Şimdi Ara

kalbimiz mokka mantığımız kuga dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Automobilista

Hepsine bakmışsınız İX35 'e de bakın derim.

ona da baktım

çok yumuşak süspansiyonları vardı, direksiyon çok hafifti. lakin kuga kadar yakıyor ve yarısı kadar gitmiyordu.
  • Ben otomatik Mokka tercih ederdim cocuk yoksa. Otopark'ta incelemesini izlemistim ve cok basariliydi. Ben de yeni Kuga'lara isinamadim. Eski tasarim daha tok ve saglam bir izlenim veriyordu.

Hala kapora vermemisken son bir kritik yapin bence esinizle. Tercih hangisi olursa olsun, hayirlisi olsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

Ben otomatik Mokka tercih ederdim cocuk yoksa. Otopark'ta incelemesini izlemistim ve cok basariliydi. Ben de yeni Kuga'lara isinamadim. Eski tasarim daha tok ve saglam bir izlenim veriyordu.

Hala kapora vermemisken son bir kritik yapin bence esinizle. Tercih hangisi olursa olsun, hayirlisi olsun!

çocuk var hocam. zaten eşimle ben olsak sadece mokka'yı almıştık. cidden kullanması eğlenceli bir araç. lakin dediğim gibi mantık kalbin önüne geçiyor bizim için artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan kayar

Subaru xvyede baksaydiniz .gerçi onunda.bagaji ufak.

Ix35 en geniş bagaja sahip bu araçlar arasinda.

baktım hocam, çok yol sesi alıyor ve çok sert süspansiyonları var. yoksa cidden en beğendiğim araçlardandı.

hankook lastiklerden kaynakli o ses.optimo k 415 ti sanirim.mukemmel islak zemin lastiği aslinda 4 geniş kanali var ama ses yapiyor malesef.benim spodada onlardan var .mukemmel su tahliyesi yapar.

Suspansiyon spodan daha yumuşak aslinda.

O lastikler hem.serttir hem ses yapar.

Michelin taktirmişti arkadaşim ozellikle seste bariz azalma oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Hepsine bakmışsınız İX35 'e de bakın derim.

IX35 kuga nin yanında kalite olarak b suv gibi kalıyor ne yazık ki en önemlisi en dolusu 75 bin bence 79 bine kuga bir adım önde

• e320 falan al daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

e320 falan al daha iyi

bir golf değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

e320 falan al daha iyi

bir golf değil

aynen hocam 1.6 tdı hıgline desege parasının arabasıdır
  • Kararı siz vermissiniz.bize hayırlı olsun demek düşer.

• (Shell bunu begendi) (Opet shell'i dürttü)

• 2015 ilk çeyrekte kuga değişiyor, ve siz kasa değiştirmek üzere olan bir araç alıyorsunuz. Hayırlısı olsun ne diyim..
  • 140 beygir mokka 180 lik kugadan daha seri mi hissettiriyor?

• Test tüketimi 14 litre. Bence o boyuttaki bir araç için güzel. Sonuçta b segmenti benzinli bir araçla aynı şekilde test edin, o araçta 10 litre yakacaktır.
  • hocam yakıtı dert ediyorsanız almayın bu kadar net :).ocağınıza incir ağacı dikecek bir arabadan kaçının eğer maaşlı çalışansanız.

• Yazdıklarınızdan okuduğum kadarıyla mantığınızın sözünü dinleyecek kadar fark yok mokka ve kuga arasında; yakıt tüketimi, fiyat, performans vs.

Kuga'yı alırsanız aklınız mokka da kalacaktır mutlaka. Çünkü duygularınız mokka diyor.. Kuga segment olarak her ne kadar mokkadan üstün olsada, üç kişilik bir aile olduğunuzu varsayarak, mokka işinizi ziyadesiyle görür kanaatindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baskan`

2015 ilk çeyrekte kuga değişiyor, ve siz kasa değiştirmek üzere olan bir araç alıyorsunuz. Hayırlısı olsun ne diyim..

1.5'lik motor geliyor hocam araç değişmiyor. daha 2013'de çıktı. ötv zammı gelecek gibi elimi çabuk tutmam gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa229

140 beygir mokka 180 lik kugadan daha seri mi hissettiriyor?

sadece hissetmiyor daha seri:)

daha başarılı bir şanzıman daha hafif araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

hocam yakıtı dert ediyorsanız almayın bu kadar net :).ocağınıza incir ağacı dikecek bir arabadan kaçının eğer maaşlı çalışansanız.

hocam 10000 km yaparım yılda an fazla yakıt pek sorun değil yani. birde kısa mesafe hep dizel bile tasarruflu olmuyor zaten.
  • Mokka ilk çıktığında arkadaşım almıştı bir heves ama şimdi aldığına pişman, çünkü bagaj yok arkası dar vs. çocukla resmen işkence, ama onun haricinde mokka kaliteli bir araç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

hocam yakıtı dert ediyorsanız almayın bu kadar net :).ocağınıza incir ağacı dikecek bir arabadan kaçının eğer maaşlı çalışansanız.

hocam 10000 km yaparım yılda an fazla yakıt pek sorun değil yani. birde kısa mesafe hep dizel bile tasarruflu olmuyor zaten.

hocam bu kadar para veriyorsunuz madem.opel insignia falan baksanız daha hoş olmaz mı.hiç yoktan paraya değer insignia station wagon gözümde bu paraları hak edebilen yegane araç.eğer elimde 85 90 bin lira param olsa skoda superb station ve insignia station wagon araasında gidip gelirdim.kuga gibi tutulmayan bir model almanız sizi üzebilir.

tabi bu mesajım maaşlı çalışan iseniz.yok şirket sahibiyim diyorsanız her gülü koklayın hakkınız durumunuz vardır :).deneme amaçlı alırsınız piyasayı dert etmessiniz alınabilir kuga,bana göre çok çirkin bir araba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.