Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ufak tefek değişikliklerle daha da aşık olmaya başladım cihaza
     Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefon açıldıktan sonra kendini her 5 saniyede tekrar eden bi uyarı veriyo. unfortunately, the process com.android.phone has stopped. ok diyorum 5 saniye sonra yine cıkıyo ve sonu gelmiyo :( son update'i kurduktan sonra uygulamaları yükledim kullanıyodum falan. şarjı bitmişti gece. sabah şarja taktım yeniden açtığımda böyle olmaya başladı :( var mı bi bilgisi olan.

edit: sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 26 Aralık 2014; 14:56:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shephard16

telefon açıldıktan sonra kendini her 5 saniyede tekrar eden bi uyarı veriyo. unfortunately, the process com.android.phone has stopped. ok diyorum 5 saniye sonra yine cıkıyo ve sonu gelmiyo :( son update'i kurduktan sonra uygulamaları yükledim kullanıyodum falan. şarjı bitmişti gece. sabah şarja taktım yeniden açtığımda böyle olmaya başladı :( var mı bi bilgisi olan.

sorun neymiş ?

ayrıca cihazınızın kutusundan türkiye uyumlu şarj aleti çıkan var mı?
  • Arkadaşlar. Meizu mx4 için kılıf ve ekran koruyucu satan tanıdıklarınız var mı bir türlü bulamıyorum. Forum da da araştırdım bulamadım.

Özellikle İzmir de satan duymuşluğunuz olan bir kişi varsa beni bilgilendirebilir misiniz. Telefonu aldık şimdi de kılıfsız bir şey olur diye kullanamıyoruz. Yurt dışından sipariş verdim ama malum halaa gelecek.
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz seviniriz. Teşekkürler. Herkese iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

ufak tefek değişikliklerle daha da aşık olmaya başladım cihaza
     Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

Telefonu bu hale nasıl getirdin üstad güzel olmuş. O yandan çıkan menüyü nasıl yaptın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: citadel

Arkadaşlar. Meizu mx4 için kılıf ve ekran koruyucu satan tanıdıklarınız var mı bir türlü bulamıyorum. Forum da da araştırdım bulamadım.

Özellikle İzmir de satan duymuşluğunuz olan bir kişi varsa beni bilgilendirebilir misiniz. Telefonu aldık şimdi de kılıfsız bir şey olur diye kullanamıyoruz. Yurt dışından sipariş verdim ama malum halaa gelecek.
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz seviniriz. Teşekkürler. Herkese iyi çalışmalar.

Kardeşim Lg g3 silikon kılıf cerceveye birebir oturuyo...delikler üde neredeyse uyuyor jag girişi hariç....üstte altta biraz boşluk kalıyor ama vücihaz kılıftan çıkmıyor...çepeçevre korunuyor...kılıfın gelene kadar idare edebilirsin....ben şuan öyle kullanıyorum...
    quote:

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Protelos27 P kullanıcısına yanıt
    Hocam Süpersiniz Diyecek söz bulamıyorum. Birde bildiğiniz ekran koruyucu var mı acaba. Çok Teşekkürler.
  • quote:

Hocam Süpersiniz Diyecek söz bulamıyorum. Birde bildiğiniz ekran koruyucu var mı acaba. Çok Teşekkürler.

Ekranda şuan yine lg g3 ekran koruyucu var...köşeleri biraz makasla kestim...yalnız keskin bir makas olmalı...oval bir şekilde tek seferde 4 ucu kesmelisin...aksi taktirde köşeler yapışmaz.... yurtdışı site dx.com var..ben alışverişi hep oradan yaparım .temperli cam koruma 12 lira kılıflarda 17-22 tl arası mx4 için....15-20 günde gelir...sağlam site...ptt kargodan alırsınız geldiğinde...gelene kadar lg malzemeleriyle idare edilebilir yani...
  • Bu arada benim cihazda arasırandokunmatik problemi oluyor....dokunmatik sapıtıyor...cihazı açıp kapayınca geri düzeliyor....neden kaynaklandığını bilen varmı acaba...yada dokunmatik kalibrasyonu nasıl yapılabilir bu telefonda...yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit42

bence bu sefer düzgün olacak işler zopoda acemilik yaşadılar ama bu sefer işleri biliyorlardır herhalde öyle bir hatay bir dha yaparlarsa biterler yani

getiren firmanın adı sanı nedir? zopoyu getiren firmamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protelos27

quote:

Ekranda şuan yine lg g3 ekran koruyucu var...köşeleri biraz makasla kestim...yalnız keskin bir makas olmalı...oval bir şekilde tek seferde 4 ucu kesmelisin...aksi taktirde köşeler yapışmaz.... yurtdışı site dx.com var..ben alışverişi hep oradan yaparım .temperli cam koruma 12 lira kılıflarda 17-22 tl arası mx4 için....15-20 günde gelir...sağlam site...ptt kargodan alırsınız geldiğinde...gelene kadar lg malzemeleriyle idare edilebilir yani...

Çok Teşekkürler. Bende aksesuarları Banggooddan aldım. Dx dende çok alışverişim oldu. Ama şu bekleme işi insanı öldürüyor.

Tekrardan Teşekkürler. İyi çalışmalar.

• zopoyu getiren firma getiriyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit42

zopoyu getiren firma getiriyormuş

Desene gelmeden cortladı telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

bu sayfadaki linkten firmweri indirin. Adını update.zip olarak düzeltip telefona kopyalayın. dosya yöneticisini açıp dosyayı tıkladığınızda yükleyeyimmi diye soracak ( kişisel datalarda silinsinmi seçeneği var yani cache vs.. temizlemek) evet derseniz kapatıp yüklemeye geçecek. Yalnız yüklemeden sonra google play hata verecek mx4 google installeri kaldırıp tekrar kurmanız gerekiyor (kendi app centerından).

http://meizufans.eu/forum/thread-flyme-os-4-1-5a-test-firmware-mx4

kardesim ne gibi degisiklikler var acaba bu firmware da..tespit edebildinmi acaba...

• Protelos27 P kullanıcısına yanıt
    Dostum normal kullanım dışında bakamadım açıkçası. Ama ilk yüklediğimde telefonu kasıyor gibi geldı baktım güç tasarruf modundaymış ama önceki sürümde böyle birşey olmamıştı. Hatta birara geri dönmeyi bile düşündüm açıkçası. Ayrıca whatsApp da kişiler bazen gözükmüyor, rehberde whatsApp kişilerini ayrı isimsiz gösteriyor. Düzeltiyorum sonra gene aynı oluyor. Önceki sürüm daha iyiydi gibime geliyor. SwiftKey klavye arada deaktif oluyor tekrar aktif ediyorum ve.. Bence geçmeyin gerek yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 27 Aralık 2014; 13:36:27 >
  • quote:

Dostum normal kullanım dışında bakamadım açıkçası. Ama ilk yüklediğimde telefonu kasıyor gibi geldı baktım güç tasarruf modundaymış ama önceki sürümde böyle birşey olmamıştı. Hatta birara geri dönmeyi bile düşündüm açıkçası. Ayrıca whatsApp da kişiler bazen gözükmüyor, rehberde whatsApp kişilerini ayrı isimsiz gösteriyor. Düzeltiyorum sonra gene aynı oluyor. Önceki sürüm daha iyiydi gibime geliyor. SwiftKey klavye arada deaktif oluyor tekrar aktif ediyorum ve.. Bence geçmeyin gerek yok hocam.

Vallahı artık çok geç çünkü bende geçdim kardeşim....ama daha bir eksisini görmedim...artısınıda görmedim tabi

• Arkadaşlar bu telefon Türkiyeye gelebilecek mi acaba.hiç bir yerde bilgi yok.
  • quote:

quote:

telefon açıldıktan sonra kendini her 5 saniyede tekrar eden bi uyarı veriyo. unfortunately, the process com.android.phone has stopped. ok diyorum 5 saniye sonra yine cıkıyo ve sonu gelmiyo :( son update'i kurduktan sonra uygulamaları yükledim kullanıyodum falan. şarjı bitmişti gece. sabah şarja taktım yeniden açtığımda böyle olmaya başladı :( var mı bi bilgisi olan.

sorun neymiş ?

sim kart uygulamasını silmiştim roottan. o yüzdenmiş. geri yükledim düzeldi. türkiye uyumlu gelmiyo ne yazıkki. ama bende onun ucuna takılan aparattan vardı zaten. sorun olmuyo o yüzden. ayrıca usb girişli pluglar da 5 tl'ye satılıyor onlardan da alabilirsin.

• quote:

aynı sorun yeni firmware'de bende de oldu. her açıp kapattığımda whatsapp listesini güncellemem gerekiyor.
  • quote:

quote:

quote:

sorun neymiş ?

sim kart uygulamasını silmiştim roottan. o yüzdenmiş. geri yükledim düzeldi. türkiye uyumlu gelmiyo ne yazıkki. ama bende onun ucuna takılan aparattan vardı zaten. sorun olmuyo o yüzden. ayrıca usb girişli pluglar da 5 tl'ye satılıyor onlardan da alabilirsin.

Kardeşim aynı sorun bendede var..acil yardımın lazım..sürekli aynı hatayı veriyor telefona mudahale edemiyorum...4.04.5a dan 4.0.4.1 a ya donunce boyle oldu..nasıl düzeltebilirim...

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.