Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.700
Favori
13.892.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Mail at sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertw1

Dalgamı geçiyor bunlar ?
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

aynı durum bendede var amazonla konuştugumda sıkıntı yok yolda gözüküyor diyor en 3 ayrı kişiyle konuştum hatta iparcelden kontrol falan edin dedim ama sıkıntı yok rahat olun diyorlar iparcel mail attığımızda da internet merchant diye bir yerde falan diyorlar yasaklı ürün falan bir kaç kez attım aynı cevap belicez artık

• BlackFriday'de olduğu gibi yine indirimler olur mu Amazon'da ? Oyunlarda falan
  • G430 siparişimi verdim bakalım nezamana gelicek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

BlackFriday'de olduğu gibi yine indirimler olur mu Amazon'da ? Oyunlarda falan

bekliyoruz dostum son 4 gün oldu oldu olmadı zor.

quote:

Orijinalden alıntı: mortalknight

G430 siparişimi verdim bakalım nezamana gelicek :)

kargolandı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Aralık 2014; 21:48:01 >
  • Hocam gerçekten çok çok detaylı ve güzel bir inceleme olmuş hocam kaç saatte tamamladınız bu konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

Hocam gerçekten çok çok detaylı ve güzel bir inceleme olmuş hocam kaç saatte tamamladınız bu konuyu

valla sayı tutmadım da toplamı çift hanelere ulaşmıştır kesin.
  • Arkadaşlar amazonla konuştum chet den razer bw ultimate ve logitech g710+ tr layout gelicekmiş 85 dolara ayın 29unda kesin bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertw1

Arkadaşlar amazonla konuştum chet den razer bw ultimate ve logitech g710+ tr layout gelicekmiş 85 dolara ayın 29unda kesin bilgi.

stealth edition veya chroma ' dan bir haber var mı ? almışken en olmadı stealth almak istiyorum sessizin tuşları turuncu daha farklı daha yeni :)

Ayrıca Z623 hakkında da izlemeye devam et birşeyler olacağını hissediyorum felan demişlerdi banada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Aralık 2014; 0:51:01 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Ooo anladım hocam ve bunu karşılıksız yapıyorsunuz vallahi helal

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

Amazondan yazıcı alsam gelir mi? Türkiye'ye gönderim yapıyor ama gümrükte takılır mı? 10kg ağırlığı var ve büyük kutu

Fiyatı 99$ Canon MX922 Türkiye'de 500TLye satılıyor

http://www.amazon.com/Canon-MX922-Wireless-Printer-Scanner/dp/B00AVWKUJS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1419681633&sr=8-1&keywords=Mx922

Türkiyeye gönderilir diyorsa gönderir ama kargosu çok tutar.

• konu guzel arkadas tebrik ediyorum.
    sormak istedigim bir kac sey var cevaplaraniz sevinirim:

Amazonda bir urunun fiyat tarihine baka bilirmiyiz? mesela hangi indirimler olmus, kaca dusmus falan.?!

bir de, ben Azerbaycandayim, buradan nasil ala bilirim?
    urunu secerken solda Free shipping to Azerbaijan yapiyorum,problem yok. ama checkout bolumune gelirken: "Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order." yaziyor (((
    ne yapmaliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

konu guzel arkadas tebrik ediyorum.
    sormak istedigim bir kac sey var cevaplaraniz sevinirim:

Amazonda bir urunun fiyat tarihine baka bilirmiyiz? mesela hangi indirimler olmus, kaca dusmus falan.?!

bir de, ben Azerbaycandayim, buradan nasil ala bilirim?
    urunu secerken solda Free shipping to Azerbaijan yapiyorum,problem yok. ama checkout bolumune gelirken: "Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order." yaziyor (((
    ne yapmaliyim?

Kaça düşmüş vs.http://camelcamelcamel.com/ bu siteden öğrenebilirsin. Verilen hataya gelince o ürünün ülkenize gelmediğini yazıyor.

• Camel' i ilk sayfaya ekliyorum.
  • Hocam zippoları hangi satıcıdan aldınız link atabilir misiniz?
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam.
    Chrome icin extension da varmis

https://chrome.google.com/webstore/detail/the-camelizer-amazon-pric/ghnomdcacenbmilgjigehppbamfndblo

simdi acaba, bu urunu almanin bir kolay yolu yok mudur? ((
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Nasıl güncellemelere bakıcağımızı değil, nerelerden geçiyor onu sormuştum. İlk sayfada tam teslimli resim göremedim. Dün gece yola çıkan siparişim UPS ile yarın ulaşıcak elime ayrıca hızlı çıktılar.

hee, ama herkesin bulunduğu yere göre değişir o. Out for delivery veya dağıtıma çıktı yazısını görünce hazır ol.

bu arada bende duramadım eve lazım olan takım çantası setinin siparişini verdim hepsini tek tek almaya kalksak 100 liradan aşağıya bulamazsın.

https://www.amazon.com/gp/product/B005YUBMEY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

buda kenarda dursun lazım olur diye 15 dolara tam set traş makinesi

http://www.amazon.com/gp/product/B00ARF42H0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Sakalı sıfır almak için aparat çıkmıyor mu bundan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

tesekkur ederim hocam.
    Chrome icin extension da varmis

https://chrome.google.com/webstore/detail/the-camelizer-amazon-pric/ghnomdcacenbmilgjigehppbamfndblo

simdi acaba, bu urunu almanin bir kolay yolu yok mudur? ((

Hocam ürünün linkini atın bi bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.