Şimdi Ara

20 yaş ve üstü olup hiç sevgilisi olmayanlar, teklif almayanlar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
12
Favori
5.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22 yasına kadar isteyipte sevgili yapamayan olamaz. Bu konuda gerceten ciddi misiniz anlayamıyorum. Nasıl bir cevrede yasıyorsunuz da olmuyor. Cevrenizde kimse mi yok yada sosyal hayatınız mı yokta olmuyor. Sevgili olması cokda iyi bisey degil o ayrı. Zamanınızı cogunu ona ayırmanız gerekiyor surekli aramanız filan gerekiyor.Simdi tek tabancayım ve memnunum.Benim arkadaslarımında cogu tek tabanca ama sevgilim olsun diye yakınanı gormedim.
  • Dejavu oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yas 20. Telefonun ahizesinden kiz sesi gelmedi hic. Call centerda bile erkek denk geliyor.

• MUHAHAHAH ABAZALAR KONUDA HHAHA ABAZALAR SİZİ
  • 50 den fazla kişiyle cinsel deneyim yaşamış olsam bile hiç birine aşık olamadım,hep mutsuz seviştim,hiç sevgilim olmadı,yaşayamadım o güzel duyguları

• Reyiz seni çok özledim valla.Epeydir konu açmıyorsun özlettin kendini.
  • Ben.
  • hiç sevgilin olmaması senin için sıkıntı olmaz, esas sıkıntı sevgilin olup ayrıldıktan sonra başlar. en son ilişkimin üzerinden 1 küsür yıl geçti ve ben 1 senedir acı çekiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    helal olsun işte karizma budur.sezarın hakkı sezara.

dememizi mi bekliyorsun.yazılana baktım bastım eksiyi sonra baktım profil resmine bastım tekmeyi.
  • muradisdan kullanıcısına yanıt
    aseksüelliğin yolunu mu yapıyon?
  • bu teklıf edildimcileri anlamıyorum, birçok kızla cinsel deneyim yaşadım bir çokta sevgilim oldu ama hiç teklif almadım. Yakışıklıyım ve ortamım var. Tek eksiğim araba, Sebebi ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

hayatımda ilk 17 yaşımdayken bi kız bana karşı istekliydi onunda istemeden kalbini kırmıştım 21 yaşıma kadar kızlardan hep nefret ettim ve hiç sevgilim olmadı sebepleri var açıklarsam buraya sığmaz. neyse sonra bi deneyeyim dedim. bide bi arkadaşlada iddaaya girmiştim bi kız vardı ve iddaa 1 haftada kızı ayarlamaktı insanları konuşarak çok güzel ikna ederim kızla 2-3 gün muhabbet ettim sonra vazgeçtim ama sanırım çok geçti çünkü artık o bana yaklaşmaya başlamıştı. bende madem oldu bikere deneyelim dedim işin ucunda iddaada vardı sadece 5 günde oldu bütün bunlar 1 - 1.5 yıl sürdü. hayatımın en berbat en ziyan edilmiş dönemlerini o kızla geçirdim. kız benden 4 yaş küçüktü ve gerçekten bana göre çok güzel bi kızdı ilk başlarda bana bikaç sinir bozucu haraketi oldu ama sonradan beni gerçekten sevdi aşırı bi bağlılık vardı ne istersem yapıyordu. kızda çok iyi bi kızdı. ama baskıya gelemedim sürekli arayıp nerdesin diye sormalar. kontrol etmeler, benimle ilgili kurduğu hayaller bile bana çok saçma ve sıkıcı geliyordu beni hiç yalnız bırakmıyordu sürekli peşimdeydi artık çok daralmıştım ve bitti. çünkü ben ona oda bana yük oluyordu sadece ikimiz içinde en iyisini yaptım. 15 yaşımdan beri yalnız yaşıyorum sanırım bundan dolayı yalnızlığa çok alışmışım bu tür işler bana göre değilmiş. 23 yaşındayım bidaha bi kızla sevgili olacağımı zannetmiyorum

Ayni iliskiyi yasadim ve cumlesi cumlesine +1

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    katıla katıla

kaçırma hocam fırsatları titanik gibiler gelen gemi geri dönmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 27 Kasım 2014; 3:03:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

20 yaşındayım kızın birinin dönüp baktığını bile görmedim

20 yaş ve üstü olup hiç sevgilisi olmayanlar, teklif almayanlar?
  • oha badak of the master king.

4 kız teklif yolluyor yetmiyor birde kız öpüyor buda teklif bile yollamıyor.sen bu gidişle ağzın tabanı öper ayakların tavana mesaj yollar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 27 Kasım 2014; 7:24:07 >
  • Eylon kullanıcısına yanıt
    gardaşım sen bu kafası hoşları kafana takma bir gün gelir karşında sevgilileri ile yeri öperler önemli olan sen adam ol başarılı ol.
  • sevgi duygusunu kaybettiğini düşünen var mı arkadaşlar benim gibi . birini çok istemiştim olmadı 5 yıldır kimseyi sevemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 27 Kasım 2014; 3:35:11 >
  • Bi kaç kere teklif ve yakınlaşmalar oldu ama utancımdam hiçbirine tepki/cevap bile veremedim.

Bizim balkonun karşısındaki pencereden bi kız yakışıklı diye bağırdı arkadaşı gülerek zorla içeri aldı. Bende yoluma devam ettim. Bu olay daha bugün başıma geldiği için anlatıyorum. Daha önce hiç öyle bi' şey başıma gelmemişti. ( Evde donla dolaşırken beni görüp cazibeme kapılmış demek ki )

Son 2 senedir tık yok ama insanlarla iletişimimi bayağı geliştirdim. Şimdi olsa net bi tepki verebilirim.

Yaş 20 Boy 178 Şehir Ankara/Mamak Meslek Yok taliplerimi bekliyorum.
  • CanerArslann kullanıcısına yanıt
    ula benum o uşağum.bırak sevgiliyi mektepteki karı bile kovdu artık niyeyse. halbuki yıllarca boşa harcadım hınzırları ve hala harcamayada devam ediyorum.
  • 21 yaşındayım hiç sevgilim olmadı. Eksiklikte hissetmiyorum açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.