Şimdi Ara

P800'cüler BURAYA ! ( P800, P900 ve 910'u olanlar Kimler ?) (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
0
Favori
310.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
Giriş

Genelde son sorular P800 ile ilgili olduğu için net bir cevap vermem zor. Ben bir soru soracağım bakan olursa eğer

P910'a uyumlu temaları nereden bulabiliriz? (hem forumda, hemde nette arama yaptım ama nafile)
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

Fleshlord neredesin

Genelde son sorular P800 ile ilgili olduğu için net bir cevap vermem zor. Ben bir soru soracağım bakan olursa eğer

P910'a uyumlu temaları nereden bulabiliriz? (hem forumda, hemde nette arama yaptım ama nafile)

10-15 tane tema upload ettim.utz uzantılı olanlar ve zip halinde 6-7 tane var.

http://h1.ripway.com/qklavye/uiq2/index.html

• Hocam süpersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qklavye

10-15 tane tema upload ettim.utz uzantılı olanlar ve zip halinde 6-7 tane var.

http://h1.ripway.com/qklavye/uiq2/index.html

saol hocam çok işime yaradı ordaki 3 5 program
  • Up
  • Hala uiq 2 kullananların olması şaşırtıyor insanı :) Birkaç bişi daha upload ettim.

http://h1.ripway.com/qklavye/uiq2
  • hocam p800 de nası video kaydedicem yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuze -- 26 Nisan 2008; 22:28:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PrO_

hocam p800 de nası video kaydedicem yaaa

yardım edebilecek biri yokmu
  • arkadaslar yaklasık 1 yıldır P900 kullanıyorum.ve satmak istiyorum ilgilenen arkadaslara resimlerini yollayabilirim.kasa üzerinde kullanımdan kaynaklanan boya aşınmaları vardır.hafıza kartı yoktr uygun fiyata vericem.telf sorunsuzdur..
  • quote:

quote:

hocam p800 de nası video kaydedicem yaaa

yardım edebilecek biri yokmu

mobilesmania.com a üye ol.
    Orda uiq programs bölümü var.
    Sanırım p800 için cam recorder programı olmalı onunla işini çözersin!
  • Ve Ben Geldim bir p800 üm var ve yazılım yükseltmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisniz??
  • merhaba arkadaslar bende epeydır p800 kullanıyordum ama cift hatlı telefon almıstım pek hosuma gitmedi.
    p 800 u veya cift hatlı tv li (n98 bu telefonu yeni aldım 440 tl verdim ama tv ve radyadan baska bi ise yaramaz kamerasıda guzel ama program yuklenmiyor) telefobunu verip P900 - P990 veya P990 i telefonlarla degistirebilirim ilgilenenler
    huseyin@kasder.net
    adresine mail atabilir istanbul dayım
  • arkadşlar merhaba..
    p910 var ..ve ne yapabilirim ben bununla??bir arkadşdan aldım..içinde program falan yok..biir hafıza akrtı taktım okumadı..!
    böyle sorunlar olur mu hafıza kartı okuma vss gibi.!!!2 gblik card ...
    şimdi ben msn yüklemek istiyorum bir de mümkünse divx izlemek ve kaliteli müzik dinlemek yani bass tizz iyi olsun istiyorum..bana bu konud ayardımcı olabilir misiniz?
    bir de programalrı nasıl ne ile yükleyeceğim hiç bir fikrim yok..yönlendirebilirseniz sevinirim..
    teşekkürler
  • ilk önce dil paketini yüklemeyi anlatayım, soniericsonun sitesine gidin, kendi telefonunuza ve sitem bilgilerinden bakacağınız sistem numaranıza uygun türkçe dil paketini indirin, bu paketi veya telefona yüklemek istediğiniz herhangi bir programı bir kart raider ile telefonun kartına yükleyin, daha sonra kartı telefona takın, kartı telefon ile açın ve bu programı bulun, üzerine tıkladığınızda programı veya türkçe dil desteğini direk kurar telefon, şunla bunla uğraşmazsınız, bana usb kablosu hiç lazım olmadı bu güne kadar, blutut ile güncelleme yapılabiliyor bildiğim kadarı ile, eğer güncellemeyi blutut ile yapamazsanız illede bu usb kablosunu edinmelisiniz, başka yolu yok bunun.
  • merhaba ben yeni p900 aldım p900lerde biliyorum en fazla 128 mb hafıza kartı takılıyor.hafıza kartı takma bölümünde memory stick duo yazıyor elimde 64 mb memory stick duo pro var bunu taktığım zaman disk bozuk uyarısı veriyor formatlamada yapmıyor menüden.acaba sadece memory stick duo mu kabul ediyor yoksa hafıza kartını okuma bölümündemi sorun var?
  • Çok hayati bir sorum olacak...2 yıldır cevabını bulamıyorum...

malumunuz bu telefonlarda " jotter" diye bir yazı , resim çizme programı mevcuttu. oluştrduğunuz dosyaları da ".*.jot" uzantısı ile kaydediyordu.

Benim "*.jot" uzantılı dosyalarım bilgisayarımda kayıtlı hala ama uyumlu bir program bulamadım netten. Bunları print etmem gerekiyor...

Uyumlu bir program ya da derdime çare bulabilecek bir arkadaş var mıdır...müthiş sevineceğim...
  • Elimde arızalı P800 var, cihaz çalışmıyor.. Ekran kasa tuştakımı filan sapasağlam..
    İlgilenen pm atabilir ;)
  • bende p900 var sürümü:CXC162022 R3C006
    hiçbir yerde dil paketini bulamıyorum
    yardımcı olursanız çok sevinirim
  • ArkadaslR 2005 Yilindan beri P910kullaniyorum. Bana arama engelleme programi lazim upload ederseniz sevinirim :)
  • Bir tane yönetici başlığı değiştirse iyi olacak. Aramalarda bulunmuyor..
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.