Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
flatron58
Gerçek AdFaruk Yücel
Doğum Tarihi27 Ekim 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kadiköy yazıcıoğlundaki kahramankonsulda uygun hem ps4 hemde dualshock nettede olumsuz yorum yok oradan birerbir görüşüp birazdaha pazarlıkla alanabil... Mesaja git »
SAMSUNG HT-F4550 ses sistemi protection sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam 50 tl alıcam zatende blureyle ne işim olucakki bende hopörler takımı var boşta duruyor cihazı yok bunu alıp tvden ses almak amacım sadece yaptır... Mesaja git »
Teşekkürler hocam şimdi üye oldum mesela plus üyesi olsam bf1 89 değilde dahada mı ucuza alabiliriz... Mesaja git »
oyun almak i.in ilk önce psn üyeliğini satın mı almak gerekiyor... Mesaja git »
hepsiburadada ki yapı kredi cüzden olayı nedir ?... Mesaja git »
SAMSUNG HT-F4550 ses sistemi protection sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam bendede ses sistemi var cihaz yok bunu buldum alsam kaça yaptırabilirim... Mesaja git »
Kısa saç modeli? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
http://vitalizma.info/mobil/index.html bu ürünü alıcam bende saçlarım çok icce telli bi günde yağlanıyor işe yararmı acaba ne şekil alıyor nede almadı... Mesaja git »
Üniversite ile ilgili ne hayal kuruyosunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Okudunuz şehir ve üniversite çok önemli bartın gibi bir yerde okuyunca hayattan soğuyor insan yani diyeceğim oki büyük şehirden küçük şehire gitmek ah... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Şu konu altında o kadar çok futbol profesörleri var ki, herkes scouting uzmanı. Futboldan da bir tek siz anlıyorsunuz. Transfer döneminde konu altında... Mesaja git »
DH Mobil Uygulama Herkese Açık Beta [Şimdi Deneyebilirsiniz] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ben indiremiyorum hata veriyor ?... Mesaja git »
Arkadaşları

inexo

BiColaTesla

hekan55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.234