgasi yiyip karizmayi bozmak istemiyorum.
      |
      |

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
    • Yüzbaşı
      882 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:36:41
      quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

Alıntıları Göster

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
      Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

Aklıma Dragon Age 2 geldi. Topu topu kaç tane mağara var neredeyse hepsi aynı
      |
      |

• Teğmen
      179 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:41:10
      KURT ADAM NASIL OLUNUR LÜTFEN YARDIM BİRDE NASIL EV SATIN ALABİLİRİZ VE NASIL EVLENİRİZ HEPSİNİ ÖĞRETİN LÜTFEN
      |
      |

• Binbaşı
      1537 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:42:18

http://www.bethesdaturk...rum/index.php?board=10.0

Çok güzel konular var burada.

Battlefield 4 ID : Andazol
    • Binbaşı
      1928 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:42:24
      quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Alıntıları Göster

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D
      |
      |

• Binbaşı
      1203 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:48:02
      Arkadaşlar Dark Brotherhood'a nasıl girebilirim?
      |
      |

Jaqen H'ghar
      Efsaneler: Vikings | The Walking Dead | Game of Thrones | Narcos | Prison Break | Lost | Dexter
    • Binbaşı
      1699 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:51:13
      quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

Alıntıları Göster

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D

zorluğu en kolaya ayarla ilk kestiğin adamın silahlarını zırhlarını kuşan sonra yükselt zorluğu gerekirse hile yap
      o kilitli kapılarda bütün maymuncuklarım bitti benim geçmek içinde mecbur hile yazdım
      |
      |

• Binbaşı
      1928 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:58:14
      2 elime fire alip daldim allah ne verdiyse kestim bizim hatunda yardima geldi saolsun :D
      |
      |

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      13 Kasım 2011 19:58:36
      puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?
      |
      |

steam: oyunbaz48
    • Çavuş
      65 Mesaj
      13 Kasım 2011 20:08:35
      Lydia ile dağda geziyorduk dragon saldırdı zor olsada kestik:) Lydia Dungeon da öldü
      |
      |

''Assassinate''
      ''Last Assassin''
    • 13 Kasım 2011 20:09:41
      fps kamerasında acayip mouse lag ve stuttering oluyor yav mecburen tpsden oynamak zorunda kalıyorum bunun çözümünü bilen var mı?
      |
      |

• Yarbay
      10092 Mesaj
      13 Kasım 2011 20:10:51
      quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

Bak Claw'ın üstüne. Gösteriyor zaten sana.
      |
      |

2000 Volkswagen Polo 1.4
      2000 Volvo S40 2.0
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.