Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar n11 de 32 lik tükendi aşağıda link "İnsanlarımızı anlayamıyorum 1.099 TL 'lik cihaza 1.199 Tl verip alıyorlar, tepki göstermiyorlar bu politik oyunlara. Ey Kudret sahibi ALLAH' ım sen büyüksün. Demekki, "kimisinin parası çok, kimisinin aklı yok!...

http://www.n11.com/arama?ctg=12&q=meizu+mx4+telefon
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bas şikayet linkine olsun bitsin.

ki ben çoktan yaptım.
  • Neden böyle düşünüyorsun ki ? Zaten n11 üzerindeki kampanya ile 32 gb fiyatı 1088 tl ye geliyor.Bende bugün siparişi n11 üzerinden gectim.Aras kargo ile çalışıyorlarmis.Bugün kargoya verilecegi söylendi .n11 üzerinden satış yapan kanal stoktanal (eraysoft bilgi sistemleri) diye bir firma ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Febr kullanıcısına yanıt
    Yani bu mx4 de beyazları biraz sarımsı göstermesi ayarlardan düzenlebilir mi?Bunu mu diyorsunuz @Febr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 27 Şubat 2015; 11:47:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsnmz

Neden böyle düşünüyorsun ki ? Zaten n11 üzerindeki kampanya ile 32 gb fiyatı 1088 tl ye geliyor.Bende bugün siparişi n11 üzerinden gectim.Aras kargo ile çalışıyorlarmis.Bugün kargoya verilecegi söylendi .n11 üzerinden satış yapan kanal stoktanal (eraysoft bilgi sistemleri) diye bir firma ...

bu indirim direk aldığın ürüne yansıdımı veya ikinci alışverişinde (belli bir meblağ sonrasımı) faydalanacaksın... şunu cevaplamanızı bekliyorum; tek satış noktası olan yerde ürünler stok yok deyip başka bir site üzerinden hangi mağaza adı olursa olsun daha yüksek fiyattan satış yapmalarını etik ve ahlaki buluyormusunuz?!... tek cevap evet hayır saygılarımla

• Arkadaşlar konunun bayağı dağıldığını düşünüyorum. İlk mesajdaki bilgiler güncel olmasına rağmen 3 Kasımdan beri oldukça yol kattedildi. Hem alacak arkadaşlara hemde almış olan arkadaşlara yardımı olacağı düşüncesiyle ilk mesajın editlenmesinin iyi olacağını düşünüyorum.
    Eklenebilecek konular
    1- rom linkleri
    2- karşılaşılan hata mesajları ve çözümleri
    3- Kılıf, ekran jelatini gibi ürünlerin alibaba,n11 vs mağaza linkleri

Takdir edersiniz ki bu bilgileri 55 sayfayı aşmış bir konuda toplamak bir kişi için oldukça zor olacaktır. Bu yüzden OLIVERA arkadaşımıza yukarıdaki konular ile ilgili bilgileri gönderirsek hem herkesin çorbada tuzu olur hem de toparlanması daha kolay olur. Benimki bir öneri sadece. İçerik daha da zenginleştirilebilinir.
  • Tranquilizer T kullanıcısına yanıt
    ekran olayı ya senin telefonunun problemi bence servise ver telefonu, ya da belki ekran ayarlarındaki screen power saving açık diye böyle oluyordur (pek sanmıyorum gerçi) ama bende böyle bir problem yok. note 3, galaxy s4, iphone 6 ile kıyasladım fazlasıyla başarılı.
    edit: screen power saving özelliğinin yanındaki soru işaretini tıklayınca çıkan iletini sonunda şu var, but this sometimes might lead to color distortion.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 27 Şubat 2015; 11:35:10 >
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    N11 deki mağaza Eraysoft Bilişim Teknolojileri ve Hizmet San. Tic. Ltd. Şti. olarak fatura ediyor telefonları.
    Bir de faturada imei yazmıyorlar.
  • Direk indirim yansıyor , söylediğim gibi 1088 tl ye aldım . tabikide etik olanı ithalatçı firma saglamali burada ama oradan alıp gunlerce kargoya verildi mi diye beklemek istemedim açıkçası .saygılar

• ryalp kullanıcısına yanıt
    oyun oynarken ısınmayan bir cihaz var mı ? ufacık kutuların içine 4 cekirdekli yada 8 cekirdekli işlemci koyuyolar.Aynı işlemciyi bana koysa bende ısınırım
  • erostoreus kullanıcısına yanıt
    Eraysoft yetkilisine sordum faturaya imei yazilmamasi konusunu, bu şekilde bir kaç faturanın gözden kaçarak yazıminin atlandigini fakat bu yazilmayan faturalarin tekrar düzeltilerek imeilerin yazilacagini söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erostoreus

Arkadaşlar konunun bayağı dağıldığını düşünüyorum. İlk mesajdaki bilgiler güncel olmasına rağmen 3 Kasımdan beri oldukça yol kattedildi. Hem alacak arkadaşlara hemde almış olan arkadaşlara yardımı olacağı düşüncesiyle ilk mesajın editlenmesinin iyi olacağını düşünüyorum.
    Eklenebilecek konular
    1- rom linkleri
    2- karşılaşılan hata mesajları ve çözümleri
    3- Kılıf, ekran jelatini gibi ürünlerin alibaba,n11 vs mağaza linkleri

Takdir edersiniz ki bu bilgileri 55 sayfayı aşmış bir konuda toplamak bir kişi için oldukça zor olacaktır. Bu yüzden OLIVERA arkadaşımıza yukarıdaki konular ile ilgili bilgileri gönderirsek hem herkesin çorbada tuzu olur hem de toparlanması daha kolay olur. Benimki bir öneri sadece. İçerik daha da zenginleştirilebilinir.

Konu dağılmadı!.. Konu meizu mx4 olayların buraya kadar gelmesine neden olanda satış politikaları... biz kendimiz yalan uydurup konuyu buraya kadar taşımadık saygılarımla

• az once 32gblik telefonumu sorguladim cikan sonuc bu, diger arkadaslarda bir baksin
    Durum
    KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI
    Kaynak
    --
    Sorgu Tarihi
    27/02/2015
    Marka/Model
    Üretici: Meizu Technology Co Ltd Pazar Adı: MX4 Model Bilgileri: MX4

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

oyun oynarken ısınmayan bir cihaz var mı ? ufacık kutuların içine 4 cekirdekli yada 8 cekirdekli işlemci koyuyolar.Aynı işlemciyi bana koysa bende ısınırım

Isinma cihaza gore degisiyor yada kisiye gore

• Alınganlık yapmayalım lütfen. Eklenecek konular arasında ithalatçı firma, türkiyeden mi almalı çinden mi almalı konusuna da değinebiliriz tabiki.
    Sonuç olarak demek istediğim konunun tamamını 3 kereden fazla okumama rağmen örneğin istenmeyen numara durduruldu hatasını alıyorum. morelocate kullanmıyorum. İngilizce - Türkçe dil değişikliği yaptım. Sorunu çözemedim. Konu içi dahili aramayı kullanmama rağmen ilgili mesajları bulmakta zorlandım. En temiz yol olarak ingilizce kullanmaya devam ediyorum. Ama forumu kullanan diğer arkadaşların benzer çabalarının çözüme daha kolay ulaşmaları için bu öneride bulundum. Tartışma kısmı devam eden mesajlarda devam edecektir. Sonuçta İnceleme ve yardımlaşma konusu içinde 2 firmaya ateş püşküren bu kadar mesaj varken yardım kısmı oldukça sönük kaldı. Hatta sövgüler için ayrı bir konu açsak yeridir. Şu da unutulmamalı ki bilgi arayanların kabahati değildir bu sövgüler ve veryansınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: ysnsnmz

Neden böyle düşünüyorsun ki ? Zaten n11 üzerindeki kampanya ile 32 gb fiyatı 1088 tl ye geliyor.Bende bugün siparişi n11 üzerinden gectim.Aras kargo ile çalışıyorlarmis.Bugün kargoya verilecegi söylendi .n11 üzerinden satış yapan kanal stoktanal (eraysoft bilgi sistemleri) diye bir firma ...

bu indirim direk aldığın ürüne yansıdımı veya ikinci alışverişinde (belli bir meblağ sonrasımı) faydalanacaksın... şunu cevaplamanızı bekliyorum; tek satış noktası olan yerde ürünler stok yok deyip başka bir site üzerinden hangi mağaza adı olursa olsun daha yüksek fiyattan satış yapmalarını etik ve ahlaki buluyormusunuz?!... tek cevap evet hayır saygılarımla

sizinle aynı düşünüyorum ve sırf bu yüzden kredi kartı ayarlamama rağmen n11 üzerinden satış yapan mağazadan almadım. bu magaza tamamen karaborsa mantığında olduğunu göstermiştir, yaptıkları hiç bir şekilde etik değildir, ayrıca dg ile nasıl bir bağlantıları var o da muğallakta. ilerde garanti süresi dahilinde herhangi bir sorun olduğunda destek bulamayacağımı düşündüğüm için araştırıp çok houşuma giden bir telefonu almadım. şuan discovery elite yada huawie g7 almayı düşünüyorum. mx4 batarya konusunda yeterli performanstamı, o konuda da emin olamadım, ilerde batarya değiştirmek gerekirse nasıl bir çözüm olur? dg ne kadar uğraştırır? bu konular yüzünden mx4 den soğudum açıkcası.

• Yurtdisi cihaz uluslararasi garantiye girer mi.yani turkiyede

• quote:

Orijinalden alıntı: erostoreus

Alınganlık yapmayalım lütfen. Eklenecek konular arasında ithalatçı firma, türkiyeden mi almalı çinden mi almalı konusuna da değinebiliriz tabiki.
    Sonuç olarak demek istediğim konunun tamamını 3 kereden fazla okumama rağmen örneğin istenmeyen numara durduruldu hatasını alıyorum. morelocate kullanmıyorum. İngilizce - Türkçe dil değişikliği yaptım. Sorunu çözemedim. Konu içi dahili aramayı kullanmama rağmen ilgili mesajları bulmakta zorlandım. En temiz yol olarak ingilizce kullanmaya devam ediyorum. Ama forumu kullanan diğer arkadaşların benzer çabalarının çözüme daha kolay ulaşmaları için bu öneride bulundum. Tartışma kısmı devam eden mesajlarda devam edecektir. Sonuçta İnceleme ve yardımlaşma konusu içinde 2 firmaya ateş püşküren bu kadar mesaj varken yardım kısmı oldukça sönük kaldı. Hatta sövgüler için ayrı bir konu açsak yeridir. Şu da unutulmamalı ki bilgi arayanların kabahati değildir bu sövgüler ve veryansınlar.

teelefonun her bir sorunu için yeni başlıkmı açıcaz... işimiz var o zaman...

"Turabi Çamkıran seni şimdi daha iyi anlıyorum, seni sevmeye başladım. senin gibi konuşmak lağzım bazen birilerine..."

• cryphos kullanıcısına yanıt
    Bana katıldığınız için teşekkür ederim... Ancak toplum olarak fazla duyarlıu değiliz maalesef... inşallah benim gibi duyarlı bir kaç arkadaşın e-mailleri sonuç verirde bu satış politikasını düzeltirler... birde bakmışsın e-mailde türkiye piyasasına girecekler diye sırf 32 gb gold almak için Aralık ayından buyana telefonsuz olduğumu belirtmiştim, bakmışsınız adres isterler hediye 32gb gold gönderirler olurmu olur... o zaman yeme yanında yat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 27 Şubat 2015; 15:51:08 >
  • eğitimşehitleri E kullanıcısına yanıt
    Meizu'ya bir mail atın sorun olabilir neden olmasın
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.