Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TrettiofemHalf
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İstanbul'da teknoloji denince ilk akla gelen bu sokaktaki Gold bilgisayardı. Bu sokağın adını gold sokağı koymaları lazım hiç umudum yok ama olur... Mesaja git »
Vodafone Yanımda Pazartesi Sürprizi #BanaNeVar# başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Artık verdiği traji komik hediyeler değilde uygulamaya girerse zaten bize sürpriz oluyo. Şükretmeyi öğreten adam gibi firma Vodafone iyiki varsın... Mesaja git »
Samsung e250 akımına Gold Bilgisayar ile dahil olmuştum lise zamanlarında. Satış öncesi sonrası tavsiye edilir. Sıcak İşaretlendi.... Mesaja git »
Yaklaşık 10 yıl önce, Kadıköy'de "Gold Bilgisayar" önünde sıra beklerdik bilgisayar toplamak için. Ram ne olsun HDD ne olsun derdi yetkili. Abi sen da... Mesaja git »
geçen senede yaptılar aynı kampanyayı gelen giden olmadı. boşa telefon adres bilgisi arşivletmeyin adamlara :)... Mesaja git »
ALIEXPRESS KAMPANYA KONUSU SON 3 GÜN KAÇIRMAYIN başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Siz ne aldınız veya alacaksınız? Ben bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
ALIEXPRESS KAMPANYA KONUSU SON 3 GÜN KAÇIRMAYIN başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
özelden link atan olursa sevinirim, lütfen başkasıyla paylaşılmamış veya paylaşılmayacak olması lazım...... Mesaja git »
BİM 28 ŞUBAT başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bırakın bir kere de ben diyeyim o kutsal kelimeyi zalımlar... Mesaja git »
BİM 24 Şubat SONY KULAKLIK 37,5 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ironiyle karışık espiri yapmaya çalışmak yerine neden kalitesiz olduğunu söylesen bu kadar boş muhabbetle dolmazdı konu. Ben şahsen kullandığım için ... Mesaja git »
BİM 24 Şubat SONY KULAKLIK 37,5 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oldu o zaman kulak çubuğuyla dinlesinler istiyosan?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070