Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu flyme üyeliği nasıl alınıyor yahu...bi türlü alamadım...telefon numarasını giriyorum 11 rakamlı girin diyor...11 rakamlı giriyorum zaten...bide bende aramalarda sensör çalışıp ekranı söndürmüyor....daha telefon sıfır...arızalı olabilirmi yoksa bir ayarımı var acaba..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde arkadaşlar daha önce android bir telefondan gmail hesabı girerek tel rehberini alabiliyorduk...bu telefonda gmail hesabı yok...nereden gireceğiz acaba...

• mx4'te bikac sacmalik var. sim karta numara kaydedemiyoruz. sim karttakileri alabiliyoruz telefona ama yeni kaydettiklerimizi sim karta yukleyemiyoruz. sacmalik. baska bi rehber uygulamasi falan indirip yapmak gerekicek heralde. neyse. ayrica OTA calismiyor. yani firmware guncellemeleri, guncelleme kisminda gorunmuyor. en azindan bende oyle. hala flyme 4.0.4a is the newest version diyir ama gecen hafta stable version cikti. gostermesi lazim. neyse. beta indiricem artik manuel kurulum falan yapicam napayim. insallah brick olmaZ telefon. miui ozledim :(
  • saniyorum ki stable version bu. ama otada gostermiyor.http://forum.meizu.com/viewthread.php?tid=17400&extra=page%3D1
  • Bunu beklerken şimdide Meizu Blue Charm Note çıktı 32 gb 200 dolar şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

Bunu beklerken şimdide Meizu Blue Charm Note çıktı 32 gb 200 dolar şaka gibi

Kardeş meizu mx4 ün karizması bir başka be...bu iphone 5c ye cok benzemiş....

• arkadaşlar cihazlar haftaya pazartesi çinden çıkıs yapacakmış zamanı siz hesaplayın tahmini ne zaman satışa çıkar
  • buraya ulasmasi btk kayitlari falan en az 1.5 ay surer...

• quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

Morelocale2 ile telefonu az da olsa Türkçe yaptıktan sonra Galeri ve Kamera uygulamasında fotoğrafları görememe sorunu çözümü;

-Cihaz root lu olması gerekiyor.
    -Telefonumuzu ilk önce Morelocale 2 ile türkçe yapıyoruz.
    -Cihazımıza Xposed Installer yüklüyoruz.
    -Programa girip Framework kısmından Yükle/Güncelle yapıp telefonu yeniden başlatıyoruz
    -Daha sonra Programda Modül indir kısmından App Settings indirip Modüller kısmından aktif edip telefonu yeniden başlatıyoruz ve resimleri takip edin.

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma
     Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

-App Settings içerisinden Camera ve Gallery içerisine tek tek girip ekranda yukarıda yazan Settings yazısı ile kaydetme işareti olan disket simgesinin tam ortasına dokunun gelişmiş ayarlar açılacak (ordaki mavi işaret başta yok) ve ordan Locale kısmını English yapıp kaydet simgesine basın.

Herkese MX4 lü güzel günler

kardesim ellerine saglik yaptim oldu...paylasimin icin tekrar tesekkurler

• ben sordum bir aksilik olmassa ocak ın 2 haftasında satışa çıkmasını bilanlıyorlarmış türkçe dil destegide bitmek üzereymiş telefonlar hazır sayılır yani sadece 1000 adetle satışa çıkıyormuş ilk partide sadece
  • Onlar ocağın 2.haftası dedilerse biz mart sonu anlayalim

• bence bu sefer düzgün olacak işler zopoda acemilik yaşadılar ama bu sefer işleri biliyorlardır herhalde öyle bir hatay bir dha yaparlarsa biterler yani
  • Ben de gelecek gelecek dediler diye bekledim, Aralık ilk hafta dendi ilk önce ama sonra o tarih de geçti, şimdi de Ocak ikinci hafta deniyor, inşaallah o tarihte gelir ama tabii ben bekleyemedim ve 32 GB aldım. Tavsiye ederim enfes bir cihaz.

• harbiden haybeye 400 dolar para bayıldık he. 200 dolara blue charm da alınırdı yani. hiç öyle 500 liralık bi fark yok aralarında bence.
  • Protelos27 P kullanıcısına yanıt
    Aralarında tasarım olarak fark yokki siyah arkası beyaz kapaklı olan enfes duruyor, geldiyse blue düşünüyorum ben

• artık çok geç bence, 1000 tane gelecekmiş o kadar bile zor satılır. charm note tanıtıldıktan sonra benzer özelliklere 2 katı parayı vermek istemeyecektir çoğu kişi
  • Protelos27 P kullanıcısına yanıt
    rica ederim dostum.
  • elinde mx4 modeli olan biri bir inceleme yapsada bizde görsek telefonu artık o kadar kişinin elinde var bir tane inceleme var oda mesut abinin alacaklar için faydal olur bence yapan kişi olursa şimdiden çok teşekkür ederim ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit42

elinde mx4 modeli olan biri bir inceleme yapsada bizde görsek telefonu artık o kadar kişinin elinde var bir tane inceleme var oda mesut abinin alacaklar için faydal olur bence yapan kişi olursa şimdiden çok teşekkür ederim ona

Vaktim olsa seve seve inceleme yapardım ama maalesef imkanım olmuyor.

• olsun ya elbette elinde olan biri incelemesi yapsada sizin telefon hakkında ki görüşlerinizi merak ederiyorum eksikleri + yönleri neler merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.