Şimdi Ara

İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
2.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Gerçekten 8.1 ' e geçmek için içime su serptin kardeşim :)

5S Kullaniyoorum 7.1.2 sabah 9 10 gibi sarjdan cikartiyorum cihazi akşam 9 10 ' a kadar full edge acik bazen wifi ile yetiyor bana whatsapp instagram swarm ve facebook.

ama 8.1 ' e geçmek için acayip gaza geldim suan

+ Batarya kaybi vs. ölçmek nasil olur ?

Hocam batarya ölçme programı evde bilgisayarda vardı ismini hatırlayamadım bakarım yazarım size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

quote:

Değerler güzel, ancak iPhone'a verilen parayı düşününce benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir cihaz.

Abi şimdi İphone gibi bir telefon 1.4 Ghz ile piyasada 2.4 Ghz'li işlemcilere kafa tutuyor. 8 megapixsel kamerası ile 20 megapixselli kameralardan iyi değer gösteriyorsa ben bu markaya saygı duyarım.
    En azından teknoloji içinde bu marka rakiplerinden neden daha pahalı olduğunun kanıtıdır.

Not : Ben eksilemedim.

Pahalı olmasını gerektirecek bir şey görmüyorum. Bence hiçbir telefon da o parayı hak etmiyor. ABD'de yaşasak eyvallah ama altına don alamayan gidiyor iPhone alıyor. Kendisi güzel ama fiyatından kaybeden bir alet. Güzel ve seksi olan bir kadının çirkef ve terbiyesiz olması gibi bir şey bu, kendi kendini bitiriyor.

Eksi konusunu takmıyorum zaten, annesinin babasının kredi kartına güvenerek aldığı telefonlarla sidik yarışına giren ergen yuvası eksi verse ne olur vermese ne olur.

Abi hiçbir telefon dersin anlarım. Şimdi piyasada istediğin fiyatlara uymuyorsa ben iphone bu parayı veririm.
    Apple fiyatından bişey kaybetmiyor asla milyonlarca satış yapıyor. Abi senin kafa fiyatda anlaşılan.

Kardeş, milyonlarca satış yaptığı yer Türkiye değil. ABD'de yaşayan adama koymaz ama Türkiye'de iPhone almak akıl mantık işi değil bana göre.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Değerler güzel, ancak iPhone'a verilen parayı düşününce benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir cihaz.

Abi şimdi İphone gibi bir telefon 1.4 Ghz ile piyasada 2.4 Ghz'li işlemcilere kafa tutuyor. 8 megapixsel kamerası ile 20 megapixselli kameralardan iyi değer gösteriyorsa ben bu markaya saygı duyarım.
    En azından teknoloji içinde bu marka rakiplerinden neden daha pahalı olduğunun kanıtıdır.

Not : Ben eksilemedim.

Pahalı olmasını gerektirecek bir şey görmüyorum. Bence hiçbir telefon da o parayı hak etmiyor. ABD'de yaşasak eyvallah ama altına don alamayan gidiyor iPhone alıyor. Kendisi güzel ama fiyatından kaybeden bir alet. Güzel ve seksi olan bir kadının çirkef ve terbiyesiz olması gibi bir şey bu, kendi kendini bitiriyor.

Eksi konusunu takmıyorum zaten, annesinin babasının kredi kartına güvenerek aldığı telefonlarla sidik yarışına giren ergen yuvası eksi verse ne olur vermese ne olur.

Abi hiçbir telefon dersin anlarım. Şimdi piyasada istediğin fiyatlara uymuyorsa ben iphone bu parayı veririm.
    Apple fiyatından bişey kaybetmiyor asla milyonlarca satış yapıyor. Abi senin kafa fiyatda anlaşılan.

Kardeş, milyonlarca satış yaptığı yer Türkiye değil. ABD'de yaşayan adama koymaz ama Türkiye'de iPhone almak akıl mantık işi değil bana göre.

Türkiye'de de satıyor abi sen rahat ol. Çoğu kişi telefon bulamıyor.
    Telefonum uzun ömürlü olsun diyen İphone'nun parasını dert etmez. Neyse sonuca varamıcaz.

• Bu değerleri gördükten sonra geçme isteğim iyice arttı ama hala içimde bir tereddüt yapamıyorum
  • Arkadaslar ayri konu acmayayim dedim.ipad de nasil 8.1 ? Deneyen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Arkadaslar ayri konu acmayayim dedim.ipad de nasil 8.1 ? Deneyen var mi

İpad de sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

İpad de sıkıntı yok

Modeli yazmayi unutmusum.ipad mini retina. 7.1 den gecmeye deger mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 22 Ekim 2014; 20:13:33 >
  • Cihaz imana geldi arkadaslar
    İos 8.1 e o kadar hakaret ettim 3. Tam şarjdan sonra şarj oturdu

İphone 5

İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.

• quote:

quote:

quote:

İpad de sıkıntı yok

İos 8 de şu özellik cok isime yarar derseniz gecin derim
    Yoksa 7.1 ,ios 8.1 den bir nebze daha stabil

• Düşük sonuç alanların hiçbiri hiçbir yerde hata yapmıyor. Tek sorunları kullandıkları operatörler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhoenixBurn

Düşük sonuç alanların hiçbiri hiçbir yerde hata yapmıyor. Tek sorunları kullandıkları operatörler

Ne alaka hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

İpad de sıkıntı yok

İos 8 de şu özellik cok isime yarar derseniz gecin derim
    Yoksa 7.1 ,ios 8.1 den bir nebze daha stabil

Cok bi ozellik gozume batmadi o zaman gecmeyeyim tesekkur ederim :)

• Merhabalar şarj konusunda İos 7.1.2 den. Geçen biri olarak söyleyebileceğim şey hiçbir farkının olmadığı bu sürenin gerçekten olmuş çünkü hem önceki sürümlerden daha iyi performans sağlıyor hem de şarj olarak benim cihazım da herhangi bir soruna yol açmadı geçmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla bu sürüme geçebilirler bence. Hemde daha üst bir versiyona geçmiş ve bir çok özellik eklenmiş bir cihaza sahip olabilirsiniz. Bu mesajı dikte özelliği ile yazdım sadece konuşarak yani bence bu güzel bir özellik. Bu bile geçmemiz için yeterli bir bahane sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Pırasa -- 22 Ekim 2014; 20:32:42 >
  • baroncan1 kullanıcısına yanıt
    Maalesef vodafone çok şarj yiyor

• benimde batarya sanırım öldü batarya kaybını nasıl anlıyoruz ?
  • bende bir sıkıntı yok hemen 8.1e geçtim memnunum 7den daha iyi geldi bana.
  • şarjı geçtim de o nasıl çirkin tasarımdır öyle.
  • Gün boyunca 3G ve ekran parlaklığını hiç kısmadım açıkdı.
    Kullanım:2 saat 30 dakika
    Beklemede:11 saat 37 dakika
    Bir kaç telefon görüşmesi,video,Facebook,safari takıldım.
    Bulunduğum bölgede operatör kaynaklı çekim sorunu da vardı kimi zaman hiç çekmiyordu, kimi zaman full çektiği de oluyordu.Şuanda şarjım %28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta262 -- 22 Ekim 2014; 22:11:50 >
  • iBackupBot for iTunes

Batarya kontrolü için program.
  • Arkadaslar 2 gun once gectim 7.1.2 den 8.1 e cihaz 5s. Temiz kurulum yapmadim ama direk guncelleme attim sizce nasil degerler?
     İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ. İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.
     İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ. İphone 5S Şarj Süresi ( 8.1 ) YENİ RESİM EKLENDİ.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.