Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rfuysen
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 65
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lokasyon bazlı EMail Uygulaması Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cevabınız için çok teşekkürler. Dediğiniz uygulamayı kontrol edeyim. Eger farklı bir ayarla sosyal medya bildirimlerini deaktif edebilirsem çok işime ... Mesaja git »
Lokasyon bazlı EMail Uygulaması Var mı? konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba, gün içinde yoğun olarak e-mail kullanıyorum, fakat sabahtan akşama kadar ofiste olduğumdan hem PC ye hem de telefona mailler aynı anda ve çok... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yeni klavyeyi ben beğendim. Benim için gayet kullanışlı oldu. Google dan arama olayi çok iyi benim için. Belki başka klavyelerde vardır bu özellik a... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yardiminiz için tesekkurler. Sorun halloldu.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba, bazı sosyal medya uygulamalarında ve exchange mail takviminde bir saat fark oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz.... Mesaja git »
Tesekkurler, bilgi verdiğiniz iyi oldu. Telefonun düzenini bozmaya kim hiç.... Mesaja git »
Ekranı çift tıkla açıp kapamak için smart screen kullanan var mı? Deneyen varsa bilgi verirse sevinirim.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Dediginiz doğru.benim şahsi fikrim tüketici lehine çıkacağı yönünde ama bekleyip gorucez. Ben hala vatan bilgisayar hangi sebeple ve hangi kanuna da... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hiç araştırmadim, belki arastirsaydim vazgecerdim bende. Bilemiyorum ama elinizde servis kayıtları var, hakem heyeti kararı var. Vatan bilgisayar bu... Mesaja git »
Kararınız konusunda birşey diyemem ama şöyle bir örnek vereyim. Kredi kartı yıllık aidat konusunda bizede hakem heyetinden lehimize karar çıkarıldı.... Mesaja git »
Arkadaşları

taşkafa

MODDA

mbirol

uyeanil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: İzmir'den Satılık İPhone 3G 8 GB
Alıcı: dishekimin
Tarih: 24 Temmuz 2011; 23:45:18
Yorum
güzel ve hızlı bi alışveriş oldu.. guvenilir bi abimizdir... karşılıklı olarak iyi gunlerde kullanm
Genel Puan

Ürün: Satılık - Nokia 6310 -İZMİR
Alıcı: MODDA
Tarih: 21 Ağustos 2010; 11:11:12
Yorum

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.074