Şimdi Ara

n11 / ***** 5 Yıldızlı Alışveriş – Kupon Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
20
Favori
30.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gündüz buralar değerlenir demedi demeyin :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi iki kışlık lastik alsak acaba geriye kalan 2'lik paketi aynı markadan bulabilir miyiz ki ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inadinaAMD -- 27 Kasım 2014; 0:34:56 >
  • hadi deseler ki, kazandığınız kuponları belirlenen tarihlerde ve ürünlerde alt limitsiz harcaya bilirsiniz dese neyse, sıcak derdim.
    teknosa ve kliksa'nın yaptığı saçma kampanyanın aynısı olmuş,
    kuponu harcamak için aldığın ürün kadar (yada ona yakın) bir daha alışveriş yapma zorunluluğunun neresi sıcak
  • eger altin aliminda cek veriyorlarsa sicak firsat olabilir onun disinda cok cazip degil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111 TL bonus'a veriyor onunla birleşme ihtimali var mı ? yani 2000 TL'lik bi ürün alacam mesela 222 oradan 111 de bonus card'tan 333 TL böyle birşey olabilir mi ??
  • bonus puanda kazanacaksınız unutmayalım . hatta kupon kullanırken yılbaşına getirmeye çalışın bonus puan ve şipşak olabilir.

bu tip kupon kazananların sonu genelde iyi oldu :) baştan birçok kupona çöp demişlerdi.

bu arada hizlial mediamarkt gibi firmalar gittigidiyorda dükkan açtılar.

n11 e karşı ittifak gibi geldi bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemix -- 27 Kasım 2014; 0:39:14 >
  • n11 bazen direk %20 indirim verirken şimdi 200 TL harcamaya 22 TL lik indirim veriyor ve verdiği kupon süpermarkette geçmiyor.
  • inadinaAMD İ kullanıcısına yanıt
    Satıcıya mesaj atarsın acar aynı üründen sıkıntı çıkacağını sanmam

• İyi de geçenki kapmanya daha iyiydi.. 1500' e direkt 150 indiriyordu.. Bunda 2 farklı alışverişe bile o kadar yapmıyor..
    İhtiyacı olan için iyi ama olmayan için pek de sıcak değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

111 TL bonus'a veriyor onunla birleşme ihtimali var mı ? yani 2000 TL'lik bi ürün alacam mesela 222 oradan 111 de bonus card'tan 333 TL böyle birşey olabilir mi ??

şartlarda bonus kampanyasıyla birleştirilemez yada bu kampanyadan yararlanan 111 tl n11 bonus kampanyasından otomatik olarak elenecektir diye bir şart yok bu durumda alışverişi 11 aralıkta bonus kartla yapıp ürün geldikten sonra onaylama işleminide son gün yaptığımızda oda 14 aralık diyelim 15 gün sonra aktif olacak 29 aralık kazanılan kupon kullanıma açıldıktan 11 gün içinde kullanılmak zorunda 8 ocak 2015 o tarihtede başka banka kampanyası çıkar ondada en az 111 tl verir her zamanki gibi

sonuç olarak 222+111+111=444/

2500-444=2056 %17.77'ye gelir %'lik olarak bakınca bana pek mantıklı gelmedi :D

• acemix kullanıcısına yanıt
    beter olsun n11 ne zaman açmış bu hızlıal felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuncu64

quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

111 TL bonus'a veriyor onunla birleşme ihtimali var mı ? yani 2000 TL'lik bi ürün alacam mesela 222 oradan 111 de bonus card'tan 333 TL böyle birşey olabilir mi ??

şartlarda bonus kampanyasıyla birleştirilemez yada bu kampanyadan yararlanan 111 tl n11 bonus kampanyasından otomatik olarak elenecektir diye bir şart yok bu durumda alışverişi 11 aralıkta bonus kartla yapıp ürün geldikten sonra onaylama işleminide son gün yaptığımızda oda 14 aralık diyelim 15 gün sonra aktif olacak 29 aralık kazanılan kupon kullanıma açıldıktan 11 gün içinde kullanılmak zorunda 8 ocak 2015 o tarihtede başka banka kampanyası çıkar ondada en az 111 tl verir her zamanki gibi

sonuç olarak 222+111+111=444/

2500-444=2056 %17.77'ye gelir %'lik olarak bakınca bana pek mantıklı gelmedi :D

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DexterMorgan2p0 -- 27 Kasım 2014; 0:50:29 >

• DexterMorgan2p0 kullanıcısına yanıt
    onun içinde ufak çaplı bi alışveriş yaparsın hocam :) o zaman ocakta çıkacak 111'den olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuncu64

onun içinde ufak çaplı bi alışveriş yaparsın hocam :) o zaman ocakta çıkacak 111'den olursun

Evet mantikli hocam :) bana iyi gibi geldi kampanya

• Alışveriş yapmak için bekleyenler için güzel birde Bonus kartınız varsa daha güzel.
  • Hmn hmn max verim olarak düşündüğümüzde %11lik indirim kazanılıyor diyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • furuncu64 kullanıcısına yanıt
    şuan hesabında kupon olanlar var mesela bende 33 tl kupon var bunuda eklersek %19 oluyor

ama ben genede yılbaşı için n11 den umutluyum.şipşak veya sepet indirimi gibi şeyler yaparsa bu oran % 30 lara çıkabilir...
  • acemix kullanıcısına yanıt
    o zaman tadından yenmez ama bizim sayemizde yılbaşına kadar dayanabileceklerini sanmıyorum iflas bayrağını çekerler :) zaten garantideki %14'lük hissesinide sattılar
  • 111tl maxipuan kullnarak yapmadığı düşündüğüm alışverişi saymazlar heralde ?
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    olumlu düşünüyordum ama acele etmişim, maalesef iki defa yani yeniden alışveriş mecburiyeti zorlama olmuş, beyaz eşya ihtiyacı acil olup uygun fiyat bulanlar için belki ama keyfe keder alışveriş sıcaklığı yok, hatta buzzz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neozine -- 27 Kasım 2014; 1:07:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.