Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M!R4G3
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Mayıs ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir tavsiye isteği de benden gelsin. Parfümden hiç anlamam. Çok çabuk başım ağrır. Ama artık iş görüşmeleri, fuarlar vs. sebebiyle lazım oluyor. Şu... Mesaja git »
MAX 750 TL TELEFON TAVSİYESİ (hepsiburadadan) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam şimdi o kadar telefon arasında karar verebilmem için tek tek; Özelliklerine, incelemelerine, kullanıcı yorumlarına, Root yapıp yapılamadığına, ... Mesaja git »
Yedek telefon lazım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Mi4 nasıldır bilmem ancak 2016'nın başından beri Mi4c kullanıyorum, çok memnunum. Aldığınız yerden hangi ROM yüklü gelecek bilmiyorum (büyük ih... Mesaja git »
MAX 750 TL TELEFON TAVSİYESİ (hepsiburadadan) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Türkiye'de yaygın olmayan telefonlar için inceleme fazla olmayabiliyor. Yabancı sitelere bakmanızı öneririm. Örneğin; http://www.gsmarena.com/lenovo_... Mesaja git »
3500TL Monitör dahil sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam kuzenime topladığımız sistem. Aynı 3500 tl bütçe. Onda hdd olduğu için listede yok ama ileride bir hdd bir de ram takviyesi yapılabilir. Fiy... Mesaja git »
İ7 6700K DDR4 GAMER SİSTEM başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam siz sistemi komple kaça satın aldınız acaba zamanında?... Mesaja git »
3000 Tl'lik sistem icin yorum ve öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam amazondan hiç alışveriş yapmadım. Vergisidir falan hiç bilmiyorum. Bir de genelde ne kadar sürer ki gelmesi?... Mesaja git »
3000 Tl'lik sistem icin yorum ve öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
O zaman iyi ses ve etherneti olan sağlam bir H110 bularak masrafı biraz daha kesebiliriz kanımca. Çok teşekkürler abi önerilerin için.... Mesaja git »
Estafurullah abi ne kusuru. Ben onerdigin tum parcalari kuzenime gosterecegim. Beraber bakariz. Ama su yukarda konustugumuz konuda senin de gorusunu a... Mesaja git »
Monitorun modeli Viewsonic VX2257. Su 75hz olayini cok merak ediyorum sahsen. Nette 60hz e gore farkinin cok hissedildigi soylenmis. Sizce 15hz i... Mesaja git »
Arkadaşları

575m

wtcancan

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078