Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Garip Bedevi
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Buna çok gülüyorum, enayileri iyi kandırıyor ÇİFTÇİ MÜSLÜMAN kardeşler. Halbuki hurma da palmiyegiller familyasından... Mesaja git »
GTX 1060 + H270 Gaming Anakart bundle fırsat N11 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
RYZEN varken i5 mi alınır?... Mesaja git »
Bende bu sorunlar yok ama monitör yüksekliğinin ayarlanmaması ve yatmaması kötü olmuş diye düşünüyorum...... Mesaja git »
Benden de 757 çekip 739 iade ettiler, boş yere 18TL uçtu gitti... Mesaja git »
Kasa Fan Düzeni Nasıl Olmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yer sıkıntı olduğu için üstten söküp arkaya taktım, derece olarak fark etmedi ama daha estetik durdu bu şekilde, yana taktığım direkt anakarta üfleyen... Mesaja git »
Kasa Fan Düzeni Nasıl Olmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sağ olun yanıtlarınız için. Dün akşam topladım, bir önde intake, bir yanda intake, bir de üstte exhaust fan var şu anda. Yanda olan direkt anakartın ü... Mesaja git »
Provizyon ödeme için rezervasyon gibi düşünülebilir, banka kartı ise size 1-2 hafta içinde iade edilir, kredi kartıysa bahsedilen sürede bloke kaldırı... Mesaja git »
O sarı poşet ne öyle diyordum ben de, hiç dolu gelmedi de... Mesaja git »
Kasa Fan Düzeni Nasıl Olmalı? konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhabalar, Yeni sistem toplamak üzereyim, elimde 2 adet Corsair ML120 fan ve 1 adet Coolermaster kasayla hazır gelen 120mm fan var. Kasayla gelen fan... Mesaja git »
Hayır tabii ki de sadece iki yönetim rejimi yok, sizin öneriniz nedir acaba? Komümizme sövüp sayan insanlar genelde kapitalist oluyor bildiğim kadarıy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.172