Şimdi Ara

GTA IV: San Andreas'ın Betası Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
21.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Grand Theft Auto: San Andreas'ı Rockstar'ın yeni oyun motoru ile yeniden inşa etme fikri ilk meyvesini verdi. GTA IV: San Andreas'ın oynanabilir betası oyuncuların beğenisine sunuldu.

Bu yıl başlayan proje Grand Theft Auto IV San Andreas ismiyle anılıyor ve 2004'ün popüler yapımı olan San Andreas'ı yeniden yaratmayı hedefliyor. Bunun için oyun motoru olarak RAGE'i (Rockstar Advanced Game Engine (id Software'in id Tech 5'i ile karıştırılmasın)) kullanılıyor.

Oyunun betasını projenin web sitesinden indirebilirsiniz (Download sekmesinden) fakat sadece Torrent olarak indirmeye sunulduğunu belirtelim. Aşağıdan San Andreas'ın Rockstar'ın GTAIV'te kullandığı oyun motoru ile nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

• Grafikler o kadarda iyi değil bence ama
  • Grafiklerde fazla bir gelişme göremedim.
  • Grafikleri boşverin abi .Siz oyuna bakın , San Andreas'ın o muhteşem havasına bakın Bekle beni san andreas geliyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 10 Ağustos 2011; 19:05:10 >
  • şimdi bunu yüklemek için ne gerekio gta 4 veya san andreas mı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpLasH_DeaTh

şimdi bunu yüklemek için ne gerekio gta 4 veya san andreas mı :S

Gta4 veya eflc gerekiyor.San Andreas değil
  • bence fazla başarılı değil yapamamışlar bi gta 4e bakın bi buna
  • bunun san andreasdan farkı ne?
  • grafik olarak sadece adam da fark gordum :D
  • iniyor şuan :D
  • bende gta 4 ve san a. yok şimdi oynayamıcammı betayı
  • ben bu modun yapımcılarından olsam öldürülen vakit kaybını düşünüp oturup ağlarım . . .
  • hiç mi oyun modu görmediniz yahu ? Gta IV varya oyun hani onun haritasını silin yerine San Andreas'ın haritasını koyun işte bu mod o.yani Gta IV fizikleriyle San Andreas oynayacaz Gta IV'ünüzün olması yetiyor GTA SA diye bir oyun duymamış olsanız bile bu modu indirip kullanabilirsiniz.

SaiVC,United,LC ve GTA IV:Sa gibi birçok harita modu var gta oyunları için yakında Gta IV haritasını San Andreas'a da aktarırlar zaten güzelim LC spotları IV'ün saçma motor sürüşleriyle ziyan olmaz
  • grafikler aynı gibi geldi bana
  • indirdim sonuç hüsran . bu bence beta filan değil böyle betabı olur yahu . oyun tamamiyle bug . zaten trafik filan yok bitek siz varsınız . göründüğü gibi bende oyun böyle çalışıyor

http://img11.imageshack.us/img11/9190/eflc2011081020463384.jpg
  • oyun enb series denen saçma sapan bir efektle geliyor o yüzden ışıklandırmalar felan hatalı onu kapatınca normal gta sa gibi oluyr haritayı aynen aktarmaya çalışmışlar grafiksel olarak kaliteyi artırmamışlar ama motor rage motoru olduğundan gölgelendirmeler felan daha iyi ama gta iv deki o sürüş dinamiğini göremedim ben gerçi daha 1-2 araba eklemişler onlarda da daha patlama bile yok zamanla eklerler. zaten 0.3.1 versiyonu yazıyordu galiba açılırken o yüzden çok yeni belki bir oynayış videosu atarım enb series kapalıyken tabiki o efektleri hiç sevmiyorum iyiki kapatacak dosyayı vermişler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 10 Ağustos 2011; 23:48:36 >

• Ben araştırdım sadece Gta IV'e yapılan bir mod bu
  • Bu surumde hıcbırsey yok.Bı bısıklet bır bız.Bır tane bıle araba yok.Gta4 save dosyalarını kaybetmem de cabası.Save dosyasını nası kurtaracagımı bılen var mı ?
  • Bence haber bilgisinde bunun sadece oyun fanlarının yaptığı bir oyun modu olduğu söylenmeliydi. Millet yeni oyun sandı grafikte gelişme yok falan diyorlar.
  • Modu yükledim mod güzel ama birçok bug var.Bu 1.BETA bunu daha geliştirecekler.Grafik derken test11 adlı arkadaş var o en iyi enbseries yapımcılarındandır bunada bir enb yapıcaktır.Kendisi türk.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.