Şimdi Ara

n11 Maximum Kampanyası (n11 de geçerli 111 maxipuan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
20
Favori
23.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Bonus ve World kart kullananlar hiç üzülmesinler, yine 1000/50 vereceklerdi bir işe yaramayacaktı. Şu bankalara koyun tavrınızı, güzelim 111 TL puan veren bankalarada kötü örnek oluyorlar

@Qantas Card Finans puanları hiçbir yerde geçmiyor mu? Emin misiniz, bence bi araştırın

çok az yerde geçiyo yaaa....

bu arada bugün wörtkartımı iptal ettirerek ykb ye olan tavrımı belli ettim.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Bonus ve World kart kullananlar hiç üzülmesinler, yine 1000/50 vereceklerdi bir işe yaramayacaktı. Şu bankalara koyun tavrınızı, güzelim 111 TL puan veren bankalarada kötü örnek oluyorlar

@Qantas Card Finans puanları hiçbir yerde geçmiyor mu? Emin misiniz, bence bi araştırın

limit artırımı için ararlar yakın zamanda

• Kart çıkartmak zor birşey değil, kendilerini düzeltirlerse yine çıkartırız bende geçenlerde iptal etmiştim tavrınızı gösterdiğiniz için sizide tebrik ederim.

Card Finans puanlarına gelince, benim alışveriş yaptığım bir çok yerde geçtiği için mi bilmem ama bana az gelmiyor. CarrefourSA, Şok, Özdilek, Shell, LCW, N11, Hızlıal(zaten hepsi geçiyor ) bunlar bana yeterli geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektor20tr

MaxiPuan kullanılarak yapılan ödemelerde , siparişin tamamını MaxiPuan ile ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Alışverişin bir kısmı MaxiPuan, bir kısmı nakit olarak ödenemez. Kartınızda bulunan MaxiPuan miktarının tamamı, sepet toplamına eşit ya da sepet toplamından fazla olmalıdır. Örneğin; 50 TL'lik MaxiPuanınız varsa, 70 TL'lik alışverişinizde bu MaxiPuanı kullanamazsınız.

O zaman 111 TL yi nasıl denk getireceğiz hocam bunlar s.....z bu kadar da olmazki yada 111 puan geldi aldık 100 TL ilk urun ne olacak 11 TL yanacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

quote:

kararlıyım geri dönmücem....

• finansbank kampanyasının bitmesini dört gözle bekleyenler vardı. beterin beteri var.bana göre maximum kampanyası iyi olmadı. ayrıca finans bank kampanyasını özellikle incelemiştim puanlar sadece n11'de geçerlidir diye birşey yazmıyordu. neyseki finans gibi süresi uzun değil.15inde bitiyor.
  • maxıpuanı geçen kullanamadım n11 de. acaba artık kullanılır mı?
  • n11 bu saatten sonra worldcard ile anlaşmaz. çünkü world 50 liradan fazla vermez.

çingenelik eden bankaları sevmiyor bu n11.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

quote:

kararlıyım geri dönmücem....

2 sene sonra da arayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: xAsilKurtx

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Kampanya kapsamında Kazanılan MaxiPuanlar sadece n11.com’da kullanılabilir.

Finansbank'ın kampanyasında filan da öyleydi.

Finansbank kampanyasında öyle birşey yazdığını hatırlamıyorum

Bence de sadece n11 diye bir şey yoktu
  • sadece n11 olmayaydı eyiydi ama bunada şükür şimdi elektronik kuponu beklicez. Şansımıza 1500/200 1000/100 vermezler yine yalan olur.
  • 15 ini beklemek farz oldu. Bence cok sakat bir kampanya olmus. Hem puanlari n11de harcat hemde iptal edilirse puani geri yukleme. Bence burda resmen israil oyunu gibi yahudi oyunu var. N11 firmalarla konusup puanlarla yapilan harcamalari stok yok diye iptal edin der mi der.
    DIKKAT DIKKAT DIKKAT

• Bu olmadı

• 11.11.2014 de gorusururuz arkadaslar

• iş bankası yapmış gene. millet 1000 tl ye 2000 tl puan bekliyor anlaşılan fırsat takip eden kitlemiz bir anormal kusura bakmayın.
  • Allah cezasını versin iş bankasının. bütün bankalar kredi kartı aidatını aramayla iade ederken bunlar iade etmemek için direniyor. kesilen aidatı alabilen var mı bunlardan
  • Maycomb kullanıcısına yanıt
    Artık bazı hukuk bürolarında sadece bu aidat ve kredi tahsis ücretini geri alıyorlar...
    Bankadan avukatlık ücretini tahsil ediyorlar..(DAVA AÇARIZ TEHDİDİYLE...Avukatlık ücretinin bi kısmını alıyorlar...)
    Ücretsiz 15-20 günde alıyorsun...
    Noter ücreti bile hukuk bürosu anlaşmalı bedava...

Sen yeterki dökümanı al.
    Dökümanı çıkartma parası alırlarsa onuda tahsil ediyorlar :) (Bu ücret bildiğin bezdirme ve göz korkutma)
    Sonuç o kadar emsal varken senin almaman imkansız :)
    Şimdiden iadeleriniz hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 1 Kasım 2014; 14:06:49 >
  • Maycomb kullanıcısına yanıt
    7 yıllık iş bankası kullanıcısıyım 1 tane aidat ödemedim. hesap kartıma dönem sonu tutarı ödeme talimatı verdim. kredi kartınıda kesilen ay arıyorum saniyede geri yatırıyolar. askerdeyken kartımı hiç kullanmadım asker adamdan paramı alır dedim gene yatırdılar. yok abi ben diyorum ya bu millete World finans gibi rezil bankalar yarar. dürüstlük para etmiyor.
  • sadece puanla işi cok ötü olmus nakit ekleyemiyoruz 111 tl lik sipariş gecmemiz lazım naıs olcaksa ege ralısveriş yaaprsan tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

7 yıllık iş bankası kullanıcısıyım 1 tane aidat ödemedim. hesap kartıma dönem sonu tutarı ödeme talimatı verdim. kredi kartınıda kesilen ay arıyorum saniyede geri yatırıyolar. askerdeyken kartımı hiç kullanmadım asker adamdan paramı alır dedim gene yatırdılar. yok abi ben diyorum ya bu millete World finans gibi rezil bankalar yarar. dürüstlük para etmiyor.

noktasina kadar katiliyorum axess ve maximum kullaniyorum her yil iki karttan 1500 lira civari puan kazanirim, taksitte yaparim, aidat ucreti yansidigi an `kredi kartima a..' demeden iade yapilmistir der ikisi der, bu konuda hicbir kart bu 2 kart kadar comert degildir... zaten son zamanlarda axess ve maximum iyi ataklar yapiyor, bonus world 1000 liraya 50 lira puan verirken axess ve maximum 100 lira altinda vermiyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.