Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internette 60 yaziyor hangi telefondan aradinuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır Vodafone Süper internet kullanıcısıyım. 1 yıllık taahütüm bu ay bitiyor. Benim aldığım dönemde 6 GB lık paket 35 TL idi. Sırf TTnet sabit hat belasından kurtulmak için almıştım. Bu dönem içinde 7/24 internete bağlandım.

2000 yılından beri internetteyim. Bütün sağlayıcıları kullandım..,

OLUMSUZ YANI:
    - 6 GB yetmedi haliyle. Her ay 25 TL verip ek 4 GB almak zorunda kaldım. Toplam 60 TL ödedim. faturada supriz olmadı.

OLUMLU YANLARI
    - Kartepe Dağı'nın tepesinde, İzmit'te, İzmir'de, Ayvalık'ta, İstanbul'da kampta, çadırda, gemide, arabada internetim hiç kesilmedi. Bazen çevremdekiler de tel den girdi.
    - Aynı anda Laptop, telefon, tabletle bağlandım bişey değişmedi
    - Hızı düşmedi,
    - Temmuz-Ağustos aylarında az kullandığım dönemde sadece 35 TL ödedim.
    - TTnet te sabit tel ücreti, aidatı, bilmem nesi diye diye 90 TL ödüyordum. Ona mahkum değilim. Kendimi özgür hissediyorum.

6 GB limitli olmasına rağmen aşırı derecede memnunum. Tek sıkıntım 6 GB yetmiyor. +4 GB da yetmiyor. Youtube'u kısmen unutmak gerekiyor. Taahütüm bitiyor buna rağmen devam edecektim, bu mesajı gördüm. Eğer bu imkanı bana verirlerse, limitsiz derlerse hiç düşünmeden alırım.

Bu arada, şu an Vodafone'dan ek ücret vererek almış olduğum yeni tip modem arızalı. Vodafone servisine gönderdik. Bana başka bir modem verdiler o gelene kadar. Bu ek ücret ödemeden alınan modem. Sürekli bilgisayara takılı olması gerekiyor şarjı hemen bitiyor. Ek ücret ödeyerek aldığımı 3 saat kullanıyordum.

Yani modem bozuldu ama beni madur durumda bırakmadılar. Bir de limitsizini bulsam daha ne isteyeyim.. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kredno -- 14 Aralık 2014; 14:13:23 >

• Bir de müşteri ilişkileri süper çalışıyor. Gece 3 te aradığım zaman oldu sorunu çözdüler. Gece 2 de 6 GB limitim bitti, bir telefonla +4 GB ek aldım anında bağlandım. Mesajla da alınıyor gerçi. Bilgisayardan sms de yollayabiliyorum 1 kere denedim ama ek ücreti var. Umarım hep böyle devam ederler. ttnet ten sonra ilaç gibi geldi. Limitli internetten bile memnun olur hale geldim anlayın önceden neler çektiğimi.

Bir de not, eğer bilgisayarı kapatıp modemi açık unutursanız modem bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Tekrar açmak için pili çıkarmak ve resetlemek gerekiyor. USB bağlantısını da kapatıktan sonra bilgisayardan çıkarın ki benimki gibi bozulmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kredno -- 14 Aralık 2014; 13:39:42 >
  • Eskiden olan birinet degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: kredno

1 yıldır Vodafone Süper internet kullanıcısıyım. 1 yıllık taahütüm bu ay bitiyor. Benim aldığım dönemde 6 GB lık paket 35 TL idi. Sırf TTnet sabit hat belasından kurtulmak için almıştım. Bu dönem içinde 7/24 internete bağlandım.

2000 yılından beri internetteyim. Bütün sağlayıcıları kullandım..,

OLUMSUZ YANI:
    - 6 GB yetmedi haliyle. Her ay 25 TL verip ek 4 GB almak zorunda kaldım. Toplam 60 TL ödedim. faturada supriz olmadı.

OLUMLU YANLARI
    - Kartepe Dağı'nın tepesinde, İzmit'te, İzmir'de, Ayvalık'ta, İstanbul'da kampta, çadırda, gemide, arabada internetim hiç kesilmedi. Bazen çevremdekiler de tel den girdi.
    - Aynı anda Laptop, telefon, tabletle bağlandım bişey değişmedi
    - Hızı düşmedi,
    - Temmuz-Ağustos aylarında az kullandığım dönemde sadece 35 TL ödedim.
    - TTnet te sabit tel ücreti, aidatı, bilmem nesi diye diye 90 TL ödüyordum. Ona mahkum değilim. Kendimi özgür hissediyorum.

6 GB limitli olmasına rağmen aşırı derecede memnunum. Tek sıkıntım 6 GB yetmiyor. +4 GB da yetmiyor. Youtube'u kısmen unutmak gerekiyor. Taahütüm bitiyor buna rağmen devam edecektim, bu mesajı gördüm. Eğer bu imkanı bana verirlerse, limitsiz derlerse hiç düşünmeden alırım.

Bu arada, şu an Vodafone'dan ek ücret vererek almış olduğum yeni tip modem arızalı. Vodafone servisine gönderdik. Bana başka bir modem verdiler o gelene kadar. Bu ek ücret ödemeden alınan modem. Sürekli bilgisayara takılı olması gerekiyor şarjı hemen bitiyor. Ek ücret ödeyerek aldığımı 3 saat kullanıyordum.

Yani modem bozuldu ama beni madur durumda bırakmadılar. Bir de limitsizini bulsam daha ne isteyeyim.. :-)

Adslden bahsediyosunuz degil mi

• Yok hayır adsl ya da fiber değil ama sonuçta Vodafone ve aynı müşteri hizmetleri bakıyor. Ben bir alternatif olarak yazdım Vodem ile taşınabilir internet. Sabit bir bağlantısı yok ve gerçekten çok memnunum. Ayrıca 4 GB lık ek paketi 6 GB a çıkarmışlar aynı fiyata.
  • Siz ne zaman başvurmuştunuz? Bende 4 gün önce bavurdum fakat hala kurye falan gelmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Siz ne zaman başvurmuştunuz? Bende 4 gün önce bavurdum fakat hala kurye falan gelmedi ?

4 günde hala sözleşme gelmediyse kesin bi yerde aksilik olmuştur, belki adresi falan yanlış yazmışlardır, arayıp sorarsan iyi olur bence..

ben cuma aradığımda pazartesi sözleşmeyi getirmişlerdi..
  • http://www.vodafone.com.tr/Net/SuperInternet-Kampanyasi.php

gördüğüm kadarıyla link bu.
    kullanmış yahut kullananlardan yorumları bekliyorum.
    sanırım şuan için en uygun kampanya.
    yalın 16mb limitsiz 50 akk 50 tl

• evet link doğru, turkneti saymazsan en ucuzu vodafone.. 1-2 kişiden olumlu yorum okumuştum, olumsuz yorum görmedim, ben de yeni başvurdum bir kaç güne geçiş tamamlanır.. ben de merak ediyorum kullananları, çok fazla yorum göremedim, umarım memnun olmayan yoktur..
  • Evde ev telefonu yok ev telefonu olmadan olurmu vodofone

• yalın internetin özelliği o zaten olur tabi.. ama daha önce evde telefon kulanmış olmalısınız ki telefon kabloları olsun..
  • sinirlii kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 12 ay olsa mantıklı

24 ay çok uzun
  • BlıtzKrıeg kullanıcısına yanıt
    Ben telefonla konuştuktan bir gün sonra kurye gönderimi için adres teyidi istendi, evde olcağım zaman durumu için ben daha önce olabilecekken cumartesi gününü istedim, cumartesi öğleden önce kurye geldi, evrakları imzaladım, nüfus fotokopisi verdim, pazartesi mesaj geldi tt ekipleri keşif için evinize gelicek diye, salı günü sabahtan da ekipler gelmiş evde ölçüm yaptı heralde hatta bakmışlar. öğleden sonra vodafone sms attı ; kullanıcı adımı ve şifremi ilettiler.
    Akşam geldim modemi bağladım hat gelmiş, ufak bir ugraş sonucu şu an adsl hattan internete girdim.

Şu an için speedtest sonucu 5.92 / 6.08 arası bu saatlerde böyle sanrım biraz yavaş şimdilik
  • tt44 T kullanıcısına yanıt
    biraz mı?
  • darisi basimiza :)

• Cuma basvurdum
    Cumartesi ve Pazartesi kurye teyit icin aramış ancak ben duymamisim neyse ki bugun teyit islemini gerceklestirdim

Puruz cikmadan hallosunda kaafi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt44

Ben telefonla konuştuktan bir gün sonra kurye gönderimi için adres teyidi istendi, evde olcağım zaman durumu için ben daha önce olabilecekken cumartesi gününü istedim, cumartesi öğleden önce kurye geldi, evrakları imzaladım, nüfus fotokopisi verdim, pazartesi mesaj geldi tt ekipleri keşif için evinize gelicek diye, salı günü sabahtan da ekipler gelmiş evde ölçüm yaptı heralde hatta bakmışlar. öğleden sonra vodafone sms attı ; kullanıcı adımı ve şifremi ilettiler.
    Akşam geldim modemi bağladım hat gelmiş, ufak bir ugraş sonucu şu an adsl hattan internete girdim.

Şu an için speedtest sonucu 5.92 / 6.08 arası bu saatlerde böyle sanrım biraz yavaş şimdilik

Hocam bende basvurdum

Yeni tasindik, komsulara ve ev sahibine sorduk her dairede telefon hatti varmis tt ekipleri bu hatti ankastrede bulup bagliyomu yoksa elektrikciye yeni hatmi cektirmek gerek bi bilgib varmıdir

• Tokide oturuyorum.
    Burdaki bağlantı kablolarını tt çekti. yeni yapıldı toki.
    Vodafone net kullanabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.