Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin.10
Gerçek Adyasin gunes
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Senin emeğinin payı büyük yeri gelmişken teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşlar amazon.fr den sipariş ettiğim direksiyon geldi.almanya gönderimi kapattığından fr den aldım.vergi + kargo(dhl hızlı kargo 44€)toplam... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
SATILIK Battleborn Çift hak Fiyat:30 tl Alındığı ülke:TR psn SATILIK Titanfall 2 Primary hak Fiyat:40 tl Alındığı ülke:TR ps... Mesaja git »
dün 700 tl ye sipariş verdim 866 olmuş https://www.amazon.fr/gp/aw/d/B014XZ85F4/ref=mp_s_a_1_4?__mk_fr_FR=ÅMÅZÕÑ&qid=1490114422&sr=8-4&pi=AC_SX... Mesaja git »
Arkadaslar amazon.fr de oyuncu laptop ve aksesuarlar da indirim var dün t150 siparii verdim.kargo+vergi dahil 700 tl ye geldi.ilgilenenler bakabilir.b... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaslar amazon.fr de oyuncu laptop ve aksesuarlar da indirim var dün t150 siparii verdim.kargo+vergi dahil 700 tl ye geldi.ilgilenenler bakabilir... Mesaja git »
Arkadaslar amazon.fr den alışveriş yapan var mi.ben thrustmaster t150 direksiyon almayi planlıyorum amazon fr kargo ücreti keserek gönderiyor sanırım.... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
10 gün önce aldigim thrustmaster t100 ü satıyorum. Çok hızlı oldu ama thrustmaster t150 geçiyorum.satan varsa pm atabilir.bu arada t100 200 tl 1 buçuk... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bende thrustmaster t100 alarak aranıza katıldım.benim için geçici bir heves mi yoksa tutku mu olacağından emin olamadığım için bu model benim için gay... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bence önemli yanlış bf1 ile diğer bf serileri kıyaslamak.bf1 de tüm silah nerdeyse op.eğer sniper ı yasaklanacaksa mondragon ve selbslater nişancılar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109