Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (1339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyperx cloud 2 gameekstra hediye çeki ile KDV Dahil: 279,39 TL bence çok uygun kaçırmayın
  • Arkadaşlar ininal kart kullanacaklar için USD olarak seçmelerine gerek yok. Kullanıcı Sözleşmesinde de görüldüğü gibi döviz kuruna ilave %7 komisyon almaktadırlar. Amazon kuru 3.04 olarak hesaplıyor daha uyguna gelmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Moto360 vergi altina duser diye totem yapiyorum.Imkansiz o ayri

Hocam aynı totemi bende Beats solo 2 için yapıyorum.

Şuan Amazonun sattığı mavi solo 2 131.99 dolar eğer 79.99 gibi bir rakama düşerse benim için gerçek bir black friday olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 18 Kasım 2015; 22:21:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ps4 için en verimli kulaklıklar turtle beach 500p ve sony pulse 7.1 bende razer 7.1 chroma var o da fena değil. G930 sadece pc için. Ps4 de yüzde 20 ses alınıyor

doğrudur hocam. Benimde ilk tercihim turtle beach 500p idi fakat gümrük masrafı çıkıyor 130 dolar civari bir fiyata geliyor. gold tercih etmemin sebebi gümrük ödememek ve fiyat uygunluğu memnun kalmazsam satıp pulse veya turtle beach alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Primula

Arkadaşlar ininal kart kullanacaklar için USD olarak seçmelerine gerek yok. Kullanıcı Sözleşmesinde de görüldüğü gibi döviz kuruna ilave %7 komisyon almaktadırlar. Amazon kuru 3.04 olarak hesaplıyor daha uyguna gelmektedir.

Eskiden yüzde 5 ti

Şimdi daha da artmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Anker Classic Portable Wireless Bluetooth Speaker kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Veya o fiyatlara bulabileceğim daha iyi bluetooth speakerlar var mı?
  • Gladiator-TR kullanıcısına yanıt
    Gold da gayet iyi değiştirdiğinize değmez hiç. Güle güle kullanın. Ben ilk alacak arkadaşlara yorumumu söyledim. Aralarında aman aman fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hyperx cloud 2 gameekstra hediye çeki ile KDV Dahil: 279,39 TL bence çok uygun kaçırmayın

Nerden bulabilirim o çeki?

• Bu arada logitech m570 trackball mouse aldım bir haftada geldi. Bu mouse la ilgilenip de tereddütü olanlar varsa hiç düşünmesin. Ben ofise götürdüm direk autocad ve office kullanıyorum bütün gün inanılmaz rahat. Alışması bir kaç günü alıyor ama.

• gameekstra'dan almadan önce stok sormanızı tavsiye ederim. Çok cazip fiyatlar oluyor bazen stok olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

60-65 dolar total maliyeti olan bir gaming mause alacağım black fridayde, tavsiyesi olan var mı? Aklımda olan modeller Deathadder chrome ve roccat kone xtd

Benim beklediğim mouse , 3 dolar daha inerse no vergi no cry
    http://www.amazon.com/gp/product/B00N4OBEJA?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A1SEBJJZT0UYYJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamdeep -- 18 Kasım 2015; 22:34:43 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    geldi hocam sonunda aradım şikayet etım hemen geri dönüş yaptılar getirdiler.bide merak etin için firefly ı videoda atım.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Primula

Arkadaşlar ininal kart kullanacaklar için USD olarak seçmelerine gerek yok. Kullanıcı Sözleşmesinde de görüldüğü gibi döviz kuruna ilave %7 komisyon almaktadırlar. Amazon kuru 3.04 olarak hesaplıyor daha uyguna gelmektedir.

50$ karta 151 cekmisti ininal. Amazona biraksam 154 cekecekti. Yine de ininal daha ucuz. Amazon keske daha normal kurlar verse.

• Türkiye'ye ücretsiz kargo var anlatacağım şekilde yaparsanız yüksek ihtimal olumlu cevap alıp ücretsiz kullanırsınız

LÜTFEN BUNU ANLATTIĞIM ÖRNEKTEKİ GİBİ MAKUL ORANLARDA OLAN SİPARİŞLERİNİZE KULLANIN AKSİ HALDE TEKRAR ÜLKEYE KARGO SIKINTISI OLABİLİR

Evet önce alacağımız ürünü sepeteimize ekliyoruz örnek olarak ben bu ürünü aldım (http://www.amazon.com/gp/product/B002PK1COG?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00)

Bu ürün $9.99 ve kargo için bizden $6.30 talep edilmekte ürün kargo kıyaslayınca gözünüze mantıksız gelmekte ürün kadar parayı vermeyi mantıklı bulmayanlardananız
    Sayfanın en üstünde Help yazan kısıma tıklayıp açılan sayfanın altından "Need more help?" kısmına basın.

"What can we help you?" kısmından "Prime or something else" e basın

"Tell us more about your issue" Kısmında

Select an issue → Placing an order
    Select issue details → Other questions about placing and order

olarak ayarlayıp sayfanın en altında bulunan chat tuşuna basın.

Açılan sayfada start chat yapıp aşağıdaki örnek metine bakarak mesaj atabilirsiniz

Hi,

I want to buy the item in my shopping cart but the shipping fee is too much considering the price of the item

I saw on internet that some amazon users asked to waive the shipping fee like in these situations. So I'am a student and can you help me for this ?

Thanks

Bu metni alacağınız üründe yukarıdaki gibi bir durum söz konusuysa kullanabilirsiniz fakat 50-60 dollarlık bir alışverişte düşünmeyin o kadar esnek davranamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: selamdeep

quote:

60-65 dolar total maliyeti olan bir gaming mause alacağım black fridayde, tavsiyesi olan var mı? Aklımda olan modeller Deathadder chrome ve roccat kone xtd

http://www.amazon.com/gp/product/B00N4OBEJA?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A1SEBJJZT0UYYJ

o beyaz rengi nedir öyle aşık oldum
    edit:ürün türkiyeye yollanmıyor
    edit2:http://www.amazon.com/Corsair-Gaming-Aircraft-Grade-Aluminum-CH-9000109-NA/dp/B014W1YRY2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1447879123&sr=8-1&keywords=corsair+m65 burda yollanıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 18 Kasım 2015; 22:39:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Bi tane de burda var.Başkan gear2 alinirmi bunun yerine

Alinabilir de daha pahali gear2 sanirim.Bir de aksesuar olarak moto360 daha guzel duruyor

• Arkadaslar amazonda şöyle bir gift kart uyarisini aldim ne anlama geliyor bilgisi olan?

• Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Amazon 3.04 ten hesaplıyor. Şuan ki kurla ininal 3.07 den hesaplıyor ben mi yanılıyorum. 50*3,04=152 TL Amazon, 50*3,07= 153,5 TL İninal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamdeep

quote:

Türkiyeye gönderilmiyor diyor. Başka link var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Bi tane de burda var.Başkan gear2 alinirmi bunun yerine

4 oldu Moto 360 belki de Gear 2 çok para ve Türkiye'de 800TL. %30 falan indirime girmezse almaya değmez bana kalırsa. Ama Moto 360 için itinayla totem yapılır, hemen sıraya girilir.

• 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.