Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyah topu durdurmak konusunda bir tüyo vereyim;öncelikle acele edip hemen basmayin siyah topu gozunuze kestirip takip edin ve sag taraftan ekrana gelir gelmez basın;yani nişan bölümüne gelmeden 1 2 top önce basmış oluyorsunuz.bu şekilde 3 defa durdurdum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topu nişanlamayla alakası yok gibi.
    Çok kez siyah topu vurdum yinede siyahta durmadı.

• Takim yonetimi kisminda birden cok kadro olusturabiliyorsunuz. Elinizdeki T.D. ve oyuncu sayisini yuksek tutup onlarla takim ruhu daha yuksek kadrolar olusturabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: Hsyn_34

quote:

Orijinalden alıntı: KutulAmareFatihi

quote:

Orijinalden alıntı: sithicus

ben kod girdim kutulu aldım bir tek alaba çıktı diğer oyuncu ve götze gelmedi. ayın 20sinde görücez.

Bu kodu nereye giriyoruz menude bulamadim hicbirsey seceneklerde mi nerede ?

Playstatin store'da sol en alttaki seçeneğe tıklayıp kodu girebilirsin.

Redeem code kısmını diyorsun. Ama ben oraya girdiğim halde alamadım bonusları. Kodu giriyorum ok diyor kabul ediyor ama ne gelen vaarrr ne de giden.

arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse yokmu.kutunun içinden çıkan kodu psn de redeem code alanına giriyorsun , oyunu açıp myclub gelen kutusuna gittiğimizde hiç bir şey yok. bir şeyi yanlışmı yapıyoruz acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeAkDe

Topu nişanlamayla alakası yok gibi.
    Çok kez siyah topu vurdum yinede siyahta durmadı.

Zaten siyahi vurmuyoruz siyaha gelmeden birkac top önce basitoruz tekrar donup geldiginde oturuyor..

• Us psnden aldim oyunu türkçe dil desteği yokmudur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: candas1903

Us psnden aldim oyunu türkçe dil desteği yokmudur acaba

US psn'de Turkce olmaz.

• arkadaşlar pes15 bugün aldım, ancak otomatk gelen update'i yapamıyorum ındırılmıyor ne yapmam gerekır bılgısı olan ? pes2015 sunucusuna bağlanamıyorum haliyle acil yardım
  • angelsbjk kullanıcısına yanıt
    Dostum benim sorunumda bütün maçlarım simülasyon ben kendim oynamak istiyorum bunu nereden yapmam gerekli ? lütfen yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadishh

Dostum benim sorunumda bütün maçlarım simülasyon ben kendim oynamak istiyorum bunu nereden yapmam gerekli ? lütfen yardımcı olurmusunuz

Menude saga dogru git. Klasmanlar yada divisions yazar. Ilk actiginda son oynadigin mac sekli cikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 17 Kasım 2014; 19:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadishh

şöyle oluyor myclub modunda 4 çeşit maç yapılıyor dördü de aynı menüde yani myclub açılınca ilk gelen ekranda bir kere R1'e basıyoruz ve maç menüsüne geçiliyor bu menüde en soldaki seçenek normal rakibe karşı olan ortada ki seçenek bilgisayara karşı olan seçenek sağda üstte ki antrönör modu onun altındaki de turnuvalar oluyor

1- bilgisayara karşı
    2- klasmanlar yani normal bire bir online rakibe karşı oynuyoruz
    3- klasmanlae (SIM) yine online rakibe karşı ama eski peslerde "antrönör mod" olarak geçen mod
    4- myclub klasmanları yani turnuvalar burada da sanırım hem normal rakibe karşı hemde antrönör modunda turnuvalar yapılacak hayırlıyısla açılırsa

myclub ekranı da dörde ayrılıyor hemen sol üstte takımınızın isminin yazdığı yerin altında yazıyor bu ekranlar şöyle

1- KULÜP EVİ burda en son ne oynadıysanız en solda o oluyor örneğin bende klasmanlar (SIM) var şu anda ortada takım yönetimi altında oyun planı sözleşme vs
    2- MAÇ burda ise sadece maç ekranı var
    3- İSTATİSTİKLER adı üzerinde istatistikler
    4- İLAVELER burda da ıvır zıvır var aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: misanthropic

arkadaşlar pes15 bugün aldım, ancak otomatk gelen update'i yapamıyorum ındırılmıyor ne yapmam gerekır bılgısı olan ? pes2015 sunucusuna bağlanamıyorum haliyle acil yardım

Psn storda bakimda, pes server de bakimda

• quote:

Orijinalden alıntı: galasoldiers

quote:

arkadaşlar pes15 bugün aldım, ancak otomatk gelen update'i yapamıyorum ındırılmıyor ne yapmam gerekır bılgısı olan ? pes2015 sunucusuna bağlanamıyorum haliyle acil yardım

ps store'u bilemiyorum ama pes serverları açık şu anda buradan da kontrol edebilirsiniz
    http://www.konami.jp/we/online/

• quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Orijinalden alıntı: galasoldiers

quote:

ps store'u bilemiyorum ama pes serverları açık şu anda buradan da kontrol edebilirsiniz
    http://www.konami.jp/we/online/

40 45 dk once baktim en son hata veriyordu acildiysa dediginiz dogrudur bilgilendirme icin tesekkurler

• galasoldiers kullanıcısına yanıt
    306 mb indiriyor sonra kopuyor anlamış değilim umarım psn de sıkıntı vardır da konami de yoktur fifanın 90+ pace 'li adamlarını koşturanlardan bıktım,sıkıldım pes oynamak istiyorum
  • misanthropic kullanıcısına yanıt
    Dogru yerdesiniz hocam :)) sistem tam oturmadi bazi arkadaslar sorunsuz online oynarken bazilari magdur durumda konami calisiyor surekli bakim vs sistemi kapatiyorlar umarim online konusunda sorunsuz bir sene geciririz:)

• Toplardan Robben cikaran falan varmis benim hala en iyisi Pedro:)
    Siyah>altin>gumus>bronz>beyaz top seklinde gidiyor. Siyahlardan 80 ve uzeri cikiyor.

• sorun hala devam ediyor store da düzeldi... 300 ile 400 mb arası indiriyor sonra bağlantı kopuyor pes update dışında fifa ultimate team çalışıyor internetle alakalı bi sıkıntı yok yani
    sorun ne acaba ya varmı yaşayan böyle bişey ? oyunu aldık 3 saattir oynayamıyorum
  • yeri gelmişken şu siyah top kırma falan mevzusu nedir taktiği nedir ne yapıyım bi yardım alıyımda sizden önce öyle yapalım ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungbeetle

Siyah topu durdurmak konusunda bir tüyo vereyim;öncelikle acele edip hemen basmayin siyah topu gozunuze kestirip takip edin ve sag taraftan ekrana gelir gelmez basın;yani nişan bölümüne gelmeden 1 2 top önce basmış oluyorsunuz.bu şekilde 3 defa durdurdum..

Bunda beklemede durdurmayi etkiliyo galiba cunku az bekledim bastim durmasi biraz zaman aldi baska sefer cok bekledim bi bastim hemen bir iki top sonra durdu. Peki bunu nasil ayarlayacaz bide bu var??
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.