Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bluecns

quote:

Orijinalden alıntı: ZAMANIMYOK

quote:

69 dolara g930 almasaydım konuyu takip ederdim de artık gerek yok

nereden aldınız ürünü bilgilendirme yapar mısınız?

Amazonda indirime girdiği gün aldım. 69dolar + 19 dolar da kargo =89 dolara aldım dün de kargo ücreti için mh rica ettik kargo ücretini geri yolladılar. İndirim bitti ama CUMA günü ne olur bilemem
    http://forum.donanimhaber.com/m_99764012/tm.htm

kargo ücreti için rica ettik ne demek?

mh'ne nasıl yazdınız acaba?

ilk defa böyle birşey duyuyorum,
    pazarlık gibi birşey olmuş sizinki.

nasıl kabul ettiler çok merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• öncelikle ucuz olduğunu iddia etmedim

durum şöyle, mesela satıcı türkiye'ye kargo yapmam diyor ya da türkiye'de bulunmayan bir markanın ürününü alacaksan bu tip siteleri kullanmak gerekiyor. ucuza getirme amaçlı alışveriş yapılacaksa amerikadan alış fiyatı önemli oluyor, mesela 500 liralık malı 250ye alabiliyorsan aradaki fark kendini kurtarıyor, tabi gümrük sınırı falan bunları da düşünmek lazım. aylık ücret konusunda da alışverişi yaptıktan sonra istersen üyeliğini dondurtabiliyorsun o zaman ücret almıyorlar, sonra yeniden açtırabiliyorsun.

ben türkiye'de bulamadığım ve hoşuma giden birkaç kıyafet getirmiştim, bu sefer de ucuza rc aracım için motor, body falan bakmayı düşünüyorum. böyle bakılırsa sistemin avantajları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amerikan iste sitesi pahalıya gelecek ozaman
    anlamadığım şey bu benim komşu nasıl alıyor bu dediğiniz sistemle alsa kesinlikle kargo ücreti çok pahalıya gelecek buna aldığı şeyler 15-45 dolar arasında ettiği karı biliyorum ortalama 10 tl ile 70 tl arasında çünkü sattığı ürünlerin fiyatlarını biliyorum ayrıca ordan aldığı siteden bakıyorum fiyatlarına ee 60 lira kargo parası verse kesinlikle kurtarmaz her seferinde 3 bilemedin 4 ürün getiriyor yaptığı kar 100 lira olsa verdiği kargo ücreti 60 lira ayrıca aylık üyelik ücreti falan diyorsunuz bence başa bir sistemle getiriyor
    tanıdık birisi olsa orda oda pahalıya gelecek çünkü yurtdışı kargo firmasında çalışıyorum ve kargo ücretlerinin şahıslara ne kadar pahalı olduğunu biliyorum ve hergün görüyorum

çözemedim gitti bu işi millet bulmuş bir yolunu getiriyor bizde 2 parça ürün getircez diye yok 60 lira kargo parası yok aylık ücret yok kayıt ücreti derken akı mokunu kurtarmıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

amerikan iste sitesi pahalıya gelecek ozaman
    anlamadığım şey bu benim komşu nasıl alıyor bu dediğiniz sistemle alsa kesinlikle kargo ücreti çok pahalıya gelecek buna aldığı şeyler 15-45 dolar arasında ettiği karı biliyorum ortalama 10 tl ile 70 tl arasında çünkü sattığı ürünlerin fiyatlarını biliyorum ayrıca ordan aldığı siteden bakıyorum fiyatlarına ee 60 lira kargo parası verse kesinlikle kurtarmaz her seferinde 3 bilemedin 4 ürün getiriyor yaptığı kar 100 lira olsa verdiği kargo ücreti 60 lira ayrıca aylık üyelik ücreti falan diyorsunuz bence başa bir sistemle getiriyor
    tanıdık birisi olsa orda oda pahalıya gelecek çünkü yurtdışı kargo firmasında çalışıyorum ve kargo ücretlerinin şahıslara ne kadar pahalı olduğunu biliyorum ve hergün görüyorum

çözemedim gitti bu işi millet bulmuş bir yolunu getiriyor bizde 2 parça ürün getircez diye yok 60 lira kargo parası yok aylık ücret yok kayıt ücreti derken akı mokunu kurtarmıcak

bıçak dayayıp öğrenin

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZAMANIMYOK

quote:

69 dolara g930 almasaydım konuyu takip ederdim de artık gerek yok

nereden aldınız ürünü bilgilendirme yapar mısınız?

Amazonda indirime girdiği gün aldım. 69dolar + 19 dolar da kargo =89 dolara aldım dün de kargo ücreti için mh rica ettik kargo ücretini geri yolladılar. İndirim bitti ama CUMA günü ne olur bilemem
    http://forum.donanimhaber.com/m_99764012/tm.htm

kargo ücreti için rica ettik ne demek?

mh'ne nasıl yazdınız acaba?

ilk defa böyle birşey duyuyorum,
    pazarlık gibi birşey olmuş sizinki.

nasıl kabul ettiler çok merak ettim.

http://forum.donanimhaber.com/m_99764012/mpage_21/tm.htm

Bu konuda hepimiz aldık, bakmanızı öneririm

• Xbox Live'da da biçok oyunda indirim var,2,99$'dan başlıyor.

Xbox.com/Black Friday

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

amerikadaniste.com hakkında ben yardımcı olayım. sistemi birkaç kez kullandım, bu kara cumada da kullanmayı düşünüyorum.

sistem şöyle işliyor, siteye kayıt oluyorsunuz, site size us adres veriyor, siz alışverişi yaparken kargoyu o adrese yaptırıyorsunuz sonra siteye girip türkiyeye yolla talimatı veriyorsunuz. site en son kayıt ücreti alıyordu, bu hala var mı bilmiyorum. bunun dışında aylık $9 veya $75 ödemeniz gerekiyor.

kargo ücreti olarak 60 lira civarı temel bir ücret alınıyor, bu tek paket ücreti. bunun üzerine her ek paket için desi başına $6 daha alınıyor. kargo 3 günde new york'dan istanbul'a geliyor, ups ile eve teslim yapılıyor.

Peki gümrüğü olan ürünler için sistem nasıl işliyor hocam?

• Kardeşime sipariş ettim direkt alacak amazonu beklemeden kargo ücretsiz.. demek istediğim Logitech genel bir kampanyada ürünler gerçekten yarı fiyatlarında şuan.
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    emin olmamakla beraber, gümrükten geçiren kargo firmasına ek ücret + devlete toplam mal bedeli üzerinden %20 vergi ödemesi yapılıyordu sanırım. ben sene bu zamanlarda $120 civarı alışveriş yapmıştım sorun çıkmamıştı.
  • Kindle Paperwhite ve Voyage serisine bir indirim gelir mi acaba, e-book reader almam lazım
  • Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

Kardeşime sipariş ettim direkt alacak amazonu beklemeden kargo ücretsiz.. demek istediğim Logitech genel bir kampanyada ürünler gerçekten yarı fiyatlarında şuan.

nasıl kargo ücretsiz?
  • logitech g710 klavye neden girmiyor indirime :/
  • çok enteresan kargoyu müşteri temsilcisiyle iletişimle geri alanlar hatta geçmiş indirimi tekrarlatabilenler olmuş daha once bir çok kez amazondan sipariş vermiş olmama rağmen halen live chat kısmı nerde bilmiyorum dahada ilginci bulamıyorum sıcak fırsatlar dhden korkulur arkadaş nerde bu live chat?
  • mouse yokmu güzl bir model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssccaarrffaaccee -- 25 Kasım 2014; 17:25:27 >
  • uygun ps3 oyunlar alınır mı Türkiyeye sorunsuz gelirler mi acaba
  • Arkadaşlar Şu Amazonun Adres kısmına nasıl yazacağız adresimizi ? Yanlış yazdığım için adresime gelen ürün geri amazona gönderildi. Şu adres satırlarını SS atabiir misiniz (xxx Mahallesi gibi yazın adresinizi görmiyeyim.)

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ] Burda nerde yanlıslık var ?
  • Klavye mouse düşse de alsam. :-)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.