Şimdi Ara

BENİM BUNLARDAN EKSİĞİM NE ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
24
Favori
16.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guitarist999

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Senin hayatına sahip olmak isteyen o kadar çok insan var ki...

Uzun zamandır gördüğüm en güzel yorum.

hiç sokğa çıkmıyorsun sanırım hiç yoktan arada bi mahalle kahvesinin önünden geçsen aynı fakir edebiyatı görürdün hhdgkljhsglkdh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu sene taban puanından öğrenci almadı tabana düşmedi bile yapılan başvuruların neredeyse hepsini en tepe puandan aldı. normal 500 özel puan 800 yani.

Üstüne üstlük birde buraya gidenler o puanı tutturmakla kalmıyor her dönem 24.000 tl ücret ödüyorlar 26.000 de olabilir tam hatırlayamadım şimdi.

Hergün benzer konular açılıyor falan ayrı da, sadece bilgi içeren bir yorumu neden eksiler bir insan? Bazı yorumlarda üyeler sadece bilgi içerikli mesaj giriyor hemen 5-6 eksi. Hayır, neyin cekememezligi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayla girilmiyor buraya. Çalış al puanı ve burada oku
  • Hiç biri gerçek değil gösterilenlerin. Robert mezunuyum.
  • Abi mükemmel bir okul gerçekten okul dedikleri bu olsa gerek kendi lisemi söyliyim tuvalette ayna yok sivi sabunu sikmaya korkuyoruz icine isemişlerdir diye

• quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Parayla girilmiyor buraya. Çalış al puanı ve burada oku

yıllık 70 bin lira

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

yıllık 70 bin lira

Kardeş sen adam gibi çalış seni havada kaparlar sen merak etme.
  • quote:

quote:

quote:

yıllık 70 bin lira

yav yıllık 70 bin lira diyorum. özel amerikan okulu burasi.yüz bin puan yap ama para verme kapıdan içeri sokmazlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

yıllık 70 bin lira

yav yıllık 70 bin lira diyorum. özel amerikan okulu burasi.yüz bin puan yap ama para verme kapıdan içeri sokmazlar

Tamam kardeş sen böyle devam et kolay gelsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yıllık 70 bin lira

allah allah sen sorunlumusun abi
    ne oldu simdi? yıllık 70 bin diyorum laf sokmaya çalışıyosun

• Fakir edebiyatı yine uçmuş.

Ne zaman bu biter o zaman ülkede bi umut olur yoksa sittin sene böyle gider
  • Zamaninda beni cagirsalar da hayatta gitmezdim ki bunun abisi koc universitesi tam burslu cagirdi, burs yurt hersey verdi gitmedim..

HAYYATTA UYUM SAGLAYAMAZDIM BURAYA BEN ANADOLU COCUGUYUM KARDES, HEP DUSUNDUM BUNU VE HAYATTA ONLARIN YERINDE OLMAK DA ISTEMEZDIM

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yıllık 70 bin lira

allah allah sen sorunlumusun abi
    ne oldu simdi? yıllık 70 bin diyorum laf sokmaya çalışıyosun

Sallamadan önce araştır bu kafayla mı girmeyi bekliyorsun oralara. Burs diye bir şey var duymadın mı hiç ? Ayrıca isterse 600 puanla alsın lisedir yine aynı muhabbetler döner sen merak etme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hayatı; para, hırs, kariyer, mevki, sosyal hiyerarşide üst konumlar olmuş bir liseli hezeyanı daha.

yazık la. geberip gideceksiniz hala daha gözünüzün önündeki şeyleri görmeden ne hayaller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i miss you bro -- 24 Ekim 2014; 23:33:23 >
  • Halimize sukredelim.

• Kimseyi eleştirmeden kısaca bir kaç gerçeği yazayım

1 Robertte burs veya havada kapma filan yok ( bazı burs veren sponsor kuruluş veya vakıftan bulabilirsiniz ayrı ) fakat o puanı yapıp maddi imkanı olmayan çocuklar Alman lisesi veya Hisar okulları veya duruma göre Şişli Terakki gibi okullarda yüzde yüz burslu okuyabilir

2 Robertli öğrencilerden ve mezunlardan çok tanıdığım var burada uzaylı görmüş köylüler gibi konuşulmuş
    akranlarından birkaç net fazla net yapmış gencecik çocuklar işte ve her türlü tip de üretir Oxford Yale Harvard gibi okullara da çok sayıda öğrenci gönderir e helal olsun he bahsedilen türde tipler de illa vardır şımarığı da vardır kibirlisi de sohbet edilmez denilecek tip de vardır -e nolmuş nerede yok

3 genç kardeşim aslında ülkedeki eğitim ve fırsat eşitliği konusunda isyan ediyor ve çok haklı
    Robert bu arada bence gerçekten de en iyi eğitimi veren okullardan biri büyük ihtimalle birincisi

AP gibi zor bir sistemi yıllardır öğrencilerine hakkıyla öğretebilen tek kurum kısaca açayım AP dersleri veren başka okullar da var fakat ap valculus ab ve bc ap istatistik ekonomi veya fizik kınusunda bu yetkinlikte veya çeşitlilikte öğretebilen başka okul yok

Hisar iyileşti Açı calculus ab için iyi üsküdar da yolun başında sayılır

Neyse bence genç kardeşimize bu imkanları sağlayamamak bu sistemin ayıbıdır ve genç kardeşim haklıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 24 Ekim 2014; 23:43:14 >

• Çocuğunu kıskanmak nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Kimseyi eleştirmeden kısaca bir kaç gerçeği yazayım

1 Robertte burs veya havada kapma filan yok ( bazı burs veren sponsor kuruluş veya vakıftan bulabilirsiniz ayrı ) fakat o puanı yapıp maddi imkanı olmayan çocuklar Alman lisesi veya Hisar okulları veya duruma göre Şişli Terakki gibi okullarda yüzde yüz burslu okuyabilir

2 Robertli öğrencilerden ve mezunlardan çok tanıdığım var burada uzaylı görmüş köylüler gibi konuşulmuş
    akranlarından birkaç net fazla net yapmış gencecik çocuklar işte ve her türlü tip de üretir Oxford Yale Harvard gibi okullara da çok sayıda öğrenci gönderir e helal olsun he bahsedilen türde tipler de illa vardır şımarığı da vardır kibirlisi de sohbet edilmez denilecek tip de vardır -e nolmuş nerede yok

3 genç kardeşim aslında ülkedeki eğitim ve fırsat eşitliği konusunda isyan ediyor ve çok haklı
    Robert bu arada bence gerçekten de en iyi eğitimi veren okullardan biri büyük ihtimalle birincisi

AP gibi zor bir sistemi yıllardır öğrencilerine hakkıyla öğretebilen tek kurum kısaca açayım AP dersleri veren başka okullar da var fakat ap valculus ab ve bc ap istatistik ekonomi veya fizik kınusunda bu yetkinlikte veya çeşitlilikte öğretebilen başka okul yok

Hisar iyileşti Açı calculus ab için iyi üsküdar da yolun başında sayılır

Neyse bence genç kardeşimize bu imkanları sağlayamamak bu sistemin ayıbıdır ve genç kardeşim haklıdır

tesekkur ederim boyle güzel bir yorum yazdigin icin

• Kahrolsun kapitalizm ne diyim gece gece forumda takılayım dedim moralim ortaydı bu konuyu gördüm moralim bozuldu lise hayatım çok *oktan geçti bunların hepsi zengin veletleri ve ilerde bunlar ünlü de olacak ve bazıları aileleri sayesinde milletvekili bile olur bu ülkedeki ünlülerin çoğu hep bu okullardan mezun amerikada en iyi yerlerde oluyacak biz fakir olarak 3-5 kuruş için sürünürken bunlar hayatlarını yaşayacaklar

Bunları gördükçe Komünist olasım geliyor!

• onu bunu geç aslan araştır hakkarinin bir dağında kahvede ders çalışarak üniversite sınavı birincisi olan var
    kitap yok hoca yok okul yok dersen anlarım da çalışamıyorum diyemezsın zaten çalışsan bile bunu yapabileceğinin garantisi yok biraz da doğustan gelen şeyler olacak

o özendiğin ortamda yıllık 50k ile okuyan öğrencilerden oluşuyor millet o parayla 4 sene şehir dışında üni okur
    tamamı zengin yarın öbür gün dara düştüğünde kimse tanımayacak seni bilmiyorum gerçekten arkadaşım diyebileceğin kişiler çıkacak mı
    sınavla aldığına bakma belli bir camianın çocuklarını sınavla alıyorlar olay sadece para

senin bunlardan eksiğin yok bütün insanlar eşit ama onların parası senden çok tek fark bu

yorumlara bakarken buna da şükür olayına denk geldim orada bir yanlış anlaşılma var buna da şükür deyince kenara çekip stop etmiyoruz buna da şükür deyip daha ileri gidiyoruz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.