Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ceteris Paribus

Sakalı sıfır almak için aparat çıkmıyor mu bundan?

hocam girip bakınız aparatları göreceksiniz daha gelmedi kargo gelince bakar söylerim.

bu arada mekanik klavye için Razer Blackwidow Ultimate 2014 bekleyenler için bir yazım var.

Bende bu ürünü bekliyordum fakat fikirlerim değişti.

Ürünün resimlerine detaylı bakınca kenarlardan çok kısa olduğunu gördüm, bileklikte olmayınca iyicene ufacık gözüküyor ve bilekliğin olmaması gerçekten büyük bir eksik benim için.

Hakkında oldukça fazla olumsuz yorumlar var ve kalitesi resimlerden de gördüğüm kadarıyla açıkçası beni şüphelendirdi, iki klavyeyide kullananlar G710+ yı daha fazla öneriyorlar.

G710+ için basış hissi , tuş kalitesi olarak çok öneren var ayrıca multimedya tuşları ve sağ üstte scrolling ses açma kapatma olması. G tuşlarının 4 farklı programı hafızaya alabilmesi, 4 farklı aydınlatma renk seçeneği avantajları.

Açıkçası şuan tamamen G710+ ya kaymış durumdayım onun indirimini bekliyorum, belki işinize yarar diye yazma gereği duydum.

İkinci bilgilendirme yazım ise şu yönde

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard with Tactile High-Speed Keys - Black

En son indirime girdiği zaman : 20 Ekim

Logitech Z623 980-000402 200 Watt Speaker System (Black)

Razer BlackWidow Ultimate 2014 Stealth Edition Elite Mechanical Gaming Keyboard

En son indirime girdiği zaman : 28 Kasım

Umutlar Aralık 28 ' e yani 2.30 saat sonrasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Aralık 2014; 21:34:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

foto makinesi icin canta hocam

http://www.amazon.com/dp/B002DW99H8/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2ZHTSOOH9H8M6&coliid=I15RF4GO4G40AA

Yok hocam bunu hiç bir şekilde getirtemezsin. Amazon kendisi satmasına rağmen gelmiyor. Başka modellere yönel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Ceteris Paribus

Sakalı sıfır almak için aparat çıkmıyor mu bundan?

hocam girip bakınız aparatları göreceksiniz daha gelmedi kargo gelince bakar söylerim.

bu arada mekanik klavye için Razer Blackwidow Ultimate 2014 bekleyenler için bir yazım var.

Bende bu ürünü bekliyordum fakat fikirlerim değişti.

Ürünün resimlerine detaylı bakınca kenarlardan çok kısa olduğunu gördüm, bileklikte olmayınca iyicene ufacık gözüküyor ve bilekliğin olmaması gerçekten büyük bir eksik benim için.

Hakkında oldukça fazla olumsuz yorumlar var ve kalitesi resimlerden de gördüğüm kadarıyla açıkçası beni şüphelendirdi, iki klavyeyide kullananlar G710+ yı daha fazla öneriyorlar.

G710+ için basış hissi , tuş kalitesi olarak çok öneren var ayrıca multimedya tuşları ve sağ üstte scrolling ses açma kapatma olması. G tuşlarının 4 farklı programı hafızaya alabilmesi, 4 farklı aydınlatma renk seçeneği avantajları.

Açıkçası şuan tamamen G710+ ya kaymış durumdayım onun indirimini bekliyorum, belki işinize yarar diye yazma gereği duydum.

İkinci bilgilendirme yazım ise şu yönde

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard with Tactile High-Speed Keys - Black

En son indirime girdiği zaman : 20 Ekim

Logitech Z623 980-000402 200 Watt Speaker System (Black)

Razer BlackWidow Ultimate 2014 Stealth Edition Elite Mechanical Gaming Keyboard

En son indirime girdiği zaman : 28 Kasım

Umutlar Aralık 28 ' e yani 2.30 saat sonrasına.

z623 volt olayı nedir biliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hikmaster

biliyoruz çevirici lazım en son seste 400W çektiğini söylüyorlar 400W 110 - 240V çeviriciler pahalı baya o konuyu araştırmaya devam edeceğim.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    hocam bir zahmet, free shipping ile gonderim yapan, ve Azerbaycana gonderim yapan birkac ornek model linki atar misin?

dslr camera bag
  • quote:

hocam bir zahmet, free shipping ile gonderim yapan, ve Azerbaycana gonderim yapan birkac ornek model linki atar misin?

dslr camera bag

konuya dahil olayım bunların çoğu yollanmıyor diye biliyorum haberiniz olsun.
  • quote:

quote:

biliyoruz çevirici lazım en son seste 400W çektiğini söylüyorlar 400W 110 - 240V çeviriciler pahalı baya o konuyu araştırmaya devam edeceğim.

sonuca ulasınca bizide bilgilendirirsiniz inşallah kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmaster -- 27 Aralık 2014; 22:16:01 >
  • quote:

dslr camera bag

Hocam ayrıca üründe free shipping olması farketmiyor. US harici bir yere gönderilirken kargo ücreti alınıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Max 300w çekiyor.Ortalama olarak ise 80w.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ataba-at-1122c400-400w-220-110v-ac-ac-convertir-140912084
    Bu yeterde artar bile.Bende de z623 var ve amazondan almıştım.Bu çeviriciyle sorunsuz şekilde kullanıyorum.

• sırt çantası bakıyorum 100 liraya kadar bu ürünü buldum amazonda daha önce alan oldu mu acaba 15.6 inch laptopla kullanıcam kargo için bi indirim bulabilirsem alıcam 37 dolara http://www.amazon.com/AmazonBasics-DSLR-Laptop-Backpack-interior/dp/B00CD778LC/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • ya sırf keyfiye birşeyler almak istiyorum ama ne alsam bilemedim, yılbaşı diye chat'ten görevlilerle konuşup kargoyu bedava yaptırtacağım 10 günde gelmesi hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ataba-at-1122c400-400w-220-110v-ac-ac-convertir-140912084
    Bu yeterde artar bile.Bende de z623 var ve amazondan almıştım.Bu çeviriciyle sorunsuz şekilde kullanıyorum.

acaba bu çeviricilerde ses varmı zırıltı gibi hafiften oda sessizken duyulabilecek saat tiktoku gibi(çalışma prensiblerini hiç bilmiyorumda) birde daha yüksek watt lı oanlardaolabilirmi ? teşşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

acaba bu çeviricilerde ses varmı zırıltı gibi hafiften oda sessizken duyulabilecek saat tiktoku gibi(çalışma prensiblerini hiç bilmiyorumda) birde daha yüksek watt lı oanlardaolabilirmi ? teşşekkürler

Bunda gram ses yok.Daha yükseğinde olsa bile çok az olur gibime geliyor.Ama z623 için bu çevirici yeterli..Fazlasına gerek yok..

• quote:

buda pahalı hocam ya

http://www.amazon.com/dp/B0045RU68U/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_img?_encoding=UTF8&colid=3HH27JI6O2ZPH&coliid=I2PZF19L8RYAPY

bunu gözüme kestirdim ama bakalım şuan Z623 ' ün %10 u bile etmeyecek hoparlörde o kadar kısıyorum ki sesi Creative SB Z dolayısıyla Z623 ile asla son seste kullanamam belli.

• İyice chinaposta döndüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medcezir34 -- 28 Aralık 2014; 3:40:48 >
  • mesajım bulunsun
  • En başından sonuna kadar detaylıca hazırlanmıştır.

Video'lu şekilde daha rahat anlayacağınızı düşünüyorsanız, buyrun.

Sormak istediğiniz sorularınız var ise , kanaldan da sorabilirsiniz.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

• arkadaşlar usb 3.0 flash bellek almak istiyorum bir öneriniz var mı acaba? pny,slicon power,corsair vb gibi. ayrıca daha önce amazondan alan arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.