Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
4
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şahsen reddilsem 1-2 hafta sonra unuturum
  • Ya git çıkma teklifi et kabul etmezse etmesin ya kaç yıl yaşıycan daha şurda rezil olursan ol hem kabul etmesede daha kaç yıl görüceksiniz ki birbirinizi? Ya seviyosa seni? Hiçbişey senden önemli değil kabul etmezse o kaybeder ve doğru kişi değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavrucuğum yavrucuğum senin yaşıtların için aşkdı meşkdi filan bunlar ekstra large gelir, anlayamazsınız
  • Mode03 kullanıcısına yanıt
    Benim gördüklerim öyle değil işte hiç gerçekten seven birini görmedim hayatımda seven de varsa helal olsun yani

• Beni alkışla o zaman ..Düzenli ve seviyeli bir ilişkim var beni biraz öv şimdi bekliyorum..!
  • beş para etmez fikirlerini paylaştığın için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiskum

Ya git çıkma teklifi et kabul etmezse etmesin ya kaç yıl yaşıycan daha şurda rezil olursan ol hem kabul etmesede daha kaç yıl görüceksiniz ki birbirinizi? Ya seviyosa seni? Hiçbişey senden önemli değil kabul etmezse o kaybeder ve doğru kişi değildir.

Reddedilirsem çok üzülürüm zaten kızla sürekli görüyoruz birbirimizi denebilir buda reddedildikten sonra iyice yerin dibine girmem anlamına geliyo.Aslında çok atılgan cesaretli sosyal biriyim ama bu kızı görünce ne konuştuğumu bile unutuyorum daha önce çok cesaret veren oldu ama en fazla numarasını isteyebildim onu da isterken nası utana sıkıla istediğimi hatırladıkça gülüyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: r10semih

bu devirde aşk işi yalan.Çok seviyorum diyen adamların çoğu işini görüp uzaklaşma peşinde.Çok sevenler içinde tutuyor.

Evet sevenler genelde içinde tutarlar hiç sıkılmazlar

• Kız senden hoşlanıyosa ya söyleyemiyosa? Onun söylemesini bekleme bence. Herneyse zaten senin için doğru olanı sen bilirsin. Ona sarılmak istemiyomusun? Her an yanında olsun istemiyo musun? Seviyosan git konuş bence

• ask denen birşey yok bu devirde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    Dylan O'brien

• Hem reddediyorsun hem de sonra başkasına gitti diye laf yapıyorsun. O halde reddetmeseydin kardeşim Aşk falan da demeyin size aşık olanları elinizin tersiyle itiyorsunuz çocuk aylarını acı çekerek geçiriyor ama sizin keyfiniz gıcır nasıl olsa elbet başka sarkanlar veya egonuzu tatmin edenler oluyor. Ya o çocuk ne yapsın? Bunları düşünen yok. Gider serseriye aşık olursunuz sonra "bütün erkekler aynı yaa"

Not : Kızım
  • Valla kizla konusmayacaksan zaten cikmayacaksiniz, ama konusursan kabul etme olasiligi var

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Ben reddedilmedim veya reddetmedim. Ve sen kız değilsin olsan anlardım emin ol

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Boyle bisi yasamadim ama gordum, reddettigin kisinin iliski kurmasi tabii ki de onemli degil. Ama bir gun sonra baskasiyla konusmasi gayet garip bi davranis. Demek ki gercekten sevmemis de sormus, adamin aradigi sey sadece eglenilecek kizmis!

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇukulatabideDomates

Boyle bisi yasamadim ama gordum, reddettigin kisinin iliski kurmasi tabii ki de onemli degil. Ama bir gun sonra baskasiyla konusmasi gayet garip bi davranis. Demek ki gercekten sevmemis de sormus, adamin aradigi sey sadece eglenilecek kizmis!

Aşk ile hoşlanma başkadır. Beğenir hoşlanır tanışmak ister, sen reddedersin başka hoşlandığına gider. Bir kişiyle çıkmak için ille de aşık olmasına gerek yoktur belki zamanla tanıyarak aşık olacak nereden biliyorsunuz ki? Herkes karşısındakini tanımadan bam diye aşık mı olur sanıyorsunuz siz?
  • quote:

Erkeklerin aşkına inanmıyorum. Çok seviyorum diyolar çıkma teklifi ediyolar kabul edilmezse başka birine geçiyo hani çok seviyodun la bu kadar kolay mı unutmak?

Ediit: la konu benle ilgili değil ben reddetmedim kimseyi sakin olun

kızlarda sanki çok farklı.. ayrılınca gidiyor başkasına..
    normal yani ayrılınca olması... zaten birbirini seven iki kişi çıkarsa sevgili olunur diğer türlüsü
    çıkar ilişkisi der ve giderim.
  • Tamam işte herkesde var suç herkes aynı

• quote:

Benimle alakalı bi konu değil. Yo sürünmekle ne alakası var çok seviyorum diyo çıkma teklifi ediyo kabul etmezse bütün olay bitti başka birine geçiliyo hemen. Hani seviyodun? Aşk diye bişey olsaydı böyle olmazdı.

Öyleleri var evet ama çoğunluğa mal etmek yanlış fakat yine de kezbanların sayısı kadar değil bu gerçek Ben birini tam 9 ay boyunca sevdim çıkmasak bile, kıza ondan hoşlandığımı söyledim arkadaştık aslında ilerleyebilirdi ama ilerlemedi gibi bir şey oldu. Hala merhaba merhaba arkadaşıyız fakat yeri bende hala ayrı. Söz konusu olay 4 sene önce oldu hatta. Seven insan reddedilirse sevgisini içinde yaşar, illa dışa yanstımaya gerek yok. Ki "seni seviyorum, çıkalım mı?" kesinlikle yalan zaten, aldanan kızlar salaktır Bir insan ilk başta direk sevemez, önce görünüşünden hoşlanır, sonra tavırları hoşuna gider, konuştukça baktı ki onsuz yapamaz işte o zaman olay sevgiye ve aşka dönüşür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalradyalı -- 21 Ekim 2014; 16:20:21 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.