Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, meizudan henüz cevap gelmiş değil fakat n11 ile bir bağları olmasa dahi, mailimde sadece buna yer vermedim. Dgtechin önceden beri kötü itibarlı bir firma olduğu, iletişime geçildiğinde ya cevap verilmediğini ya da kargolama, sipariş yada stok durumu hakkında ya bilgi vermediklerini, yahut yetersiz bilgi verdiklerini de yazdım. Ve sonuna bu firma yüzünden meizu ismi, türkiyede kötü bir itibara sahip oluyor cümlesini ekledim. Bence kaale alacaklardır çünkü bu kadar kaliteli ve çok şey hakeden bir firma maalesef ki dgtech yüzünden müşteri kaybediyor, daha birkaç sayfa olmadı dgtech yüzünden g2 alanlar elite alanları göreli. Ağlamayana emzik vermezler demişler, tepkimizi hep beraber gösterelim ki meizu adam gibi bir firmayla, düzgün servis ve hizmet ağıyla ve en önemlisi stok sorunu olmadan Türkiye de yoluna devam etsin. He bunu okuyup ya Türkiyeden temelli ayrılırsa diye tepki gösterecek arkadaşlar; merak etmeyin. Şirketler bir satış politikası ve bölgesi belirler. Bunun için yatırımlar ve anlaşmalar imzalarlar öyle koskoca bir ülke pazarına girip çıkmak kolay bir iş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler kargoların fatura girişlerinin 2 gündür sürdüğünü söylüyorlar en geç pazartesi elimize ulaşırmış. Ben direk ürünlerin hangi şubeden kargolandığını öğrenmeye çalıştım ve kargo şubesini aradım.
    Bilgileri :

Şube Adı :Sürat Kargo Elektrokent Şubesi
    Adres :Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi A Blok No: 200 5. Kat
    İlçe :Şişli
    Telefon :(0 212) 222 7211
  • şimdi digi ile görüştüm salı günü sabah habale yapmıştım 1099tl bugün kargoya teslim edildi diyor kadın ama kargo no veremiyor ist.-ank. arası kargo tüm firmalarda mucbir sebebler harici 1 gündür kadın bana 2 gün diyor araya hafta sonu girecek bugünde dahil 3 gün kazanmş olacaklar p. tesi kargolasalar 2 günde gelse çarşamba elimde olur çünkü bugün kargoya verdiklerine inanasım gelmiyor şimdi sürat kargo perpa şubnesini arayıp kargo varmı diye sorucam sallayıp duruyorlar çarşambaya kadar gelmezse arayıp büyük sıkıntı çıkaracam şirkete. şeytan dyo atla uçağa git suratlarına söv paranı al atla geri gel (Malum spor gazetesi adı)
  • Tranquilizer T kullanıcısına yanıt
    cihazları perpadamı karşılaştırdın yoksa ikiside elindekilermi ? yarın almaya gidecemde bizede sarı olan denk gelmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodisin

yazdığın maili bizle paylaşırsan bizde atalım mail

Hello meizu. As all we know, your company is start to sell your phones in Turkey. And we are very like meizu mx4. Its price, specs or design. Many of Turkish people buy it but your company using dg tech or digitalmarket in Turkey. For voice of Turkish people i wanna say this company is sucks. They taking very low stocks and their personels very unfriendly. They dont give us any information(shipping, ordering or stock). And in last few days, a new part of mx4 just arrived in Turkey and as Turkish people we want to buy mx4. But after few orders, dgtech says out of stock and couple hours later, another internet shopping adress n11.com start to sell meizu mx4 and they added extra 200tl price! As you know meizu officially says, the turkish price is 999tl for 16gb, 1049tl for 32gb. But when we see this phone in n11.com, price is 1199tl for 16gb, and 1299tl for 32gb! We are suspecious about dgtech open an account in n11.com with different name, and start to sell remain stocks with high price! Turkish people and meizu wont deserve this. Please meizu, please use a different dealer in Turkish! That is so annoying and meizu name has bad reputation because of dgtech. Please give us a support. Thank you.

Buyrun benim attığım mail. Hep beraber bir bütün olalım ki sesimiz çıksın, damlaya damlaya göl olur.

• perpa sürat kargoyu aradım ellerinde 50-60 tane dg den gelen kargo olduğunu söyledi ama daha girişler yapılmamış
  • Bende alacaktım ancal garanti olayının sıkontılı olmasından yurt dısından 1400 e z3 getirtiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Merhabalar arkadaşlar, meizudan henüz cevap gelmiş değil fakat n11 ile bir bağları olmasa dahi, mailimde sadece buna yer vermedim. Dgtechin önceden beri kötü itibarlı bir firma olduğu, iletişime geçildiğinde ya cevap verilmediğini ya da kargolama, sipariş yada stok durumu hakkında ya bilgi vermediklerini, yahut yetersiz bilgi verdiklerini de yazdım. Ve sonuna bu firma yüzünden meizu ismi, türkiyede kötü bir itibara sahip oluyor cümlesini ekledim. Bence kaale alacaklardır çünkü bu kadar kaliteli ve çok şey hakeden bir firma maalesef ki dgtech yüzünden müşteri kaybediyor, daha birkaç sayfa olmadı dgtech yüzünden g2 alanlar elite alanları göreli. Ağlamayana emzik vermezler demişler, tepkimizi hep beraber gösterelim ki meizu adam gibi bir firmayla, düzgün servis ve hizmet ağıyla ve en önemlisi stok sorunu olmadan Türkiye de yoluna devam etsin. He bunu okuyup ya Türkiyeden temelli ayrılırsa diye tepki gösterecek arkadaşlar; merak etmeyin. Şirketler bir satış politikası ve bölgesi belirler. Bunun için yatırımlar ve anlaşmalar imzalarlar öyle koskoca bir ülke pazarına girip çıkmak kolay bir iş değil.

Duyarlılığın ve e-mailinde belirttiğin artılar için şahsım adına teşekkür ederim... Duyarlı insanlara ihtiyaç var güzelim TÜRKİYE' de alkışlıyorum sizi benim gibi düşünüp emal gönderdiğiniz için. Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: MrGrey

Lg G2 Bugun elime ulasti, small.com.tr den 1075 rl ye 32 ligini aldim. Firma cok ilgili. Odeme onayindan yarim saat sonra kargoya verdiler. Bunun haricimde dunde N11 den bir adet 16 lik meizu aldim. G2 yi esime verecegim cihaz gelince. Kupon be imdirimlerle 983 liraya geldi, kilif ve cam korumayla toplam 1020 lira oldu. Bugun kargoya verilecekmis cihaZlar. Turkce romu kendileri Yukluyormus sanirim... Tek sikinti faturaya imei yaZmiyorlarmis bir uyenin soyledigine gore.

Sendemi mr Grey dün kızmıştınnnnnnn!......................... hayrılı uğurlu olsun güle güle kullan

Dun kiZdim hatta onceki gun bunlara inat G2 aldim. Ve meizu ya da gerekli mailleri attim. Digitechi telefon bombardimanina tuttum. Sonra n11 deki firmaya ulastim, actim agzimi anlattim. Ozur diledi ve fiyatlari duzeltexeklerini soylediler. Soylemelerine gore n11 100 liralik indirimi bu firmadan bir miktar keserek yapiyormus bu nedenle fiyati sisirmisler. Uzun uzadiya anlattilar. Hesabimi yaptim ve 16 lira indirimle sahip oldum cihaza. 1 kurus fazlasini vermezdim zaten, ve bu sekilde ahlaksizca devam etselerdi pesinide birakmazdim. Simdi babama bir tane hediye edecegim, proyu bekliycem ama bu arada bir hatalarini gorursemde meizu ile iletisimde kalacagim. Gelecek cihazin 1099 lira faturasi olmasi lazjm. 999 dan keserlerse eger bunuda ispat etmis ve kanitlamis olacagim.

• quote:

quote:

Hello meizu. As all we know, your company is start to sell your phones in Turkey. And we are very like meizu mx4. Its price, specs or design. Many of Turkish people buy it but your company using dg tech or digitalmarket in Turkey. For voice of Turkish people i wanna say this company is sucks. They taking very low stocks and their personels very unfriendly. They dont give us any information(shipping, ordering or stock). And in last few days, a new part of mx4 just arrived in Turkey and as Turkish people we want to buy mx4. But after few orders, dgtech says out of stock and couple hours later, another internet shopping adress n11.com start to sell meizu mx4 and they added extra 200tl price! As you know meizu officially says, the turkish price is 999tl for 16gb, 1049tl for 32gb. But when we see this phone in n11.com, price is 1199tl for 16gb, and 1299tl for 32gb! We are suspecious about dgtech open an account in n11.com with different name, and start to sell remain stocks with high price! Turkish people and meizu wont deserve this. Please meizu, please use a different dealer in Turkish! That is so annoying and meizu name has bad reputation because of dgtech. Please give us a support. Thank you.

Buyrun benim attığım mail. Hep beraber bir bütün olalım ki sesimiz çıksın, damlaya damlaya göl olur.

benim attığım google translate amcayla yazdık çeviridği kadarıyla sizin ingilizce daha sağlıklı olmuş elinize sağlık. satış politikalarını düzeltmedikleri sürece cihaz almayacağım 2 tane 32 gb gold ve beyaz alacaktım... ne zaman düzeltirler hatalarını o zaman alırım

duyarlı arkadaşlar için email altta sunulmuştur
    Arkadaşlar e-mailin koordinatını veriyorum 32 derce boylam 42 derce enlem şaka şaka saygılarımla

Email: mzcs@meizu.com

• quote:

quote:

Merhabalar arkadaşlar, meizudan henüz cevap gelmiş değil fakat n11 ile bir bağları olmasa dahi, mailimde sadece buna yer vermedim. Dgtechin önceden beri kötü itibarlı bir firma olduğu, iletişime geçildiğinde ya cevap verilmediğini ya da kargolama, sipariş yada stok durumu hakkında ya bilgi vermediklerini, yahut yetersiz bilgi verdiklerini de yazdım. Ve sonuna bu firma yüzünden meizu ismi, türkiyede kötü bir itibara sahip oluyor cümlesini ekledim. Bence kaale alacaklardır çünkü bu kadar kaliteli ve çok şey hakeden bir firma maalesef ki dgtech yüzünden müşteri kaybediyor, daha birkaç sayfa olmadı dgtech yüzünden g2 alanlar elite alanları göreli. Ağlamayana emzik vermezler demişler, tepkimizi hep beraber gösterelim ki meizu adam gibi bir firmayla, düzgün servis ve hizmet ağıyla ve en önemlisi stok sorunu olmadan Türkiye de yoluna devam etsin. He bunu okuyup ya Türkiyeden temelli ayrılırsa diye tepki gösterecek arkadaşlar; merak etmeyin. Şirketler bir satış politikası ve bölgesi belirler. Bunun için yatırımlar ve anlaşmalar imzalarlar öyle koskoca bir ülke pazarına girip çıkmak kolay bir iş değil.

Duyarlılığın ve e-mailinde belirttiğin artılar için şahsım adına teşekkür ederim... Duyarlı insanlara ihtiyaç var güzelim TÜRKİYE' de alkışlıyorum sizi benim gibi düşünüp emal gönderdiğiniz için. Saygılarımla

Güzel sözleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim, biz koyun sürüsü değiliz biz zoraki almak zorunda da değiliz ve şirketler bize muhtaç biz onlara değil. Bu sebepten ötürü tepkimizi göstermeliyiz ki etki yaratsın. Duyarlılığınız için tekrar çok teşekkür eder saygılarımı sunarım

• quote:

quote:

quote:

Lg G2 Bugun elime ulasti, small.com.tr den 1075 rl ye 32 ligini aldim. Firma cok ilgili. Odeme onayindan yarim saat sonra kargoya verdiler. Bunun haricimde dunde N11 den bir adet 16 lik meizu aldim. G2 yi esime verecegim cihaz gelince. Kupon be imdirimlerle 983 liraya geldi, kilif ve cam korumayla toplam 1020 lira oldu. Bugun kargoya verilecekmis cihaZlar. Turkce romu kendileri Yukluyormus sanirim... Tek sikinti faturaya imei yaZmiyorlarmis bir uyenin soyledigine gore.

Sendemi mr Grey dün kızmıştınnnnnnn!......................... hayrılı uğurlu olsun güle güle kullan

Dun kiZdim hatta onceki gun bunlara inat G2 aldim. Ve meizu ya da gerekli mailleri attim. Digitechi telefon bombardimanina tuttum. Sonra n11 deki firmaya ulastim, actim agzimi anlattim. Ozur diledi ve fiyatlari duzeltexeklerini soylediler. Soylemelerine gore n11 100 liralik indirimi bu firmadan bir miktar keserek yapiyormus bu nedenle fiyati sisirmisler. Uzun uzadiya anlattilar. Hesabimi yaptim ve 16 lira indirimle sahip oldum cihaza. 1 kurus fazlasini vermezdim zaten, ve bu sekilde ahlaksizca devam etselerdi pesinide birakmazdim. Simdi babama bir tane hediye edecegim, proyu bekliycem ama bu arada bir hatalarini gorursemde meizu ile iletisimde kalacagim. Gelecek cihazin 1099 lira faturasi olmasi lazjm. 999 dan keserlerse eger bunuda ispat etmis ve kanitlamis olacagim.

Peki bizleri niye bilgilendirmedin sonra gelecek mallarda önceki fiyatlardanmı olacak yoksa ye kürküm ye devam edeceklermiş.

• quote:

quote:

quote:

benim attığım google translate amcayla yazdık çeviridği kadarıyla sizin ingilizce daha sağlıklı olmuş elinize sağlık. satış politikalarını düzeltmedikleri sürece cihaz almayacağım 2 tane 32 gb gold ve beyaz alacaktım... ne zaman düzeltirler hatalarını o zaman alırım

duyarlı arkadaşlar için email altta sunulmuştur
    Arkadaşlar e-mailin koordinatını veriyorum 32 derce boylam 42 derce enlem şaka şaka saygılarımla

Email: mzcs@meizu.com

Teşekkür ederim dilimizin döndüğünce yazdık mail atmak isteyip ne yazacağını bilmeyen yahut tercih eden arkadaşlar bu maili kullanarak iletişime geçebilirler. Hatta dgtech problemi çözülene kadar OLIVERA arkadaştan maili ilk sayfaya yerleştirmesini rica ediyorum. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

kesinlikle öyle , fakat bu romu düzgün Türkçeleştirebilecek tek bir isim var o da Celaleddin Madencan bu adam miui en iyi sekilde Türkçeleştiren adam. miuiturkiye.net sitesinde üyeliği var

Hocam firmwarelerin icindeki apklarda dil dosyası var oradakı kelimelerin repolarını yazıp jbart ile entegre edersen her romu türkce yaparsın ama repo yazmakta uğraşmaya değmez çok dil dosyasi var ing kullan daha iyi yada hazır rom varsa kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Peki bizleri niye bilgilendirmedin sonra gelecek mallarda önceki fiyatlardanmı olacak yoksa ye kürküm ye devam edeceklermiş.

Bilgilendirme icin dorma girdigimde zaten bir arkadas fiyatlarin dustugunu yazmisti. Belki 5-6 saat harcamisimdir mail ve telefon trafigine. Zaten bu denli uzerine dusup cabalamasam son kalan mallarida 100 er lira karla vermeye devam edeceklerdi. Ben yinede bu fiyat politikasina guvenmeyip meizu ya gerekli mailleri attim. Diyorum ya su an gelecek olan fatura cok onemli. N11 de 1099 a satip da bana 999 liralik bir fatura keserlerse bu firmanin sucu demektir. N11 in bana vwrdigi 100 lira indirim beni baglar firmayi degil, bu nedenle firma hem n11 nazarinda hemde maliyede suclu konuma duser. 100 liranin kdv sini calmis olurlar devletten...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgilendirme icin dorma girdigimde zaten bir arkadas fiyatlarin dustugunu yazmisti. Belki 5-6 saat harcamisimdir mail ve telefon trafigine. Zaten bu denli uzerine dusup cabalamasam son kalan mallarida 100 er lira karla vermeye devam edeceklerdi. Ben yinede bu fiyat politikasina guvenmeyip meizu ya gerekli mailleri attim. Diyorum ya su an gelecek olan fatura cok onemli. N11 de 1099 a satip da bana 999 liralik bir fatura keserlerse bu firmanin sucu demektir. N11 in bana vwrdigi 100 lira indirim beni baglar firmayi degil, bu nedenle firma hem n11 nazarinda hemde maliyede suclu konuma duser. 100 liranin kdv sini calmis olurlar devletten...

1099 liralık faturakeserlerse eger zannetmiyorum ama faturayı tarayıp veya fotoğrafını çekip emaille meizuya bildirirseniz alnınızdan öperim sizi hocam.. ama zannetmiyorum faturada 999 tl gösterirler sıkıntı yaşamamak için... Çakallarla dans 3 sinemalarda çeken yöneten oynayan birisi birisi

• quote:

Orijinalden alıntı: amrothmiriel

cihazları perpadamı karşılaştırdın yoksa ikiside elindekilermi ? yarın almaya gidecemde bizede sarı olan denk gelmesin :)

hocam iki gun once perpadan aldigimiz su an kullandigimiz cihazlar. Ekranla alakali sicaklik ayari gelirse super olur ama bu sekilde de problem yok. Gayet memnun bir sekilde kullaniyoruz telefonu.
    Ben sadece cihazla ilgili tespitlerimi paylasiyorum. Buradaki herkes alsa da artik rom isine guncelleme konularina filan gelsel de rahatlasak.

yalniz imeiler henuz kaydedilmemis bu yuzden mesaj geldi. Kaydetmezlerse bir kara bulut gibi ustlerine cokerim hic problem yok. buyursunlar imeileri kaydetmesinler de gorelim.

• arkadaşlar paranızla rezil olduğunuzun farkındamısınız bilmiyorum uyuyan güzeller gibisiniz.. Firma sizi adam yerine koyup hizmet vermeye çalışmazken siz halen firmanın sattığı malı gözünüz kapalı satın alıyorsunuz o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki sanki satıcı onlar değilde sizmişiniz gibime geliyor paranızın kıymetini bilin arkadaşlar...
  • ben bir ara yapıyordum ama sanıldığı kadar kolay değil çok uğrastırıyor. ben 4.2.2.1A sürümün kurdum beğenmidim. avrupa 4.0.4.2l sürümüne geri döndüm bu sefer türkçe tamamen yok oldu. nasıl geri getircem bilmiyorum Türkçe 4.0.4.2l romunu bulamıyorum :S digitalmarket nasıl türkçe etti bilmiyorum ordan romun linki vs lazım bana yav :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

arkadaşlar paranızla rezil olduğunuzun farkındamısınız bilmiyorum uyuyan güzeller gibisiniz.. Firma sizi adam yerine koyup hizmet vermeye çalışmazken siz halen firmanın sattığı malı gözünüz kapalı satın alıyorsunuz o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki sanki satıcı onlar değilde sizmişiniz gibime geliyor paranızın kıymetini bilin arkadaşlar...

Çok doğru söylüyorsunuz duyarlı olalım diyoruz ama yeterli desteği göremiyoruz saysanız bir avuç insanız maalesef...
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.