Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam duymuştum onu. O M1 note'un bayağı kırpılmış modeli. 5 inç ekran, mt6732 işlemci 1 gb ram ve 8 gb rom olan bir model.
    Benim merak ettiğim ve bayağı beğendiğim m1 note 5,5 inç ekran, mt6752 işlemci, 2 gb ram ve 16/32 gb romu var.
    Meizu Mx4 16 gb modelinin Avrupa fiyatları ve Türkiye'ye ilk geldiği fiyata bakınca m1 note 600-700 civarı olur diye tahmin ediyordum ama doların artışıyla ne olur bilemiyorum.

Meizu Mx4'te çok fena aklımı meşgul ediyor. :)
    Aslında OnePlus One kullanıcısıyım ama Meizu Mx4 ve m1 Note modellerini alıp kurcalamayı çok istiyorum.
    Bakalım hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Evet hocam duymuştum onu. O M1 note'un bayağı kırpılmış modeli. 5 inç ekran, mt6732 işlemci 1 gb ram ve 8 gb rom olan bir model.
    Benim merak ettiğim ve bayağı beğendiğim m1 note 5,5 inç ekran, mt6752 işlemci, 2 gb ram ve 16/32 gb romu var.
    Meizu Mx4 16 gb modelinin Avrupa fiyatları ve Türkiye'ye ilk geldiği fiyata bakınca m1 note 600-700 civarı olur diye tahmin ediyordum ama doların artışıyla ne olur bilemiyorum.

Meizu Mx4'te çok fena aklımı meşgul ediyor. :)
    Aslında OnePlus One kullanıcısıyım ama Meizu Mx4 ve m1 Note modellerini alıp kurcalamayı çok istiyorum.
    Bakalım hayırlısı.

selamlar meizu m1 note forum satiyor bi bakin isterseniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101088157

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 12 Şubat 2015; 15:18:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• byaahmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
    Biraz takıntı bir insan olduğum içimn satın alacağım ürünün sıfır ve kapalı kutu olmasını tercih ederim.
    Hali hazırda kullandığım bir telefonum var. Türkiye'ye gelmesini bekleyebilirim ya da o diyarlara gidecek olan bir arkadaşım olursa getirtirim.

Fiyatı iyi alacak olana şimdiden hayırlı olsun. :)

Size de önerdiğiniziçin tekrar teşekkürler hocam.
  • Cihazda vodafone self servis ve swarm uygulamasini calistirabilen varm. Swarm da konum bulamiyoR. Vodafone da kullanim sozlesmesini gecemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdzhanyozusta

Cihazda vodafone self servis ve swarm uygulamasini calistirabilen varm. Swarm da konum bulamiyoR. Vodafone da kullanim sozlesmesini gecemiyorum

Ben self servisi sorunsuz kullanıyorum. Diğer uygulamayı denemedim.
  • Şu cihaza aosp, aokp cyanogenmod çıksa keşke.
  • Baktım ama göremedim türkçe dili seçince numara engellendi hatasının çözümü bulundu mu ? Olivera bu işi çoktan bulmuştur demiştim ama :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aerdogan85 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben indirdim kurdum fakat kullanim kosullarinda kabul ediyorum tarzi isaretlenecek yer olur ya o kisim kayip bende dolayisi ile programa gecis yapamiyRum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden daha önce play storeden parayla aldığım programlardan tekrar para istiyor hayret bişi
  • http://shiftdelete.net/meizu-mx4-incelemesi-58031 dakika 21:25 ile 24:30 arasına bakın çogu donanım gücü olarak g3 den düşük. Ayrıca herif antutu da hile yapılmış olabilir dedi. Sizce g3 mü almalıyım meiuzu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derdewıl1472

http://shiftdelete.net/meizu-mx4-incelemesi-58031 dakika 21:25 ile 24:30 arasına bakın çogu donanım gücü olarak g3 den düşük. Ayrıca herif antutu da hile yapılmış olabilir dedi. Sizce g3 mü almalıyım meiuzu mu ?

Antutu da hile tarzı bir olay yok cihazda, tüm incelemeler gösteriyor. Daha bugün erdi bey mt6595 işlemcimin incelemesini yaptı, platformun gücünü ordan da görebilirsiniz. Sorunuza gelince lg g3 sahip olduğu donanım ile bulundurduğu ekranı kaldıramıyor. Bu yüzden de arayüzde dahi donmalar, ısınma sorunları mevcut. Üstelik şuan forumda "lg g3 kronik çatlama sorunu yüzünden servise giden telefonlar ana konu" isimli bir konu var. Anlayacağınız üzre kronik problemleri olan bir cihaz. Mx4 ile devam etmenizi tavsiye ederim.

• derdewıl1472 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç aylık telefon bir üçkâğıt olsa Antutu açıklardı. En güzeli Antutu X ile ne puan almış ona bir bakın.

Şu an Meizu mx4 stoklarda yok zaten hocam. Aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz.

Hangi telefonu seçeceğiniz size kalmış hocam. MX4'üm yok ama yerli ve yabancı incelemelerini çok seyrettim kötüleyeni daha görmedim desem yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: derdewıl1472

http://shiftdelete.net/meizu-mx4-incelemesi-58031 dakika 21:25 ile 24:30 arasına bakın çogu donanım gücü olarak g3 den düşük. Ayrıca herif antutu da hile yapılmış olabilir dedi. Sizce g3 mü almalıyım meiuzu mu ?

Lg g3 32 gb dan meizu mx4 e gecmis birisi olarak bence lg g3 meizudan bir tik öndeydi. Test sonucu vs beni alakadar etmez ikisini de kullandim. Lg g3 ısınıyor dogru ama meizu da isiniyor o kadar. Menulerde takilma vs yok ikisinde de. Catlama sorunu bende de vardi o kisim sıkıntılı oyle buyuk bir sey degil. Kilcal bir çatlak ama gozune takilinca surekli kontrol ediyorsun vs. Gerci meizuya geceli bir hafta olmadi belki daha sonra fikrim degisir ama turkce kullanim konusundaki sıkıntılar meizunun eksisi bence su anda. Tabiki her hafta gelen guncelleme ile yakin zamanda düzelecektir.
    Sarj konusunda da benim kullanımımla ikisi de birbirine yakin cihazlar. Kisaca ilk cümlemi tekrarlarsam lg g3 32 gb bir tik ondedir meizudan.

• Dün meizu mx4 aldım bende ve ilk izlenimim ses kalitesi ve çekim gücünün şaşırtıcı derecede yüksek olmasıydı.Bundan önceki son 5 cihazım şöyleydi: Asus zenfone5,Note4,Htc One m8,lg g2,galaxy s4...Beğenmediğim yönü ise arayüzü ve türkçe dil desteğinin çok eksik ve hatalı olması.Kamerası ise çok ilginç kamerayı açtığımda ekranda görünen netlik Note4 ten bile güzel fakat çektikten sonra resme bakınca o netliği bulamadım sanki 21 mp değilde 13 mp gibi çıkıyor budurum sony kamera ya yakışmamış.Ayıca flyme üyeliğini yapamadım nedense
  • Yani sonucta bu cihaz şuanda piyasadaki en iyi f/p oranina sahip cihaz Asus zenfone2 geldiğinde bu dengeler değişecek herhalde Bu arada Zenfone 2 için Türkiye fiyati 900-1000TL arasi dusunuluyormus bekleyenlerin bilgisine

• Öncelikle Herkese Tekrar Merhaba.
    Burada Biriyle Yaptığım Tartışma Sonucu Uzaklaştırma Aldım Hatta Tartıştığım Kişi Çocuk Muamelesi Yaptı Adres İstedi Neredeyse Tam Adres Verdiğim Halde Büyü Biraz Forumdaki Bi Tartısma Yüzünden Ta Orayamı Geliceğimi Sandın vs. Dedi Çocuk Gibi Konusarak Egolarını Tatmin Ettiğini Sandı Yapcak Birşey Yok :)

Meizu mx4'e Gerimi Dönsem Promu Alsam M1 Noteyimi Beklesem Derken Gidip Note 4 Aldım.

Meizu İle Note 4 Asla Karşılaştırılamaz Çünkü 2 Tane Mx4 Hatta Moto 360 Alırsın Yanında Birde. Fiyat Olarak

Fakat Samsung Bu Sefer Yapmış Cihazı Kullanalı 1 Hafta Olmadı 16 Saat Ekran Süresi Aldım.
    İnanması Zor ve Güç Gibi Gelsede Cihazın Sarjı Bitmiyor 2K Ekrana Rağmen O Parlak Canlı Renklere Rağmen Gerçektende Yazılım Harika Dün Android 5 Yükledim Çok Stabil Görselliği Çok İyi Beğendim.

Fakat Meizunun Eksikliğini Hissediyormuyum Tabiki.

Flyme Özel Bir İşletim Sistemi ve Yalnızca Meizu Farklı Modellere Bu Romu Çıkarabiliyor.

Şuan Samsun Serisinden Note 4 ve S4 İçin Çıkarttı. S4'e Yüklediğimde Cihaz Bi Anda Sanki s5 Hızına Çıktı Sarj Süresi Uzadı vs. vs.

Şuan İçin NOTE 4'e Flyme Zor Daha Cihazın Costum Romu Bile Yok Doğru Düzgün.
    Fakat Çıkarsa Garantiyi Bozup Yüklerim.

Soruları Olanlar Beni Alıntı Yaparak Sorabilirler. 3-4 Yıldır Meizu Kullanıyordum Mx2 Mx3 (Yaklaşık 6-7 Tane Mx3 Geçti Elimden) ve Mx4.
    Eski Sayfalarda Kaldı Meizunun Özel Çin Forumunun Adresini Paylaşmıştım Orada Çok Özel Şeyler Vardı Fakat Bazı Problemi Olan İnsanlar Yüzünden Geride Kaldı İlerleyen Saatlerde Tekrar Paylaşmayı Düşünüyorum.

• Hocam fiyat kesin mi yoksa tahmin mi? Bir de önemli olan hangi modelin fiyatı sizin bahsettiğiniz en üst modelin mi? Yani 4 GB RAM olan model mi?

• Profilinde adres olduğunu söyledin ama göremiyoruz senin profilinde bi adres, adres vermek profilde yazan il-ilçe oluyor herhalde...

Çocuğun, çocukca egoların kimde olduğunu bu konudakiler de iyice öğrendi merak etme...

İstersen çocukluğa ve artistliğine devam et de bi 10 günlük banlanmya daha merhaba de az geldiyse

• Pardon, senin aile dostu emniyet müdürü ve savcı tanıdığın vardı dimi, onu unuttuk

• Konuyu cidden kirletiyosunuz

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.