Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.928
Cevap
80
Favori
389.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son sürüm ile 4.2.2.a arasında ne fark var şimdi boşuna tekrar reset atmayalım fazla fark yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cektigim resimler galeride gozukmuyor cekiyorum fotoyu foto yok nedir probkem biken varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: teknox

cektigim resimler galeride gozukmuyor cekiyorum fotoyu foto yok nedir probkem biken varmi

Türkçe olduğu için, inglizce yapıp tekrar başlatın galeriye girin, düzeldiğini göreceksiniz. Sonra tekrar türkçe yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknox

cektigim resimler galeride gozukmuyor cekiyorum fotoyu foto yok nedir probkem biken varmi

Onun çözümü şu şekilde. Telefonu root ettikten sonra xposed installer ı kurup app settings modülünü yükledikten sonra kamera ve galeri uygulamalarının dilini ingilizceye çevirmek gerekiyor.

• Bu sorunlar için mi sürekli root falan bir sürü işlemler uyguluyoruz, yoksa telefonu aldıktan sonra ingilizce kullansak gene böyle uğraştıracak mı yazılımlarla?

• geronimo93 kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil daha beta aşamasında.
  • Root ve garanti konusunda net bir bilgi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfhowl -- 12 Şubat 2015; 3:11:25 >
  • teknox T kullanıcısına yanıt
    Telefonu Türkçe kullanıyorsanız İngilizce yapın be yeniden başlatın. Benim başıma gelmişti aynısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfhowl

Root ve garanti konusunda net bir bilgi var mı?

Bildiğim kadarı ile root etmek garanti dışı bırakmaz. Bıraksa bile herhangi bir sorunda root kapatılabilir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Sizinki yurt dışı cihazıydı sanırım,Meizu nun sunduğu resmi türkçe desteği değil mi?

Evet ben Çin'den almıştım, Türkçe geldi, menüler Türkçe oldu ama klavye Türkçe olmadı henüz.

Bir sonraki güncellemede klavyeyi hallederlerse süper olur.
  • trkg11 kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı 1-2 kez bende aldım. Çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Aynı hatayı 1-2 kez bende aldım. Çözümü bilen var mı?

Daha önce birkaç kez paylaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdogan85 -- 12 Şubat 2015; 8:48:36 >
  • Arkadaşlar telefonu TÜRKÇE kullandığınızdan dolayı bazı programlarda açmama, açıpda kapanma, çalışmama gibi sorunlar oluyor. İNGİLİZCE yaptığınızda bu sorunlar ortadan kalkıyor. KISACA ŞU AN TÜRKÇE KULLANMAK ÇOK BİR İŞE YARAMIYOR =))
  • klavye için daha önce bu konuda anlatılmış olan lg g3 klavyeyi kullanıyorum. Türkçe gayet güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

klavye için daha önce bu konuda anlatılmış olan lg g3 klavyeyi kullanıyorum. Türkçe gayet güzel

Üstteki numeratik tuşları çıkartabildinmi ?
  • özqür_34 kullanıcısına yanıt
    Hayır biraz araştırdım ama bulamadım o özelliği.
    Bir de güncel lg g3 de klavyeye gelen son güncellemeler gözükmüyor. İyileştirmeler yapılmıştı onlarda gözükmüyor.
  • Arkadaşlar telefon stoklara ne zaman gelecek resmi bilgisi olan var mı?

Forumda 15 şubat diyenler oldu. ama facebooktaki sayfasındaki yorumlarda şubat sonu diyenler var. Kesin bilgisi olan paylaşabilir mi bizimle
  • Parayı enpara'ya attım, bekliyorum.

• sene331 S kullanıcısına yanıt
    Şubat sonuna kalabilir büyük olasılık. Yanlış bilmiyorsam Çin'de yeni yıl tatili var bu aralar. 2 hafta sürüyor diye hatırlıyorum.
    Yetiştiremedilerse büyük olasılık ay sonuna doğru gelebilir yeni parti.

Benim asıl merak ettiğim m1 note ne zaman gelecek. Çok güzel bir telefon ve çok uygun bir fiyata (maks. 600-700 civarı bekliyorum ama dolardan dolayı belirsizlik var) geleceğini umuyorum.
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Meizu M1 modeli 1 dakikada 100 bin adet satmış. Link
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.