Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kilinc

quote:

Orijinalden alıntı: kractorrrr

ilginc vodafona abonesin ama arizaya ttnet bakiyor :))

Daha ilginç olanı ttnet 77 lira + 25 lira da telefon istedi Vodafone 50 lira. Herşey dahil

Ya Vodafone market penatrasyonu için belli bir süre zararı güzel aldı. Çünkü haberleşme bakanı internet ücreti düşecek demişti. Ya da ttnet fena öpüyor sağdan soldan...

En uygunu vodafone gibi.varmi daha uygunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzak durulması gereken bir internet servis sağlayıcısı. 8 Megabit'e kadar olan internetten 3-4 Megabit anca alıyorduk ve sürekli kesiliyordu internet. Aradık ve yüz kere söyledik yine bir şey yapmadılar. Ttnet'e geçtik ve yine 8 Megabit'e kadar olan paketten 7-8 Megabit civarı bir hız alıyorum. Fark ortada. Önceden Biri Adsl'e aitti ve iyi sayılırdı şuan Vodafone aldı ve batırdılar.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Aynı altyapı telekom kötü porta taktığı için oluyor eğer ttnetten farklı firmaya geçiş yaptınmı genellikle sorun çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowCase

Aynı altyapı telekom kötü porta taktığı için oluyor eğer ttnetten farklı firmaya geçiş yaptınmı genellikle sorun çıkıyor.

Belki de ondan dolayıdır bilmiyorum ama resmen eziyet yaşıyorduk. İnternet sürekli gidip geliyordu ve müşteri hizmetlerine sorduğumuzda düzelteceğiz diyorlardı ama 1 aydır düzelen bir şey olmamıştı. Maalesef ki Ttnet'e geçtik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Je suis Charlie

quote:

Orijinalden alıntı: kilinc

7 megabit alıyordum. Modemi değiştirdim 12 oldu.

Hocam hangi modemden hangi modeme geçtiniz?

daha once biri vardı vodafone'un satın aldığı. henüz biri iken abone olduğumda verdikleri airties 6700 modeli vardı. O modelle en fazla 8 megabit bağlanırken airties 205 i kullandım. 16 megabit bağlandı. en yüksek hızı ise 11.8 de gordum. yeterli zaten. sürekli film indirme yaşını geçtik. :)

haftada 1-2 film, dizi ve xbox da takılma yapmasın yeter. bir de ping 21 falan alıyorum.

Diğer yandan mobilde de avea dan vodafone a geçtim. Evde avea ile 2 megabit alırken vodafone ile 15 megabit hız alıyorum.

Şimdilik ihtiyaçlarımı görüyor.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Tamamen telekom kaynaklı mh de telekoma bildiriyor ama sallamıyorlardır iyi yapmışsınız arada aracı oldumu arıza oldumu sorun çözülmüyor bende yazın ttnete geçicem taahhüt var şuan elim kolum bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Uzak durulması gereken bir internet servis sağlayıcısı. 8 Megabit'e kadar olan internetten 3-4 Megabit anca alıyorduk ve sürekli kesiliyordu internet. Aradık ve yüz kere söyledik yine bir şey yapmadılar. Ttnet'e geçtik ve yine 8 Megabit'e kadar olan paketten 7-8 Megabit civarı bir hız alıyorum. Fark ortada. Önceden Biri Adsl'e aitti ve iyi sayılırdı şuan Vodafone aldı ve batırdılar.

bu tamamen turk telekom daki davranıştan kaynaklanıyordur. benim de başıma geldiğinde turk telekoma şikayette bulunmuştum. Daha once yuksek hız alırken düşük hız almaya başladığımı ilettim. klasik santrale olan uzaklık vs maval okudular. ben anlamam dedim, daha once alıyorum kablo vs değişmedi yükseltin dedim yükselttiler.

Aynı şey arkadaşıma da oldu onunkini de yükselttiler. hızınızı yükseltirsek çok fazla düşersiniz falan diyorlar. Çok da önemli değil yükseltin derseniz ona göre davranıyorlar. ısrar etmekte fayda var.

• Evde yokken kurye 2 sözleşme getirmiş.
    İmzalattırıp 2sini de götürmüş.

Bize hiçbir belge bırakmamış.

Bir yanlışlık var gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • var tabi sozlesme 2 tane olur orada birsuru kutucuk var sen imzaladiktan sonra oralara isaret atmicani sana kim garanti edebilir sen sonra ben bunlari istememistim desen bile elinde bir nüsnasi olmadigi icin birsey ispat edemezsin ornek modem istemiyorum de senin yaninda isaretlemez senden sonra isaretler sen isdedigin kadar ben istemedim de elinde sozlesmenin kopyasi olmadigi icin degisiklik yapabilirler .

• bunu yaparlarmi bilmem ama sozlesmeler 2 nusna olur

• Bende abone oldum burada belirtildiği kadar kötü gitmedi,
    Pazartesi sözleşmeyi imzaladım, bugün telekomdan geldiler (aslında dün geleceklerdi müsait değildim), akşam müşteri hizmetlerinden kullanıcı kodumu aldım, saat 2030 gibi kullanıcı adı şifrem geldi. Şu anda kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titi106

Allah belasını versin bunların. 3 hafta oldu modem geldi kurulum yapildi halen internet yok

Müşteri Hizmetleri Hattını arıyorum en az 40 dakika bekliyorum

Bugün tam 93 dakika bekledim kimseyle görüşmeden hat kesildi.

Rezalet.

Çok şükür internet bağlandı.

Ancak Hız 2Mbit..

Şaka gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

Bende abone oldum burada belirtildiği kadar kötü gitmedi,
    Pazartesi sözleşmeyi imzaladım, bugün telekomdan geldiler (aslında dün geleceklerdi müsait değildim), akşam müşteri hizmetlerinden kullanıcı kodumu aldım, saat 2030 gibi kullanıcı adı şifrem geldi. Şu anda kullanıyorum.

hız durumu nedir acaba
  • quote:

quote:

Allah belasını versin bunların. 3 hafta oldu modem geldi kurulum yapildi halen internet yok

Müşteri Hizmetleri Hattını arıyorum en az 40 dakika bekliyorum

Bugün tam 93 dakika bekledim kimseyle görüşmeden hat kesildi.

Rezalet.

Çok şükür internet bağlandı.

Ancak Hız 2Mbit..

Şaka gibi...

eğer cep telefonu ile aradıysan ekran görüntüsünü alıp vodafone'nun twitter sayfasında paylaşmak lazım aslında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

Bende abone oldum burada belirtildiği kadar kötü gitmedi,

hız durumu nedir acaba

O saatte ilk ölçümlerim 13-14mb civarıydı, şu anda 10mb civarı...
  • 2 megabitmi simdiden boyleyse adil kotayi aştigin zaman internetin hizini 128 kilobayta dusurur bunlar ozaman :) sakin kotayi aşma
    valla saka gibi

• kractorrrr K kullanıcısına yanıt
    Sakamisiniz ya vodafonmu dusuruyor hizi

• ben daha tecrube edemedim 1 ay olcak sozlesme yapali hala acilmadiki nekadar hizi var soyliyim arkadas 2 mgbyt yazmis hizi diye ona istisnaden soyledim ben zaten iptal talebimi verdim iptalde etmiyorlar gelip int de acmiyorlar

• Tekrar aradım 38 dakika bekledim ve müşteri hizmetlerinden gelen cevap
    Sizin portunuz 4 Mbit bu sebeple 2-3 Mbit bağlanıyorsunuz.

Santral uzakmis

Lan üst katındaki herif 12 Mbit ile uzaydan mi bağlanıyor nete?

Kafa mi buluyorlar bu insanlar milletle?

Bakalim düzelmez ise iptal edeceğim. .

• quote:

Orijinalden alıntı: CoinOperator

Sakamisiniz ya vodafonmu dusuruyor hizi

Üstteki yorumu oku dostum.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.