Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wsup
Gerçek Ad 
Meslekİşsiz
KonumManisa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 dk. önce)
PM ile yolladım, umarım işinize yarar.... Mesaja git »
UNCHARTED COLLECTION ve PES 2016 konusunu başlattı (10 sa. önce)
Uncharted Collection 80tl dir. Oyunun menüsü ve konuşma dili Türkçedir. Çiziksiz, kutulu ve temizdir. Pes 2016 60tl dir. PES 2012 PS3 Oyunu Hediye ol... Mesaja git »
CUH-ZCT2E PS4 KOLU SIFIR KUTUSUNDA V2 YENİ NESİL konusunu başlattı (10 sa. önce)
PS4 DUALSHOCK V2 CUH-ZCT2E YENİ NESİL ORJİNAL SONY AVRUPA ÜRÜNÜ PS4 SLİM ve PS4 PRO'nun kutusundan çıkan modeldir. 13 Şubat'ta İZMİR'de S... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Daha önceden 3 dondurma tanımlı olan ( Magnum, Cornetto, Nugger ) kartımla, 1 hafta aradan sonra bugün kasiyere kod vererek 1 saat önce Nogger Oreo al... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Banada bugün +10 +10 +1 money yatmış. Sadece ruffles ve fruko kampanyasına katılmıştım. 10money fazla yatırmışlar zannedersem. Farkına varınca silebil... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kontrol ettim, ne Ruffles ne de Fruko moneyleri yatmamış.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Fruko kampanyasından 6 Mart tarihindeki çekilişte 1 Money Ruffles kampanyasından 3 Mart tarihindeki çekilişte 10 Money kazanmışım. 11 Nisana kadar y... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dün 3 ayrı dondurmayı kodlu olarak tek tek kartıma tanımlatıp almıştım. Bugün 2. alışverişimi yaptım. Magnum, Nogger ve Cornettoyu kodsuz olarak tek f... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bugün ilk alışverişimi yaptım. Bende Magnum ve Nogger kodu vardı. arkadaş sağolsun Cornetto kodu verdi. Tek tek fişlerde Magnum Böğürtlen, Nugger Kla... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Elimde Magnum ve Boom Boom kod var Cornet ile değiştirmek isteyen PM atabilir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, Notebook
Mobil cihaz
Motorola
Oyun Platformu
PS4, PS3
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Klima
Notebook
Dell, HP, Casper
Hakkında
Cevap, sadece doğru soru sorulduğunda önemlidir!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078