Şimdi Ara

20 yaş ve üstü olup hiç sevgilisi olmayanlar, teklif almayanlar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
12
Favori
5.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luken Drew

19 yaşına kadar bi kız arkadaşım olmamıştı. Ama son 1 senede 3 kız benden hoşlandı ve 2 sini reddettim bi tanesiyle çıkıyorum şuan. Daha öncede ben 2 kez reddedilmiştim yani 1-0 öndeyim yaş 20

nasıl teklif alıyosunuz abi anlamıyorum. benden ne farkın var mesela senin, tipin çok mu iyi? çok mu komiksin, çok mu zekisin, müthiş bir ortamın mı var, zengin misin, nedir abi nedir ya.
    BİR KIZ DA DÖNÜP BANA BAKSIN LAN. BEN DE YAŞIYORUM.

AMA TABİKİ BÖYLE BİŞEY OLMAYACAK. ÖLENE KADAR YALNIZLIĞA DEVAM AHAHHAHAHHAHA

• 25 yasindayim hic teklif almadim ama 3 günlugune sevgilim oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Asosyallik değil bu,yaşam tarzı.
    Dışarı bana göre değil,sıkılıyorum. Hem zaten sanal dünyada onların yaptıklarının 10 katını yapabilme gücüne sahibim. O şehiri gezer,ben dünyayı.
    O arkadaşlarıyla konuşur ben forumla.
    Burda daha rahatım doğrusu ve MMORPG tarzı oyunlarlada bir sandın mı dünyayı unutuyorsun zaten.

Sana cidden bişey diyemiyorum kardeşim. Yerinde olsam bu konuyu bir doktorlada konuşurdum. Bana çok normal değil gibi geldi.
  • 19
    Erkek arkadasim yok kız arkadasim cok
    Sevgilim olmadı
    Ne teklif eden oldu ne soran soruşturan
    + bunu ileride kendi helime kullanacağım.
    Soruları bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda ilk 17 yaşımdayken bi kız bana karşı istekliydi onunda istemeden kalbini kırmıştım 21 yaşıma kadar kızlardan hep nefret ettim ve hiç sevgilim olmadı sebepleri var açıklarsam buraya sığmaz. neyse sonra bi deneyeyim dedim. bide bi arkadaşlada iddaaya girmiştim bi kız vardı ve iddaa 1 haftada kızı ayarlamaktı insanları konuşarak çok güzel ikna ederim kızla 2-3 gün muhabbet ettim sonra vazgeçtim ama sanırım çok geçti çünkü artık o bana yaklaşmaya başlamıştı. bende madem oldu bikere deneyelim dedim işin ucunda iddaada vardı sadece 5 günde oldu bütün bunlar 1 - 1.5 yıl sürdü. hayatımın en berbat en ziyan edilmiş dönemlerini o kızla geçirdim. kız benden 4 yaş küçüktü ve gerçekten bana göre çok güzel bi kızdı ilk başlarda bana bikaç sinir bozucu haraketi oldu ama sonradan beni gerçekten sevdi aşırı bi bağlılık vardı ne istersem yapıyordu. kızda çok iyi bi kızdı. ama baskıya gelemedim sürekli arayıp nerdesin diye sormalar. kontrol etmeler, benimle ilgili kurduğu hayaller bile bana çok saçma ve sıkıcı geliyordu beni hiç yalnız bırakmıyordu sürekli peşimdeydi artık çok daralmıştım ve bitti. çünkü ben ona oda bana yük oluyordu sadece ikimiz içinde en iyisini yaptım. 15 yaşımdan beri yalnız yaşıyorum sanırım bundan dolayı yalnızlığa çok alışmışım bu tür işler bana göre değilmiş. 23 yaşındayım bidaha bi kızla sevgili olacağımı zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

20 yaşındayım kızın birinin dönüp baktığını bile görmedim

senin gibi adamları bulup dertleşmem lazım benim ya. artık kafayı yiycem resmen. dershanede en asosyal gözüken adam bile çıkışta telefonuna sarılıyor kızlarla konuşuyor. ben sap gibi eve gidiyorum. bu mu lan hayat 19 yaşındayım lan artık, ne zaman düzelecek bu sorun??

3 kıza teklif ettim bu yıl, hepsi reddetti. (biri bimdeki kasiyer )

daha napıcam bilmiyorum. en iyisi uğraşmamak. olmuyo işte

Yarın cebir sınavı var mesaj dursun.Sınavlardan sonra yazarım buraya.

Konuya gelirsek sevgili yapanlar nasıl yapar bilmiyorum.Kızların onlarda bulduğu bir şey vardır belki de bizde yoktur. Dışarıdan kendime bakıyorum bir kız benle niye çıksın diyorum sebep bulamıyorum.Bunda konuşkan olmamam da etkin.Birinin dikkatini çekmek istiyorsan ortamda olduğunu belli etmen gerekir.Ortamdaki süs eşyasından bir farkın olsun!

Bir de kendime benzeyen az konuşan kişileri sevmem.Yani asosyal tipli insanlar toplumda efendi görünür ama sevilmez.Bu az konuşma sorununa bir çare bulmak lazım.Bu sene yaptığım tek sosyal aktivite lisedeki arkadaşlarla buluşmak oldu neredeyse. Üni dekilerle olmuyor gibi.Sınıftaki kızlarla konuşurum onda bir sıkıntı yok ama sevgili olayına giremedim hiç bu çok koyuyor.

Öğretmenlik okuduğum için zamanımı boşa geçirmeyeyim diye dershane de soru çözüyorum.Amaç hem zamanı değerlendirmek,belki sosyalleşmek,birde ilerisi için tecrübe.Buradan sosyalleşmeye çalışıyorum umarım şu asosyallik derdinden kurtulurum.

Yazı çok dağınık oldu acele yazdım sınava çalışıyorum yarın yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Junkie05

quote:

Asosyallik değil bu,yaşam tarzı.
    Dışarı bana göre değil,sıkılıyorum. Hem zaten sanal dünyada onların yaptıklarının 10 katını yapabilme gücüne sahibim. O şehiri gezer,ben dünyayı.
    O arkadaşlarıyla konuşur ben forumla.
    Burda daha rahatım doğrusu ve MMORPG tarzı oyunlarlada bir sandın mı dünyayı unutuyorsun zaten.

Sana cidden bişey diyemiyorum kardeşim. Yerinde olsam bu konuyu bir doktorlada konuşurdum. Bana çok normal değil gibi geldi.

Ben normalim demedim zaten
    Sadece normal insanların yaptıklarını,sıkıcı geliyor bana mutlu olamıyorum. Örneğin insanların arasında mutsuz ve depresifken; forumda,oyunlarda ya da başka sanal ortamlarda mutluyum.
    @knife party

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 yaşıma kadar yaşıtlarım hep çocuksu geliyordu bu yüzden yaşıtlarımdan uzaklaştım. yaş ilerledikçede insanlara güven falan kalmıyor. 26 dolmak üzere, bu yaştan sonrada liseliler gibi laylaylom bir ilişkiye girmem.

sevgiliden çok insan güveneceği birini arıyor, ileride anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Ben sizi efsane sanıyodum la

• en son bi kıza ilkokulda folklor oynarken dokundum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 yasindayim 20 nin uzerinde teklif aldim hic teklif etmedim 1 sevgilim oldu

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Önce rütbeye baktım aman tanrım didim, sonra nicke baktım ardından bastım eksiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 27 Kasım 2014; 0:09:54 >
  • Adana'da olan varsa , buluşup dertleşe biliriz
  • 21 yaşındayım hiç sevgilim olmadı hatta kız arkadaşımda olmadı. ama lisede 4 kız arkadaşları aracılığıyla teklif yollamıştı. birinde kız dudağımdan öpüp kaçmıştı.

onlarada sapın teki olduğumdan özgüvensizlikten cevap bile veremedim öyle unutuldu gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 27 Kasım 2014; 0:13:16 >
  • Ben bile bu gruba dahil olamıyorum. Nasıl olduysa ortaokulda daha bebeliğin zirvesindeyken benden hoşlanan bir kız ve hoşlanan bir kankası olmuştu. Sonra uzun bir ara olsa da üniversite bir bakıma değişikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: archestratus

19
    Erkek arkadasim yok kız arkadasim cok
    Sevgilim olmadı
    Ne teklif eden oldu ne soran soruşturan
    + bunu ileride kendi helime kullanacağım.
    Soruları bekliyorum

bağyanmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

19 yaşına kadar bi kız arkadaşım olmamıştı. Ama son 1 senede 3 kız benden hoşlandı ve 2 sini reddettim bi tanesiyle çıkıyorum şuan. Daha öncede ben 2 kez reddedilmiştim yani 1-0 öndeyim yaş 20

nasıl teklif alıyosunuz abi anlamıyorum. benden ne farkın var mesela senin, tipin çok mu iyi? çok mu komiksin, çok mu zekisin, müthiş bir ortamın mı var, zengin misin, nedir abi nedir ya.
    BİR KIZ DA DÖNÜP BANA BAKSIN LAN. BEN DE YAŞIYORUM.

AMA TABİKİ BÖYLE BİŞEY OLMAYACAK. ÖLENE KADAR YALNIZLIĞA DEVAM AHAHHAHAHHAHA

Psikolojik olarak kendini acindirmaktan zevk aliyorsun ve bu yuzden bunu vurguluyorsun bende de vardi gecer buyuyunce

• Yaş 19

Kızlarla konuştuğum oluyor yani konuşurken çekinmiyorum ama olay şu ki sevgili olaylarınada girmiyorum
    Lisede erkek grubu ile geçirdim zamanımı gayette iyi dostlarım vardı
    Üniye başladık başlamasınada tam gidemedimki 1 hafta gittim 2 hafta vize haftası oldu 1 hafta hasta oldum

Haftaya üni ortamına girmeye çalışacam artık yaş 19 daha geç değil en azından konuşkan olmaya çalışacağım
  • 29 yaşındayım Benim bir çok oldu (dileyene hiç oladığında ilk nasıl başladığımıda anlatabilrim). bunarın sonuncusyla bu yaz nişanlandım ama kuzenim(amcamın oğlu) 28 yaşında ve hiç olmadı
  • quote:

23 yaşındayım,bu yıl kızlarla iletişim kurmaya başladım.

Sen teog a girmedinmi lan bu sene hırto

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.