Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dün aldım havale ile sıraya göre göndereceklermiş bugün tekrar aradım kadın sıraya göre gönderiyoruz dedi stok kalmamış dg maalesef çok yavaş çalışıyor p. tesiden önce telefonu alacağıma inanmıyorum
  • N11 de yeniden stoklara girmiş arkadaşlar.

ama son 7 ürün ve fiyat 1299
  • bence digital market distribitor degil gibi yani 2000 telefon getirip satiyorlsr sanki parti mal gibi yanlismiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boffin kullanıcısına yanıt
    Böyle fırsatçılık olamaz yaaaaa... Yine stoktan al mı? Eğer öyleyse stokta kalmadığı yalan demektir...tane tane satış = daha fazla para demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 25 Şubat 2015; 22:51:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Fırsatçılık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dijital marketten alıyorlar, üstüne bir kar daha koyarak satıyorlar.
  • mx4 pro'yu bekliyorum, ciksada alsak ya

• quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

Böyle fırsatçılık olamaz yaaaaa... Yine stoktan al mı? Eğer öyleyse stokta kalmadığı yalan demektir...tane tane satış = daha fazla para demek

Bugun 1179 olan 32gb cihaz 1299 olmus bana 1084 tl ye geldi 32gb cihaz 88 tl de kupon kazandim onuda mart 10 gibi degerlendiricem. 1084 tl icinde silicon kilif ve 2 adet jelatin de var. Kisaca 1000 tl ye 32gb almis oldum.

• Arkadaşlar bence 1000-2000 stok filan hikaye. Bu telefonu donanımhaber ailesi dışında Türkiye'de bilen duyan çok az insan var. Bence digitalmarket'in getirdiği telefon 150-200 adettir. 2000 adeti 1 günde satabilecekleri pazar şuanda yok. Biraz reklamı yapılsa 100.000 adet bile satacak potansiyelde güzel bir telefon fakat durum bence bu şekilde.
  • adamlar tahmin ettiklerinden daha fazla bir ilgiyle karşılaşınca, olayı direk fırsatçılığa dönüştürüyorlar.

Ben 32'liği kendilerinden 1013 TL ye aldım ama, yaptıkları ticari ahlak olarak yanlış.
  • MrSaw M kullanıcısına yanıt
    İlk satış fiyatlarına lafım yok doğrusun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrSaw M kullanıcısına yanıt
    silicon kılıf ve jelatin olayı nedir hocam? benim öyle bir bilgim yok. Tüm alanlara göndereceklermiymiş?
  • n11 stoktanal dan aldım gayet ilgililer yakındım gittim elden teslim aldım cihazı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

İlk satış fiyatlarına lafım yok doğrusun.

Suan firsatciligi yapan n11 deki bayii 100tl cek var diye bunu yapmis olabilir diye dusunuyorum.

• Teknolojiyi takip eden bizim gibiler bazı malların eline düşmüşüz valla benim gördüğüm bu..stoga girdikten 2 saat sonra sipariş vermişim ama kargoya verilmemiş gelde adam de bunlara..

• firtilli kullanıcısına yanıt
    up

• quote:

Orijinalden alıntı: boffin

silicon kılıf ve jelatin olayı nedir hocam? benim öyle bir bilgim yok. Tüm alanlara göndereceklermiymiş?

Onlari baska saticidan aldim hocam 16 tl ye onunda 11 tl si zaten n11 den hediye oldu yeni uyelik icin 11tl indirim veriyorlar.

• Digimarket "Sen en güzel duyguların katilisin" diyerek Sezen Aksu'yu anmak istiyorum... :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okokandemir05

Bence bunların elinde var heme bitti diyolar alamayanlara n11 den kazığa satıyolar

Arkadaslar digitalmarket bunu yapmaz diye dusunuyorum benim yuruttugum mantik stoktanal nasil olsa 100tl indirim var diyip fiyati yukari cekti.

• Müşteri hizmetlerini bugün aradım.Ne zaman gelmem gerektiğini sordum ve bana öğleden sonra dediler bende tam bir saat istedim kadın bana 15.30 dedi.
    Dedim peki elinizde yeteri kadar stock varmı yani bitmesin hemen dedim.Yok yok bitmez bayağı var elimizde dediler.İyi peki dedim kapattım.15.10 civarı aradığımda bana satışların durdurulduğunu ve stokların bittiğini söylediler.
    Yani diyecek bir şey bulamıyorum bunlara, ya dediklerinin arkasında duramıyorlar yada konuştuğum kadın bilgisiz.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.