Şimdi Ara

Kız Milletini O Kadar İyi Tanıyorum ki Hepsi Birer Şeytan! Biz Kiminle Evlenicez? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
271
Cevap
12
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinsizin hakkindan imansiz gelir ona gore davranmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malatya6089

Abi benim sevgilim yok sevecegim biriyse sıkıcı olsa bile insan sevdigiyle olduktan sonra sıkıldığını zannetmiyorum en azından bakarsın onla hayallere dalarsin güvenirsin ona arkasindan is cevirecegini aklindan gecirmezsin ama raziyim sıkıcı olsun tabi sevgilim yok haksizmiyim

Sevgilin olunca anlarsın

• Daha az önce 11 aylık ilişkimde nefesim diye kayıtlı olan şahsın instagram hesabında erkekle fotoğraf atıp onunla sevgili olduğunu arkadaşımdan öğrenince şoke oldum. Daha 2 gün önce ayrılmamıza rağmen(ki hep seninim, erkeklerle konuşmuyorum dedi) bunu yapması ağır oldu. Ek olarak onun ilki oldum. Yani ilişkiye girdik. Benim olmuştu. Böyle bir şey neden yaptı, aklım almıyor doğrusu
  • kardeş hanım hanımcık olanı istemessin yırtık olsun istemessin sen ne dalak istiyosun anlamadım?
  • 'evlenilecek kız kalmadı demişsin, ama kızı yatağa atmışsın'. evlenilecek erkek kaldımı diye sormak lazım önce.
  • Sıcak pudinge parmağını sokmak gibi birşey işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

'evlenilecek kız kalmadı demişsin, ama kızı yatağa atmışsın'. evlenilecek erkek kaldımı diye sormak lazım önce.

Ben kimseyi zorlamadım ki, hatta ilk olması isteyen en az 3 kıza da ben o sorumluluğu alamam dedim yapmadım.

• burası new yorkmu? yağmur yaginca sevgilisinin kahve içip klasik müzik dinlemesini istiyormuş.26 yaşındasın ama hiçbir şeyin farkında değilsin bu kafayla zor bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKINGS

Daha az önce 11 aylık ilişkimde nefesim diye kayıtlı olan şahsın instagram hesabında erkekle fotoğraf atıp onunla sevgili olduğunu arkadaşımdan öğrenince şoke oldum. Daha 2 gün önce ayrılmamıza rağmen(ki hep seninim, erkeklerle konuşmuyorum dedi) bunu yapması ağır oldu. Ek olarak onun ilki oldum. Yani ilişkiye girdik. Benim olmuştu. Böyle bir şey neden yaptı, aklım almıyor doğrusu

Demekki ilişkiniz devam ederken zaten konuştuğu varmış. Senin için en iyisi olmuş, düşünsene evlendikten sonra böyle bir kız olduğunu anlasan.. Hayatın kayardı, şanslısın dostum

• no SS no GÜVEN ..........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.İ.M -- 25 Ekim 2014; 0:54:28 >
  • Csb. Bi kızla birlikte olmuş telefonu çalmış bakmış arayan 4 yıllık sevgiliymiş. Helal valla kardeş telefon ekranına bakarak 4 yıllık sevgilisi olduğunu nasıl anladın

..
  • Kızlar da kendi aralarında evlenilecek erkek kalmadı diyorlar. Her şey karşılıklı demek ki..
  • Oyle tabi. Evlilik dusunmuyosun ki ister istemez. Eski fuckbuddy'nin bile evlendigini goruyorsun. Kocasi garibim her seyden habersiz, saf.

Kadinlari tanidikca, hem evlilikten uzaklasiyorsun, hem de ciddiyetten.

Kadina guvenen, kendini ; guvenmeyen, kadini kandirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

burası new yorkmu? yağmur yaginca sevgilisinin kahve içip klasik müzik dinlemesini istiyormuş.26 yaşındasın ama hiçbir şeyin farkında değilsin bu kafayla zor bulursun

Böyle şeyler sadece new york da mı oluyor. Bence çok şey istemiyorum hocam, ömür geçireceğim kız biraz farklı olmalı

• Türk kızları böyle, cidden böyle. Yabancı kızlarda var o dediğin kahve olayı falan filan işte onlar dibine kadar seviyor bu arada.
  • Ölümü hazmedemedikleri içindir
  • evlensenizde hemen çocuk yapmayın (en az 5 sene ciddiyim) bunuda bi yere yazın
  • egosu tavan yapmış türk kızlarından iğreniyorum

• Biz erkekler çokmu namusluyuz
    bizm kızlık zarımız yok die. ona buna gideriz. onla bunla yatarız. sonra namuslu kız bulamıyorm diye yakınırız. bunu bi kendinize sorun
    kimse kusura bakmasın su testisi su yolunda kırılır.
    diskoda orda burda takılan. o ortamlardan kız bulur
    cemaatte takılanda cemaatten bulur.
  • bu mesele bana üni de ilk yılımı hatırlattı..üniversitede ilk yıl ilk ders.. Prof. geldi, adam konuya direkt şöyle girdi;

"arkadaşlar fakülteye hoş geldiniz. Önünüzde 4-6 yıl arası bir süre var mezun olmak için. Derslerinize iyi çalışıp iyi öğrenin, mesleğinizi adam gibi belleyin. Unutmayın en iyi işi ve en iyi eşi burada bulacaksınız. Önümüzdeki yıllarda eşinizi de burada seçin derim. Çünkü bu insanı uzun süre tanıma fırsatı bulacağınız için muhakkak iyisini kötüsünü çürüğünü çarığını huysuzunu efendisini aradan ayıklarsınız..Mezun olduktan sonra çok zor hayat arkadaşı bulursunuz demedi demeyin."

ve bulamadık..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.