Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZAMANIMYOK

quote:

Orijinalden alıntı: Bluecns

69 dolara g930 almasaydım konuyu takip ederdim de artık gerek yok

nereden aldınız ürünü bilgilendirme yapar mısınız?

Amazonda indirime girdiği gün aldım. 69dolar + 19 dolar da kargo =89 dolara aldım dün de kargo ücreti için mh rica ettik kargo ücretini geri yolladılar. İndirim bitti ama CUMA günü ne olur bilemem
    http://forum.donanimhaber.com/m_99764012/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

Amazonda indirime girdiği gün aldım. 69dolar + 19 dolar da kargo =89 dolara aldım dün de kargo ücreti için mh rica ettik kargo ücretini geri yolladılar. İndirim bitti ama CUMA günü ne olur bilemem

peki birşey soracağım şuan da ben satın alsam 99.99 dolar kargo ücreti ile birlikte olacağı için vergi öder miyim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

peki birşey soracağım şuan da ben satın alsam 99.99 dolar kargo ücreti ile birlikte olacağı için vergi öder miyim?

Dolar kuru yüksek olduğu için 96 dolar civarında oluyormuş. Ama amazonda alırken gümrük çıkarsa otomatik alıyormuş. Almasa da 99 dolar bence riskli 96 doları aşmamak lazım. Ben almamış olsaydım bu hafta takipte kalır diğer 7+1 kulaklıklarla birlikte takip ederdim.
    http://www.amazon.com/s/ref=sr_ex_p_n_feature_browse-b_0?rh=n%3A172282%2Cn%3A%21493964%2Cn%3A281407%2Cn%3A172532%2Cn%3A172541%2Cp_75%3A50-&bbn=172541&ie=UTF8&qid=1416917118

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dolar kuru yüksek olduğu için 96 dolar civarında oluyormuş. Ama amazonda alırken gümrük çıkarsa otomatik alıyormuş. Almasa da 99 dolar bence riskli 96 doları aşmamak lazım. Ben almamış olsaydım bu hafta takipte kalır diğer 7+1 kulaklıklarla birlikte takip ederdim.
    http://www.amazon.com/s/ref=sr_ex_p_n_feature_browse-b_0?rh=n%3A172282%2Cn%3A%21493964%2Cn%3A281407%2Cn%3A172532%2Cn%3A172541%2Cp_75%3A50-&bbn=172541&ie=UTF8&qid=1416917118

kulaklığın son 7-8 saati kaldığı için sormak istedim yani sizin dediğiniz şöylemi fiyat + kargo ücreti toplamı 100 doları aşmıycak şekilde alırsak vergi eklenmiyor ve takılma olmuyor değilmi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kulaklığın son 7-8 saati kaldığı için sormak istedim yani sizin dediğiniz şöylemi fiyat + kargo ücreti toplamı 100 doları aşmıycak şekilde alırsak vergi eklenmiyor ve takılma olmuyor değilmi

Kargo ücreti haric 96 doları aşmayın sorun olmaz. Kargo ücreti gümrüğü bağlamaz.

• tamam dostum sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Amazon kartı olan arkadaş aranıyor. 30$ indirim yapıyorlarmış

karta nasıl sahip olabiliriz bilginiz var mı?
  • birşey sorucamhttp://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1416922779&sr=1-1&keywords=g930+wireless+gaming+headset&pebp=1416922760044şu linkteki ürünü almaya çalıştığımda 400 liraya denk geliyor vergi hesaplanıyor. 100$ altına vergi alınmıyor diye biliyordum vede bunu yanında hediye olarakta seçtim hala vergi olarak bir meblağ alıyor bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAMANIMYOK -- 25 Kasım 2014; 15:40:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Bizim bayramimiza kara cuma diyorlar bir de karakter yoksunları
    Hocam ön yargılı olmayın. Kara cumanın bu şekilde bir isimde olması bizim cuma günümüz ya da bayramlarımızla bir alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

Hocam ön yargılı olmayın. Kara cumanın bu şekilde bir isimde olması bizim cuma günümüz ya da bayramlarımızla bir alakası yok.

arkadaşa be içirdilerse bnde ondan istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadanyz

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

arkadaşa be içirdilerse bnde ondan istiyorum

Ötede oyna.

• arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama yurtdışı alışveriş konusunda deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak
    amerikada bulunan bir internet sitesi var carters. com diye burda bebek kıyafetleri falan satıyorlar kuzenim bir kaç şey beğenmiş almak istiyoruz ama türkiye ye gönderimi yok
    buraya kadar tamam ancak şöyle bir durum var bir komşumuz sürekli bu site üzerinden bebek kıyafetleri getirip türkiye de satıyor kargoyla geliyor buraya ama kendisi nasıl getirdiğini söylemiyor siz begenin ben size getireyim diyor bunu nasıl yapabilir türkiyeye gönderimi olmayan bir siteden nasıl alışveriş yapılıyor acaba ordaki bir tanıdığı alıp bunamı gönderiyor ama oyle olsa kargo parası çok tutar aldığı şeyler ortalama 15-45 dolar arası ordan buraya kargo en az okadar tutar 15 dolara aldığını burda 25 dolar civarına satıyor

kuzenime söylemiştim o siteyi girip bakmış bir kaç güzel tulum ve set beğenmiş girdim uye oldum 50 dolar üstü kargo bedava ancak türkiye yi secemiyorum kargo kısmında görünmüyor

• G930 konusuna da yazdım aynısını ama:
    Başka ürünlerde de live chattan konuşsak kargoyu sıfırlatabilir miyiz acaba?Yapan var mıdır aramızda?
    Duruma göre bir akülü vidalama almayı düşünüyorum.
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    borderlinx.com ya da amerikadaniste.com gibi siteleri kullanıyor olabilir. Bu sitelere üye olduğunuzda site size Amerika'da bir adres veriyor. Siz ürünü satın alıyorsunuz, ürün bu sitelerin adresine teslim ediliyor. Sitede ürünü ortalama 20 - 25 dolara sizin Türkiye'deki adresinize yolluyor. Avantajı ise isteğinize göre farklı sitelerden aldığınız birden fazla ürünleri tek kutu yapıp kargo ile yolluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama yurtdışı alışveriş konusunda deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak
    amerikada bulunan bir internet sitesi var carters. com diye burda bebek kıyafetleri falan satıyorlar kuzenim bir kaç şey beğenmiş almak istiyoruz ama türkiye ye gönderimi yok
    buraya kadar tamam ancak şöyle bir durum var bir komşumuz sürekli bu site üzerinden bebek kıyafetleri getirip türkiye de satıyor kargoyla geliyor buraya ama kendisi nasıl getirdiğini söylemiyor siz begenin ben size getireyim diyor bunu nasıl yapabilir türkiyeye gönderimi olmayan bir siteden nasıl alışveriş yapılıyor acaba ordaki bir tanıdığı alıp bunamı gönderiyor ama oyle olsa kargo parası çok tutar aldığı şeyler ortalama 15-45 dolar arası ordan buraya kargo en az okadar tutar 15 dolara aldığını burda 25 dolar civarına satıyor

kuzenime söylemiştim o siteyi girip bakmış bir kaç güzel tulum ve set beğenmiş girdim uye oldum 50 dolar üstü kargo bedava ancak türkiye yi secemiyorum kargo kısmında görünmüyor

Amerikadan iste gibi bir site vardı belki oradan alıyordur veya sizinde dediğiniz gibi oradaki bir arkadaşına yollatıp, buraya göndermesini istiyordur. En olmadı sürekli gidip gelen biri varsa o alıp geliyordur.

• by_MuKa kullanıcısına yanıt
    amerikadaniste.com hakkında ben yardımcı olayım. sistemi birkaç kez kullandım, bu kara cumada da kullanmayı düşünüyorum.

sistem şöyle işliyor, siteye kayıt oluyorsunuz, site size us adres veriyor, siz alışverişi yaparken kargoyu o adrese yaptırıyorsunuz sonra siteye girip türkiyeye yolla talimatı veriyorsunuz. site en son kayıt ücreti alıyordu, bu hala var mı bilmiyorum. bunun dışında aylık $9 veya $75 ödemeniz gerekiyor.

kargo ücreti olarak 60 lira civarı temel bir ücret alınıyor, bu tek paket ücreti. bunun üzerine her ek paket için desi başına $6 daha alınıyor. kargo 3 günde new york'dan istanbul'a geliyor, ups ile eve teslim yapılıyor.

• Arkadaşlar nereden konuşuyorsunuz?

@qLhF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 25 Kasım 2014; 16:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

amerikadaniste.com hakkında ben yardımcı olayım. sistemi birkaç kez kullandım, bu kara cumada da kullanmayı düşünüyorum.

sistem şöyle işliyor, siteye kayıt oluyorsunuz, site size us adres veriyor, siz alışverişi yaparken kargoyu o adrese yaptırıyorsunuz sonra siteye girip türkiyeye yolla talimatı veriyorsunuz. site en son kayıt ücreti alıyordu, bu hala var mı bilmiyorum. bunun dışında aylık $9 veya $75 ödemeniz gerekiyor.

kargo ücreti olarak 60 lira civarı temel bir ücret alınıyor, bu tek paket ücreti. bunun üzerine her ek paket için desi başına $6 daha alınıyor. kargo 3 günde new york'dan istanbul'a geliyor, ups ile eve teslim yapılıyor.

peki kimlerin işe yarar bu yöntem? siz ne amaçla kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

Bunun ucuz olan yanı neresi yani 60 kargo site ücreti aylık ücret falan derken ne alıyorsak tr fiyatına gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.