Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa da ultimate team in U su etmez. 2009 da çıksaydı belki güzel olabilirdi. Bu kadar kötü bir taklit nasıl yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v. Persie -- 17 Kasım 2014; 22:11:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Fifa da ultimate team in U su etmez. 2009 da çıksaydı belki güzel olabilirdi. Bu kadar kötü bir taklit nasıl yapmışlar

Yanlis konuya gelmissin, dk45-90 garanti gollu, her mac standart 5 dk. uzatmali, santra bugli, bol momentumlu fut konusuhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75061471 bu arada fifayi onsiparisle alip oynadim oyunu oynamadan elestirenlerden degilim.
    Edit: ibarbo'yu unutmusum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 17 Kasım 2014; 22:43:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 saat beklediğime değdi :D Ronaldo geldi yılın kadrosundan
  • arkadaşlar size bi açıklama yapıyım istediğinizi içinden çekip alın sizin bileceğiniz iş sadece deneyimlerimi yazıcam ben 6 yaşımdan beri playstation oynarım ve hafızam beni yanıltmıyorsa pes, fifaya(winning-iss) her sene çakmıştır uzak ara...taa ki fifa 10 ultimate team den sonra (fifa10 cok başarılı değildir ancak pesin bocalama dönemine girdiği zamana denk geliyor bence) fifa 11 den günümüze kadar pesi sollamış, bayaa bir önüne geçmiştir ki bu da pesin saçmalama dönemine denk gelmiştir(söylentilere göre pesin yapımcılarından bazıları fifaya geçti...)
    Ben 2010 dan beri hem pes hem fifa online oynarım 11 den beri fifanın daha iyi olduğunu kabul ettim ancak gel gelelim bu seneki fifaya...rezillik... o az önce bahsettiğim pesin saçmalama evresine girişi fifa yapıyomuş gibime geldi.Pes 2014 ü bilgisayarda oynadım tam bir fiyaskoydu,rezillikti ancak 15 i oynadım ve gördüm ki olaylar sanki fifanın pese yaptığı gibi bir bocalama döneminde sollayacakmış gibi... Fifacılar hiç anlatmasın arkadaşlar ben fifa ult. team' e yaklaşık oyun hariç 500,600 lira harcamışımdır paket açmaya ancak kadromun değeri şuanda Ronaldo ve mesiyi yanyana koyamıyor o kadar kötü durumda yani,diyeceksiniz ki kardeşim o senin şansızlığın... sokarım böyle şansızlığa...adamları zengin ediyoruz ellimize geçen bi bok olmuyor, üstüne adamlar ful 90+ paceli adamlarla momentum denen saçmalık yüzünden haşamat ediyolar... fifa bitme dönemine giriyor gibi pes böyle devam ederse eğer tabi
    PES

• kodu girdim gelen kutusuna hediye geldi kabul ettim ama kadroda gözükmüyo neden olabilir
  • KenJoy kullanıcısına yanıt
    dostum sözleşmeye girceksin orda ya birinci ya da ikinci sekmeyi seç orda beleşe yılın kadrosundan oyuncu seçme var bas ona gelcek oyuncu
  • Arkadaşlar

Herşey iyi hoşda şu defans yapma sıkıntısını bi çeken bnmiyim
    Bu oyunda nasıl defans yapıldığını birileri anlatabilirmi.
    Kareye basılı tutuyorum oyuncular salak gibi rakibi takip ediyor müdahale etmiyorlar
    Hızlı koşma+kareye basıyorum seçili futbolcumla tahmini pas açılarını kapatmaya çalışıyorum bu seferde kare ile basan futbolcular açık veriyor ara pasları çok rahat geçiyor

Sadece kare+hızlı koşuya basıyorum seçili oyuncumu hiç karıştırmıyorum bu sefer rakip daha rahat kaleme yaklaşıyor seçili futbolcumu araya kaçan adama yönlendiriyorum tam topu alıcakken kaçan adam bi anda hızlanıyor ve kaleciyle başbaşa kalıyor

Sadece seçili futbolcumla x e basılı tutuyorum rakibe yetişemiyor hızlı koşuyada basıyorum rakibe yetişiyor müdahale etmiyor tabi bu esnada rakip yine ceza sahamın içine kadar giriyor sonra hızlı koşu kare x hepsine basıyorum salaklar adamın önünü açıyorlar daha rahat çalım yiyorlar

Bunların dışında rakibe yaklaşıp 2 kere arka arkaya x e basıyorum ayak uzatıp rakibi bozuyorlar bu bi nebze hepsinden iyi gözüküyor fakat sürekli böylede top kazanılmıyor rakip biraz kıvraksa adamımı çarşıya yollayıp önü bomboş kalıyor
    Atakta sarfettiğimiz efor yetmiyormuş gibi topu kazanmak için parmaklarım aşındı

Defans işini bi anlamadım varmı şöyle sağlam defans yapmayı bilen bi arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

Arkadaşlar

Kareye basılı tutuyorum oyuncular salak gibi rakibi takip ediyor müdahale etmiyorlar
    Hızlı koşma+kareye basıyorum seçili futbolcumla tahmini pas açılarını kapatmaya çalışıyorum bu seferde kare ile basan futbolcular açık veriyor ara pasları çok rahat geçiyor

Sadece kare+hızlı koşuya basıyorum seçili oyuncumu hiç karıştırmıyorum bu sefer rakip daha rahat kaleme yaklaşıyor seçili futbolcumu araya kaçan adama yönlendiriyorum tam topu alıcakken kaçan adam bi anda hızlanıyor ve kaleciyle başbaşa kalıyor

Sadece seçili futbolcumla x e basılı tutuyorum rakibe yetişemiyor hızlı koşuyada basıyorum rakibe yetişiyor müdahale etmiyor tabi bu esnada rakip yine ceza sahamın içine kadar giriyor sonra hızlı koşu kare x hepsine basıyorum salaklar adamın önünü açıyorlar daha rahat çalım yiyorlar

Bunların dışında rakibe yaklaşıp 2 kere arka arkaya x e basıyorum ayak uzatıp rakibi bozuyorlar bu bi nebze hepsinden iyi gözüküyor fakat sürekli böylede top kazanılmıyor rakip biraz kıvraksa adamımı çarşıya yollayıp önü bomboş kalıyor
    Atakta sarfettiğimiz efor yetmiyormuş gibi topu kazanmak için parmaklarım aşındı

Orta sahada ve ileride rakibi karşına Alıp sadece x ile pres yap, ama karşına Alman lazım ona göre oyuncu sec sağ analog ile. Arkasından geliyorsan r1+x ile yetişip alırsın bunu karşısından nadiren yap rakip topu çekerse çünkü adamın bosa gider.

Rakip orta sahayı gecti defansa geldi. Iste burada Kademeli defans yapacaksın bir defansını seçip yer tutacaksın diger oyuncuna kare ile Baskı yaptıracaksın. Çünkü defans ile direk girersen acık verirsin. Kanatlarda birebir de iyi Oyuncuları savunurken r2 kullan rakip yaklaşınca yine x bas. Benim yaptıklarım bunlar ve etkili. Oyunda lag gecikme yoksa tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Fifa da ultimate team in U su etmez. 2009 da çıksaydı belki güzel olabilirdi. Bu kadar kötü bir taklit nasıl yapmışlar

Yanlis konuya gelmissin, dk45-90 garanti gollu, her mac standart 5 dk. uzatmali, santra bugli, bol momentumlu fut konusuhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75061471 bu arada fifayi onsiparisle alip oynadim oyunu oynamadan elestirenlerden degilim.

Garanti gollü mü? Oynadığım maçların çoğu son dakikalarda vaya uzatmalarda atılan tek gollerle bitiyor. Peciler alışmış zaten x tuşuna basıldı tutmaya. Fifa'da taktik olduğu için kimse bunu tek oynayışta anlayamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

Arkadaşlar

Orta sahada ve ileride rakibi karşına Alıp sadece x ile pres yap, ama karşına Alman lazım ona göre oyuncu sec sağ analog ile. Arkasından geliyorsan r1+x ile yetişip alırsın bunu karşısından nadiren yap rakip topu çekerse çünkü adamın bosa gider.

Rakip orta sahayı gecti defansa geldi. Iste burada Kademeli defans yapacaksın bir defansını seçip yer tutacaksın diger oyuncuna kare ile Baskı yaptıracaksın. Çünkü defans ile direk girersen acık verirsin. Kanatlarda birebir de iyi Oyuncuları savunurken r2 kullan rakip yaklaşınca yine x bas. Benim yaptıklarım bunlar ve etkili. Oyunda lag gecikme yoksa tabi.

Teşekürler hocam bu gün pratik yaparak kendimi bahsettiğin sisteme alıştırmaya çalışıcam
    Ayrıca hocam ayarların ne yarı-yardımlımı yoksa farklımı?

• arakadaslar ps4 oynuyorum ve dun aksam bir tane rakip dahi bulamadim bu sikinti genel bir sikinti mi yoksa sadece ben mi yasiyorum bu durumu?
  • arkadaşlar bir sorum olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim
    ps 4 psn den bugün pes 2015 alsam 20 bin gp ve 3 oyuncu hediyesinden halen yararlanabiliyor muyum?
    dvd alsam yine aynı hediyeler var mı?
    acemiyim kusura bakmayın lütfen teşekkürler
  • isko_FB İ kullanıcısına yanıt
    çoğunlukla aynı sıkıntıyı ben dahil yaşayan arkadaşlar var.
  • Myclub bonusu çıka çıka Sergio Ramos çıktı;gerçi defans çok sağlam oldu Ramos(overall:90) ve Garay (overall:84) ikilisi ile..
  • server kapalımı ? oyuna giremiyorum, sunucuya bağlanılamıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Garanti gollü mü? Oynadığım maçların çoğu son dakikalarda vaya uzatmalarda atılan tek gollerle bitiyor. Peciler alışmış zaten x tuşuna basıldı tutmaya. Fifa'da taktik olduğu için kimse bunu tek oynayışta anlayamaz.

Aynı şeyden bahsediyoruz uzatma dakikalarında muhakkak gol oluyor. Defans konusuna gelirsek o tamamen oynayıcı ile alakalı. FIFA Online'da tactical defending zorunlu ve bence çok da iyi bir sistem. Ve artık PES'te de savunma sistemi buna benzer yapılmış sadece x'e basarak koşmak işe yaramıyor doğru zamanda hamle yapmak için 2 kere x'e basmak gerekiyor. FIFA'dan sisteme alışık olduğum için beğendim. Uzun lafın kısası iki oyunda mükemmel değil. Kim hangisinden zevk alıyorsa onu oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: misanthropic

server kapalımı ? oyuna giremiyorum, sunucuya bağlanılamıyor

Ben şu an sim maç yapıyorum.
  • MyClub'da hangi pas yardımı le oynuyorsunuz? Ben 1 pas yadımı ile oynuyorum. Tek pas yaparken zorlansam da, kısa paslarda kontrolün bende olduğunu hissettiriyor.
  • orkunbjk kullanıcısına yanıt
    Pas ayarları Oyuna ilk girişte offline iken yaptığımız ayarlar mı oluyor ?

Şut " ileri " modunda şut nasıl çekiliyor altıpastan yaptığım vuruşlar bile hep direklere çarpıyordu...
  • orkunbjk kullanıcısına yanıt
    yok girmiyor benim sunucuya bağlanılamıyor...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.