Şimdi Ara

P800'cüler BURAYA ! ( P800, P900 ve 910'u olanlar Kimler ?) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
0
Favori
310.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    denetim masasını iyice araştır, kurcala!
  • "Negative" taskman ve stacker programlarıyla olan bilgini bizimle paylaşırmısın..
  • taskman : görev yöneticisidir, mevcut görevleri vs. gösterir istedigini seçip görevi sonlarndır gibi bişi yapabilirsin?
    windows da nasıl görev yöneticisi var , onun saglandıgı seyleri yapar.!

stacker: Ekran görüntüsünü alıyor dostum, ayarlar dan bi tuş ayarlıyorsun istedigin yere geldiginde o ayarladıgın tusa bastıgın an; ekran görüntüsünü alıp kaydediyor hafızaya.:!

saygılar sevgiler.!
  • Taskman'i yükleyerek arkada çalışan programları kapatıp p800'ün daha hızlı çalışmasını sağlayabilirmiyim...
  • yaa.. ii ki sordun.. overclock felan da yapılıyomu bu P800'le..?
    Kaç megahertz'e çıkartılınabilinir..?
  • ecet golgee dostum.. gereksiz programalrı kapaınca dogal oalrak daha hızlı çalışacaktır?

@CROC: o kadar da değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: e365

la git hala 6600 diyolar yaa

seviyesizlik etmeyelim lütfen. kahve arkadaşın yok karşında
  • evet bu konuda sonuna kadar katılıyorum.! bu bölümümzdeki samimiyetten kaynaklanıyor ama bu şakayı kaldıran olabilir, kaldırmayan olabilir!! o yüzden ona göre davranılmalı, saygılar
  • "Negative" kardeş SmartSheet programıyle ilgili bir dosya verecektin bana hatırladın mı? tam sürüm kullanmam için...
  • evet verecegim ama sen takibi bıaktın sanırım msn yada icq ya gel vereyim yada şöyle yap bana tam olarak telefonunun İMEİ numarasını yolla, sana key ini verecegim yine PM den!!

sonra onu programı çalıştırıp menü den register deyip o kodu gireceksin olay tamam, full olarak kullanacaksın!!
    beklerim,saygılar
  • merhaba benım de bır p800 'var alalı 2 ay falan oldu ama hala hıc bır program ve oyun yukleyemedım bana bu konuda adres verebılırsenız cok sevınırım
  • imzama bakarsan !!!
    kısacası şu 3 lüyü verecegim!!

www.mobiletechtr.com
    www.mobiletr.com
    www.siirlerefendisi.com

saygılar
  • Eveeet.. gördüğünüz gibi forumda “ Ayrıcalıklı “ olanların sayısı, gördüğünüz gibi gün geçtikçe artıyor… Her geçen gün, Sony Ericsson P800’cüler, doğal olarak farklı marka telefon kullananların sık sık, kıskançlığı ile karşı karşıya kalıyorlar..

Bunu da normal karşılamak lazım, öööle gelişmelere ayak uydurmak kolay değil yani.. ayrıca bi de duygusal nedenler de olabilir.. mesela; Bu farklı markaları satın alanlar, çok iyi bir telefon aldığını sanıp, kazıklandığını fark edince, kuyruk sokumu hizasındaki sancılar bile, bu tip nedenlerin arasında sayılabilir...

Şu ana kadar P800 ve/veya P900 kullandığını büyük bir gururla ilan eden arkadaşlarımız;

kamilkamil
    Negative®
    C.Kunt
    noyancan
    golgeee
    azrael_13
    NePhThYs
    korayg
    deville
    mygokhn
    gigit
    burakyavuzalp
    leventkozcu
    croc

Henüz alışamıyanlar..
    ozgurulke

Şimdilik….., Almamakta direnenler..
    NeRoBiAnCo

Büyük bir hırsla, satın almak üzere P800’e asılanlar, arayanlar…
    lot_fire
    yildiray35
    e365
    baykaya

http://forum.donanimhaber.com/m_863100/tm.htm
    Bu link'e dikkat ! baykaya arkadaşımız P800 ararken, yanlışlıkla yada bilerek P3 800 kakalamaya çalışanların durumunu inceleyebilirsiniz..

Darısı başnıza…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROC -- 1/7/2004 0:02:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CROC

Eveeet.. gördüğünüz gibi forumda “ Ayrıcalıklı “ olanların sayısı, gördüğünüz gibi gün geçtikçe artıyor… Her geçen gün, Sony Ericsson P800’cüler, doğal olarak farklı marka telefon kullananların sık sık, kıskançlığı ile karşı karşıya kalıyorlar..

Bunu da normal karşılamak lazım, öööle gelişmelere ayak uydurmak kolay değil yani.. ayrıca bi de duygusal nedenler de olabilir.. mesela; Bu farklı markaları satın alanlar, çok iyi bir telefon aldığını sanıp, kazıklandığını fark edince, kuyruk sokumu hizasındaki sancılar bile, bu tip nedenlerin arasında sayılabilir...

Şu ana kadar P800 ve/veya P900 kullandığını büyük bir gururla ilan eden arkadaşlarımız;

kamilkamil
    Negative®
    C.Kunt
    noyancan
    golgeee
    azrael_13
    NePhThYs
    korayg
    deville
    mygokhn
    gigit
    burakyavuzalp
    leventkozcu
    croc

Henüz alışamıyanlar..
    ozgurulke

NeRoBiAnCo

yildiray35
    e365
    baykaya

Bu link'e dikkat ! baykaya arkadaşımız P800 ararken, yanlışlıkla yada bilerek P3 800 kakalamaya çalışanların durumunu inceleyebilirsiniz..

Darısı başnıza…

Beni saymamışsın çok kırıldım

• quote:

Orjinalden alıntı: lot_fire

quote:

Orjinalden alıntı: CROC

Eveeet.. gördüğünüz gibi forumda “ Ayrıcalıklı “ olanların sayısı, gördüğünüz gibi gün geçtikçe artıyor… Her geçen gün, Sony Ericsson P800’cüler, doğal olarak farklı marka telefon kullananların sık sık, kıskançlığı ile karşı karşıya kalıyorlar..

kamilkamil
    Negative®
    C.Kunt
    noyancan
    golgeee
    azrael_13
    NePhThYs
    korayg
    deville
    mygokhn
    gigit
    burakyavuzalp
    leventkozcu
    croc

Henüz alışamıyanlar..
    ozgurulke

NeRoBiAnCo

lot_fire
    yildiray35
    e365
    baykaya

Darısı başnıza…

Beni saymamışsın çok kırıldım

Gerekli düzeltme yapılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROC -- 1/7/2004 0:03:22 >

• Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeRoBiAnCo

quote:

Orjinalden alıntı: e365

la git hala 6600 diyolar yaa

seviyesizlik etmeyelim lütfen. kahve arkadaşın yok karşında

pardon hoca... fazla samimi davranmişim.... kusura bakma :))
  • eveet şu P800/P900 sevenler ve kullananlar listesine bi adımızı ekleyelim bakalım.

aşağıda süper bir link veriyorum arkadaşlar. Pek çok program bu sitede mevcut. Tabi sadece P800 ve 900 için.

http://sep800.mine.nu/

ayrıca

tavsiyemdir

http://www.mobiletechtr.com/
  • saolasın, 2 linkte süperdir..

• sorun orjinal (!) program bulmak. serial vs..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.