Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
4
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru aslında benim gördüğüm aptal kızlarda var kendini bi şey sanan birsürü kız var. Onlardaki özgüven ben olsaydı ohoooo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiskum -- 21 Ekim 2014; 16:23:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇukulatabideDomates

Valla kizla konusmayacaksan zaten cikmayacaksiniz, ama konusursan kabul etme olasiligi var

çok mantıklı aslında bide cesraet gelse
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiskum

Tamam işte herkesde var suç herkes aynı

erkekler diye başlık açtın ama
    kızlar ve erkekler diye açsan kabul görürdüm.
  • Konu erkeklerin adam gibi sevmemesi kızların kezbanlığı değil

• quote:

Konu erkeklerin adam gibi sevmemesi kızların kezbanlığı değil

oooofff offf
    Ben kezbanlık katmadım ki...
    dediğim şey şu erkeklerin yaptığını yani ölenle ölünmez hareketini kızlarda yapıyor. TEK CİNSİYET DEĞİL YANİ
    erkeklerde ayrıldıktan sonra başkasına gider, kızlarda başkasına gider... zaten aynısında kalsaydılar
    sevgili olurlar dı. (sevgili=iki kişinin birbirini severek birlikte olmasıdır)

şimdi anladın mı?
  • Sen benim anlatmak istediğimi anlamamışsın bi kere teklifi erkekler etmezmi? Gördüğüm tüm erkekler çok seviyorum diye çıkma teklifi ediyo kabul etmezse başka birine cok seviyorum diye geciyo bu böyle devam ediyo yani.
    Ayrıldıktan sonra olan bişey değil tabi herkes kendi yoluna gidicek yani. Sorun erkeklerin çok seviyorum diye kandırmaları, olmazsa hemen bi başkasına geçmeleri. Ne bilim aşk ellerinde oyuncakmış gibi kalpleriyle olmuyolar aşık. Oyunmuş gibi herşey. Öyle davranıyolar yani.

• tiskum kullanıcısına yanıt
    Ya genc adam hayatının baharında sırf egosunun yardımıyla hayata tutunan kızdan hayır cevabını alınca tabi vazgecicek.Zevksiz,görüssüzmü bu adamda hergün elma yesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrOetker -- 21 Ekim 2014; 17:23:39 >
  • DrOetker kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı kez anlatıyorum ya öyle değil. Gidiyo çok seviyorum diye çıkma teklifi ediyo reddedilincede umursamıyo, hemen başkalarına yürüyo. Hayır sevseydi biraz olsun umrunda olmazmıydı?

• quote:

Sen benim anlatmak istediğimi anlamamışsın bi kere teklifi erkekler etmezmi? Gördüğüm tüm erkekler çok seviyorum diye çıkma teklifi ediyo kabul etmezse başka birine cok seviyorum diye geciyo bu böyle devam ediyo yani.
    Ayrıldıktan sonra olan bişey değil tabi herkes kendi yoluna gidicek yani. Sorun erkeklerin çok seviyorum diye kandırmaları, olmazsa hemen bi başkasına geçmeleri. Ne bilim aşk ellerinde oyuncakmış gibi kalpleriyle olmuyolar aşık. Oyunmuş gibi herşey. Öyle davranıyolar yani.

seviyorum demiş bak burada yanlış kabul edilmeyince başkasına geçmesi normal.
    sonuç olarak sen birisine çıkma teklifi ettin diyelim kabul etmedi ısrar edermisin? hayır
    sen hiç gördünmü biri çıkma teklifi ediyor, kız yada oğlan kabul etmiyor 1 yıl sonra buluşuyorlar
    falan filan gördün mü? tabikide hayır niye Hayır dendiyse hayırdır. sonradan fikrini değiştirmişse çıkar içindir
    ölenle ölünmez.

• Bak demek istiyorumki aşklarının gerçek olduğuna inanmıyorum. Seviyorum diyolar reddedilince umursamıyolar başka birini buluyolar anında. Yani gerçekten seven insan hiçmi üzülmez hiç takmadan başkasına geçiyolar.

• Söylediğin şekilde erkek karaktersizdir haysiyetsizdir ancak seven erkek ama gerçekten sevip kızla konuşmaya cesaret edemeyip günlerce aylarca belkide yıllarca cesaretini toplamaya çalışan erkeğin çabasını görmeyen kızda benim gözümde aynıdır Çünkü bariz ortada her gün konuşup yakınlaş belki temas et ama kız olarak yardım etme, geç o işi.

Erkek cesaret toplamak için ve durumu görüşmek için kız/erkek arkadaşlarını başına toplar ve o gruptan alır gazı alır cesareti hoop gelir kızla konuşmaya red edildiği an dünyası başına yıkılan adam adamdır

He kız bunu görüp zevk almaya bakıyorsa o kıza senin bahsettiğin erkek gayet iyi gider.

Böyle kıza böyle erkek gibisinden . ( Benzetmem fenadır )

"Bir arkadaşımın hikayesi bu da işte" demeyeceğim bizzat benim olayımdır. Şuan çok şükür aklımda gönlümde belli bir kız yok ama konuşup görüştüğüm yakınlaştığım kızlar var. Belkide o kızlar bana karşı, benim önceki durumuma düşecekler ilerleyen zamanlarda bilinmez ama sanmıyorum ya 1-2 ağlar zırlar sonra unutur giderler çünkü o ağladıkları an başka bir erkeğin en rahat tavlayabileceği av malzemesi olursunuz. Bir kez kazık yiyince sende kazık atmaya başlıyorsun hayat bu

Mutluluklar..

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Umut verme bari onlara

• Sevdiğim bi kız vardı. Red de etmedi kabul de etmedi. Araya tatil girdi sonra başka bir kızdan hoşlamaya başladım. Caiz midir hocam?
  • GhostInTheShell kullanıcısına yanıt
    Ya yapmayın bak sen sevmişsin bizimkiler sevmiyo seviyorum diyolar herşeyim diyolar reddediyo başka birine geçiyolar sevselerdi böyle yapmazlardı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: bks35

sanamı sorcaz? sen uzman mısın sen bilikişi misin ? kimsin sen?

hiç moralim yoktu bugün bunu görünce güldüm iyi geldi
  • EkmekArasıKupŞeker kullanıcısına yanıt
    Devamınıda oku knk

• Bütün genellemeler yanlıştır.Erkeğinde aşık olanı seveni adam gibi adam olanı veya pust olanı yavşak olanı var tıpkı kadınlarda olduğu gibi.

Insanları erkek kadın, değilde iyi ve kotu insan olarak ayırın bu kadar kıt beyinli olmayın ha çok zor degil

• erkeklerde kızlara

• Şimdi mevzu farklı, erkeğin ne istediğine bağlı.

Kalbini mi yoksa ponpişini mi?

1 defada farklı yöne dönenler belli ki ponpişi istiyorlar.

Ama 2 veya 3 ten sonra hala kız istemiyorsa ve erkek farklı yöne doğruluyorsa, kız kendinde arayacak problemi. Eleman kalbini istiyor, vermiyorsan umrunda olmaz. Senin ayağına kapanacak, uğruna ölecek hali yok. Geç bunları.

Bu rakamların üstünde, sürekli ısrar eden erkek varsa eğer kendini tipsiz olarak görüyordur veya harbiden tipsizin tekidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 21 Ekim 2014; 18:59:46 >
  • para ve tipin varsa kızlar o zaman o erkeğe güvenir ve teklifini kabul ederler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.