Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah maşallah bi de downgrade yapmayı başarsalar ...
  • ipad de denedim olmadi program ipadi gormedi bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

baktilar ios 8 e gecenlerin sayi cok ama cok az apple 8.1 de bilerekden acigi yayimladi gecmisdede boyle olan olaylar cok olmusdu

Çok az mı? Şaka mısın kardeş. iOS 7 kullanıcısı kadar iOS 8 kullanıcısı var.

Tabloda gördüğün rakamlar iOS 8 çıktıktan 3-4 gün sonra yayınlandı. Şimdiki kullanıcı sayısı daha fazladır. Madem sallayacaksın destekli salla bari.

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakiv

quote:

baktilar ios 8 e gecenlerin sayi cok ama cok az apple 8.1 de bilerekden acigi yayimladi gecmisdede boyle olan olaylar cok olmusdu

Tabloda gördüğün rakamlar iOS 8 çıktıktan 3-4 gün sonra yayınlandı. Şimdiki kullanıcı sayısı daha fazladır. Madem sallayacaksın destekli salla bari.

sen akillisin degilmi? ios 1.0.0 cikdigigunden ios la ugrasiyorum her versiyounun jb ni unlocku hardwave unlock u nu yapdim (uygun olnalarini) bana gelib akil ogretme bak gecen seneki rakamlar

bu rakamlar aralik ayi icin ama ios 8 fazla geriden irelliyor kendi gordugum forumda bile cok kisi ios 7 de hala

• Ilk iPhoneum ama bende deneyecem.İOS jeilbreaksız biraz kısıtlı bir işletim sistemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh oh oh cydia da güncellensin mis

Edit:Program cihazı görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucterian -- 22 Ekim 2014; 13:33:24 >
  • Biraz cahil geldim buraya ama 7 lik jail yükle ipadim de buna geçiş yaparken veri kaybımolur mu ve tam olarak nasıl yapacağım heycanıma verin bu sorularımı cevap veren biri umarım çıkar
  • Deneyelim hemen
  • Herkez deniyelim diyo susuyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakiv

quote:

sen akillisin degilmi? ios 1.0.0 cikdigigunden ios la ugrasiyorum her versiyounun jb ni unlocku hardwave unlock u nu yapdim (uygun olnalarini) bana gelib akil ogretme bak gecen seneki rakamlar

bu rakamlar aralik ayi icin ama ios 8 fazla geriden irelliyor kendi gordugum forumda bile cok kisi ios 7 de hala

''baktilar ios 8 e gecenlerin sayi cok ama cok az apple 8.1 de bilerekden acigi yayimladi gecmisdede boyle olan olaylar cok olmusdu''

Çok ama çok az demişsin neye dayanarak. O zaman iOS 7 kullanıcısıda çok ama çok az.

Sence iOS 7'ye geçiş neden bu kadar hızlı oldu? Stabil olduğu için mi? Tabikide hayır, bu zamana çıkmış en sorunlu iOS sürümüydü belkide 7. Arayüz değişikliği yapıldığı için bu kadar geçiş oldu. iOS 5 ve iOS 6 geçişlerine bakarakta bunu rahatlıkla anlarsın.

İstediğin kadar iOS sürümü kullan bu bilgili olduğun anlamına gelmez.

• Sanırım Yakında Bir Güncelleme Gelecek :)

• Deneyen kuran var mi cidden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lifevita kullanıcısına yanıt
    Yukarıda da belirtmişler ve evet program cihazı görmedi
  • program çalışmıyor mu ben mi kuramıyorum? ekranın ortasında touch id diye kırmızı bir uyarı var bunu nasıl yükleyeceğiz bilgisi olan var mı?
  • Tunyukuk kullanıcısına yanıt
    Daha cikmamis ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bence başlığı değiştirelim. JB çıkması an meselesi falan diyin. adamlar projeye çalışıyorlar onu yayınlamışlar.

az daha bekleyin geliyoz demek istemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 22 Ekim 2014; 13:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

hocam bence başlığı değiştirelim. JB çıkması an meselesi falan diyin. adamlar projeye çalışıyorlar onu yayınlamışlar.

az daha bekleyin geliyoz demek istemişler

Aynen Hocam Bende Öyle Düşündüm Hatta Yeni Resimler Ve Yükleme Ekranı Koydum İlk Mesaja :)
    Yakında Diye Başlık Atmak Daha Mantıklı Olacaktır..:)
  • bunları buluyorlar da şu downgrade yı bulsular keşke
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    hocam bunuda bulmuşlardır eminim. ancak apple izin vermedikçe yayınlanamaz. apple Jailbreak e izin veriyor. yada davayı kazanmak için uğraşmıyor çünkü inanıyorum ki Jailbreak telefon satışlarını arttırıyordur. ios'ları geriye doğru getirme ise apple a maddi olarak zarar verir. telefon satılır biter.. ama ios ta imza olayı müşterilerle bağını kopartmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.