Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.069
Cevap
87
Favori
85.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

Hk Psn için Psn card alacaksan eğer Mariio128 sitesini kullanabilirsiniz ve ayrıca güvenilir bir sitedir

Mariio128 e baktım hocam sizinle yazışmamızdan sonra. Fakat orda tek limitli kart vardı ve limiti de düşüktü hatırladığım kadarıyla. Önceliğim innial kart ile alışveriş yapmak , olur da yapamazsam Psn card a başvurucam mecbur.

Peki sizin oynadığınız yakuza oyunları ingilizce miydi ? Store da şu an 1 tane var onda da dil seçeneği Çince maalesef.
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anlamış olabilirim kusura bakma bende kutulu olarak var Psn dekilerin yanında yazmıyorsa ingilizce değildir
    Bir arkadaşım Innial kart kullanarak oyun aliyordu sanırım bir denemenizde fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ben yanlış anlamış olabilirim kusura bakma bende kutulu olarak var Psn dekilerin yanında yazmıyorsa ingilizce değildir
    Bir arkadaşım Innial kart kullanarak oyun aliyordu sanırım bir denemenizde fayda var

Yok hocam ne kusuru estağfurullah. Ben bu seriyi hiç oynamadım. Önümüzdeki günlerde çıkıcak olan oyunla ilgili videolarını gördüm hoşuma gitti. Bu seri kutulu olarak daha önce Avrupa da satışa çıktımı ve dil seçeneği İngilizce miydi hiç bilmiyorum. Siz store dan aldınız sandım o yüzden sordum. Peki aldığınız kutulu oyunlar İngilizceydi değilmi ? Yani oyun Avrupa pazarına da geliyor ?

Kart olayını ilk alışverişte deneyeceğim. Şu an Amazon da gerçekleşecek Black Friday etkinliğini bekliyorum. En kötü Aralık ayında plus üyeliğim bitiyor , onu HK store dan yenileyeceğim.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Evet kutulu olarak avrupaya çıkıyor ama geç çıkıyor. Oyun japonyaya özel çıktıktan sonra geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam US PSN'in fiyatlarını da karşılaştırma için koyarsanız harika olur
  • Bankanın eklediği komisyonlar falan kafa karıştırıyor. Sanal kart geçmiyor mu acaba deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

ve tuşları nasıl, ters mi?

Drive clup ta ters..

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Bankanın eklediği komisyonlar falan kafa karıştırıyor. Sanal kart geçmiyor mu acaba deneyen oldu mu?

Sanal kart nasıl oluşturuluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Bankanın eklediği komisyonlar falan kafa karıştırıyor. Sanal kart geçmiyor mu acaba deneyen oldu mu?

Sanal kart nasıl oluşturuluyor?

İnternet bankacılık ekranınızda kredi kartı sekmesindeki seçenekleri inceleyin mutlaka sanal kart sekmesi vardır.
  • şu tuşların ters mi düzgün mü olduğu muallakta sanki.
    1-sadece menüde mi ters?
    2-hem oyun hem menüde mi ters?
    3-yoksa hiç mi ters değil ?
    4- yada oyunlara göre farklılık mı gösteriyor? bu soruların cevaplarını konu başlığına ekleyebilirsiniz.bir ANA KONU oluşturulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Ödeme yöntemini de açıklığa kavuşturursak hatta konuya da eklersen çok iyi olur. Kredi kartı dışında başka nasıl ödeme yapabiliriz? Bir arkadaş psn card diyordu ama ayrıntısını bilmiyorum.

Ödeme ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak yapılıyor, psn kartı bilemiyorum.

İninal kart var bende kullanabilir miyim?

Yurtdışında denemedim ancak mantiken ininal kart doğrudan yurt dışın da kullanılamaz, çünkü sadece tr kuru var kartın içinde. Ancak Paypal da öyle değil. Eğer Paypal özelliğini aktif ederseniz, paypal ile ödeme yapabilirsiniz. İninal kartın sitesinde paypal ile ilgili kısım vardı. Deneyen bir arkadaş olursa, sonuçları bizimle paylaşırsanız seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Konu cok iyi olmus tesekkurler. Ulkelere gore PSN kartlarini digital olarak buradan temin edebilirsiniz,http://mobile.pcgamesupply.com/catalog/buygames/sony-playstation-network-cards

Hocam siteyi kullandınız mı daha önce güvenilir midir? Ben de innial kart var olurda psn de geçmezse bu site üzerinden psn card almayı düşünüyorum.

Daha önce kullandım 1 kere, sorunsuz şekilde gönderdi kodu. Önce düşük tutarlı bir alış veriş deneyin. Memnun kalırsanız devam edersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında Tr fiyatlarını koyacağına Us fiyatlarını koysan daha yararlı olur. Trnin her açıdan pahalı olduğunu biliyoruz sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Gonzo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Ödeme yöntemini de açıklığa kavuşturursak hatta konuya da eklersen çok iyi olur. Kredi kartı dışında başka nasıl ödeme yapabiliriz? Bir arkadaş psn card diyordu ama ayrıntısını bilmiyorum.

Ödeme ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak yapılıyor, psn kartı bilemiyorum.

İninal kart var bende kullanabilir miyim?

Yurtdışında denemedim ancak mantiken ininal kart doğrudan yurt dışın da kullanılamaz, çünkü sadece tr kuru var kartın içinde. Ancak Paypal da öyle değil. Eğer Paypal özelliğini aktif ederseniz, paypal ile ödeme yapabilirsiniz. İninal kartın sitesinde paypal ile ilgili kısım vardı. Deneyen bir arkadaş olursa, sonuçları bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Bende öyle düşünüyorum. Çunku Us da bile direk çalışmıyor sadece Tr de direk olarak kullanabiliyoruz. Ama paypal ile beraber kullanıp paypal uzerinden hk psnde plus alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Sayemizde GTA'da ingilizceden baska dublaj yapmayan Rockstar bile hong kongca dublaj getirir oyuna

• kanarya75 kullanıcısına yanıt
    Paypal başlı başına bişey oluyor. Sen ininal kartdan oraya para aktarıyorsun. Paypal ile alıyorsun. PSN e paypal geldi veya vardı diye hatırlıyorum. O yüzden paypal destekleyen heryerden alışveriş yapabilmen gerekir.
  • hayırlı olsun
  • hk psnden yeni bir account açıp plus alsam şu an kullandığım us hesabımla gene online akabilir miyim?
  • french press kullanıcısına yanıt
    konsol da tanımlı herhangi bir hesapta plus olsun, yetyor. istedigin hesaptan online oynarsın.
  • Şimdi birileri yazar buraya; " TRStore'den alışveriş yapın, Sony Tr'den desteğini keser" diye. Kimse kusura bakmasın bu fiyatlar olduğu müddetçe bir daha asla PSNTR den alışveriş yapmam....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.